#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Асканія Флора"

04.09.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Асканія Флора"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ "Асканія Флора", яке є найбільшим виробником троянд в Україні та користується великою популярністю у Європі

ТОВ "Асканія Флора" було створено у 2000 році та розмістило свій перший тепличний комплекс у селі Залісся Броварського району, де на площі більше чим 2 га почало вирощувати свою квіткову продукцію, яка невдовзі майже повністю завоювала ринок нашої держави.

Засновником та керівником цього підприємства є Валерій Горбань.

Вже через три роки керівництво компанії прийняло рішення, щодо розширення та модернізації виробничих потужностей. І тому в 2004 році у селі Квітневе (тоді воно ще носило назву Димитрове), почалося будівництво величезного тепличного комплексу, який за розмірами майже у 9 разів перевищував попередній. Введений в роботу цей квітковий конвеєр був лише у 2007 році.

Ну а поки будівельники копали фундамент та клали цеглу, ТОВ "Асканія Флора" у 2004 році отримало нагороду Міжнародна премія "Бізнес Олімп" з присвоєнням звання "Золота торгова марка 2004 року". А у 2006 році компанія через те, що протягом двох років створила 224 нових робочих місця, стала переможцем обласного конкурсу за звання "Кращий роботодавець 2006 року" .

Через чотири роки "Асканія Флора" була нагороджена "Лідер галузі 2010 року" за основним видом діяльності "Овочівництво, декоративне садівництво та вирощування продукції". Ну а в період з 2011 по 2014 роки компанія була відзначена низкою міжнародних сертифікатів і нагород за рекордну продуктивність у вирощуванні троянд з одного квадратного метра.

Варто зазначити, що у 2013 році запрацювали офіційні представництва ТОВ "Асканія Флора" у інших містах нашої держави, зокрема у Львові та в Східному Регіоні.

На сьогоднішній день компанія є однією із найбільших виробників троянд в Україні. У своєму виробництві продукції, підприємство використовує високоякісний посадковий матеріал, який купляє за кордом, зокрема, у Голандії та в Німеччині. При чому, троянди вирощуються на закритій ділянці грунту, на якій сприятливий мікроклімат для рослин створюють та підтримують за допомогою комп’ютерної системи, яка у автоматичному режимі підтримує оптимальний рівень освітлення, об’ємний вміст вуглекислого газу, а також здійснює крапельне зрошення рослин. А для того, що вберегти квіти від шкідників та хвороб, компанія використовує сучасні біологічні методи захисту.

Підприємство є одним із найбільших платників податків у Броварському районі. За перший квартал 2019 року "Асканія Флора" сплатила до бюджету 1,54 млн. грн., що становить 2,9% від загальної суми усіх податків сплачених за цей період іншими компаніями.

Також варто пригадати, той факт, то "Асканія Флора" щорічно підтримує захід приурочений до вшанування пам’яті загиблих Герої Небесної Сотні. Зокрема, в лютому цього року, підприємство разом із ще одною квітковою компанією "Камелія" абсолютно безкоштовно виділили на Пелюсткову ходу близько восьми кілограмів пелюстків троянд, якими учасники акції посипали місця, де п’ять років тому розгорталися криваві події.

Наразі ТОВ "Асканія Флора забезпечує роботою 680 людей. Головним напрямком у роботі компанії є встановлення довгострокових партнерських відносин, а також індивідуальний підхід до кожного потенційного покупця. Сьогодні підприємство має понад 1000 клієнтів в усіх регіонах України.

Довідково: ТОВ "Асканія Флора" знаходиться за адресою Київська область, Броварський район, село Квітневе, вулиця Центральна, будинок 2-В.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram