#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Фроніус Україна"

20.11.2019 06:00
Найбільші платники податків Київщини:  ТОВ "Фроніус Україна"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ "Фроніус Україна"

ТОВ "Фроніус Україна" є дочірнім підприємством всесвітньо відомої австрійської компанії "Fronius International GmbH", яка бере свій початок ще з 1945 року та розробляє високотехнологічне обладнання, інноваційні зварювальні технології й впроваджує їх у виробництво. Діяльність підприємства Fronius розпочалося з того, що її засновник Ґюнтер Фроніус побудував свій перший зарядний пристрій, що працював від мережі 50 Гц та створив майстерню для ремонту радіоприймачів та електроприладів. Згодом розширив асортимент продуктів компанії, включив до нього зварювальні трансформатори та зосередився на технологіях. Внаслідок цього компанія у наступні десятиріччя набирала оберти та станом на сьогоднішній день має філіали в більш ніж 24 країнах.

На початку свого існування ТОВ "Фроніус Україна" мало назву "Фроніус-Факел" і виробляла зварювальне обладнання. Через 14 років вона стала займатися його збутом та надавати технічну підтримку й сервісне обслуговування в Україні.

На сьогоднішній день підприємство має свій технологічний центр площею 800 м², де є демонстраційний зал з повною лінійкою продуктів, великий парк орендного обладнання, випробувальні стенди діагностики, калібрування і сервісного обслуговування для зварювальних систем всіх модифікацій, укомплектовані місця для відпрацювання практичних навичок зварювання і лабораторія автоматизованого зварювання. Компанія надає широкий спектр послуг: пакети технічного обслуговування, введення в експлуатацію, переобладнання систем, послуги з ремонту, калібрування, демонстраційні системи, а також проводить семінари та навчання. Останній такий семінар відбувся 16 травня 2019 року, на якому наочно демонстрували різні типи обладнання представникам більш ніж двадцяти великих виробничих підприємств з усієї України.

Незважаючи на те, що ТОВ "Фроніус Україна" вже не займається виробництвом, а лише ремонтує та встановлює обладнання, підприємство сплачує значну кількість податків в бюджет області та району та надає постійну роботу близько 60 особам. Лише за дев’ять місяців поточного року від фірми надійшло 2 183 371,13 грн. податку, з яких 1 310 022,68 грн. надійшло до районного бюджету.

Цікаво, що на найбільшій сонячній електростанції в Україні, яка знаходиться Запоріжжі, встановленні інвертори, тобто перетворювачі постійного струму в змінний, виробництва фірми Fronius. Аналогічна техніка у жовтні цього року була встановлена у Харкові на даху костелу.

Довідково: ТОВ "Фроніус Україна" знаходиться за адресою Київська область, Броварський район, село Княжичі, вулиця Слави, будинок 24.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram