#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ «Белла-Центр»

09.01.2020 06:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ «Белла-Центр»

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ "Белла-Центр"

У Березані основу промислового комплексу складають шість підприємств, одним з яких є "Белла-Центр". Воно займає друге місце серед найбільших платників податків у місті.

ТОВ "Белла-Центр" є іноземним підприємством з польськими інвестиціями і входить до групи капіталу компаній TZMO S.A., яка включає в себе 49 компаній у різних куточках світу. Очолює колектив підприємства з 2009 року директор Бартош Кобилєцкій.

Компанія займається виробництвом і реалізацією жіночої гігієнічної та паперової продукції (серветки, носові хустинки та ін.) під торговими марками "BELLA", "HAPPY", "bella №1" і "KARO". Дана продукція має високу якість, адже вона без проблем реалізується на ринках країн Європейського Союзу та у Сполучених Штатах Америки.

При виготовленні продукції підприємство використовує як імпортовану сировину, так і сировину вітчизняного товаровиробника. Зокрема, у 2016 році підприємство виробило продукції на суму 249,6 млн грн.

Проте варто повернутися у минуле та згадати, що лише у 2002 році на земельній ділянці площею 5,3 га були збудовані приміщення виробничих цехів, адміністративного корпусу і логістичного центру. Лише у 2004 році підприємство розпочало свою роботу. Тоді на ТОВ "Белла-Центр" працювало лише 60 осіб, а на сьогоднішній день компанія надає роботу більше ніж 200 жителям Березані.

Варто зазначити, що спільно з Березанським міським центром зайнятості ТОВ "Белла-Центр" залучає до роботи безробітних та осіб, які шукають роботу. В липні минулого року підприємство провело день відкритих дверей та шукало людей на вакансію інженера-електроніка, комплектувальників, укладальників-пакувальників та інших.

Наразі компанія працює над новими формами розвитку та зростання виробництва, допомагає професійному росту фахівців та сприяє працевлаштуванню підготовлених на власних виробничих потужностях фахівців за кордоном. Окрім того, материнська компанія TZMO S.A., як головний інвестор, і ТОВ "Белла-Центр", як дочірнє підприємство, спільними зусиллями готові до впровадження у життя на теренах Березані більш потужних інвестиційних проектів, оскільки підприємство є власником неосвоєної земельної ділянки, що потребує значних капіталовкладень.

Довідково: ТОВ "Белла-Центр" знаходиться за адресою Київська область, місто Березань, вулиця ім. Адама Міцкевича,, будинок 15-а.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram