#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Грона"

20.09.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Грона"

"Моя Київщина" продовжує цикл матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Мова  піде про  ТОВ "Грона", яке є одним із основних виробників печива в Україні

ТОВ "Грона" уже багато років займається виробництвом печива та інших смаколиків. У розпорядженні підприємства новітнє високотехнологічне обладнання із Швейцарії та штат досвідчених професіоналів у своїй галузі. Процес виробництва на всіх ступенях максимально автоматизований. Крім того, система управління якістю продукції жорстко контролює на всіх етапах виробництва, починаючи від сировини до реалізації та зберігання.

Підприємство суворо контролює якість борошна, дріжджів, цукру та інших компонентів, їх характеристики мають на сто відсотків відповідати гігієнічним нормам нашої держави. Також постійно перевіряється стан здоров’я працівників та дотримання санітарних норм в цехах. На виробництві все устаткування відповідає останнім встановленим міжнародним та українським стандартам якості та безпеки.

На сьогоднішній день компанія має стабільний приріст виробництва, великий досвід роботи на ринку борошняних виробів та відповідає за якість продукції. Також персонал підприємства постійно працює над оновленням рецептури печива та розробляє нові оригінальні та смачні види смаколиків.

ТОВ "Грона" має широкий асортимент продукції. Компанія пропонує затяжне печиво, карамель, крекери та листкове печиво. Зокрема, листкове печиво виробляється найрізноманітніших форм і розмірів – це і сердечка, і вушка, і соломка, і ялинки, і багато іншого. Уся вище перелічена продукція реалізується по всій території України. Крекери та печиво ТОВ "Грона" можна знайти як у великих супермаркетах так і в маленьких магазинчиках.

Директором ТОВ "Грона" є Ніна Левенчук, а засновником Ігор Тарасенко. На підприємстві працює близько 380 людей.

ТОВ "Грона" є одним із найбільших платників податків у Сквирському районі. У 2017 році до бюджету від підприємства надійшло 20767,6 тис. грн., що складає 6,5 % від загальної суми надходжень району. Більше, ніж дана компанія,сплачує тільки АТ "Банкомзв’язок".

Довідково: ТОВ "Грона" знаходиться за адресою Київська область, Сквирський район, місто Сквира, вулиця Залізнична, будинок10.

Єва Басіста, "Моя Київщина"  

Читати "Моя Київщина" у Telegram