#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Ківшовата Агро"

13.12.2019 06:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Ківшовата Агро"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств є ТОВ "Ківшовата Агро", яке займається вирощуванням озимої пшениці, кукурудзи, сої та соняшника

ТОВ "Ківшовата Агро" є одним із найбільших підприємств у Таращанському районі. Створено воно було десять років тому, проте, незважаючи на такий молодий вік компанія стрімко розвивається та є одним з найбільших платників податків. У 2018 році загальна сума платежів до бюджетів різних рівнів склала більше 10,5 млн грн, що на 60% більше 2017 року.

Крім цього, ТОВ "Ківшовата Агро" у 2018 році виділила на допомогу установам місцевої влади, закладам освіти та соціальної інфраструктури Таращанського району на суму 214 336 грн.

Як уже зазначалося вище, компанія займається вирощуванням озимої пшениці, кукурудзи та інших культур на площі близько 2500 га. Підприємство має сучасний зерноочисний комплекс, який був відкритий у 2018 році, з об’ємом потужностей для зберігання зерна 16000 тон та сучасною лабораторією. Очистка зерна відбуватися за допомогою швецького сепаратора KDC 4000. Також компанія надає послуги оранки, внесення засобів захисту рослин та добрива.

Господарство має у своєму арсеналі новітню сільськогосподарську техніку, яка надається для оренди фермерам ти іншим господарствам. На сьогоднішній день ТОВ "Ківшовата Агро" співпрацює з 850 пайовими господарствами. Підприємство співпрацює виключно з офіційно зареєстрованими суб’єктами господарювання.

Незважаючи на фінансові та економічні труднощі у державі та на виробництві, підприємство не скорочує робочі місця, а продовжує забезпечувати жителів Таращанського району джерелом доходу, а також працює над розширенням виробництва. Цікаво, що у 2019 році ТОВ "Ківшовата Агро" стало номінантом рейтингу "Аграрна еліта України" за версією журналу "Ukrainian Farmer".

Інвестором і фактичним власником підприємства є японець Озакі Кенсуке, президент японської корпорації SDGs, який крім цього є бенефіціаром трьох компаній в Україні. Одна з них також знаходиться в Таращанському районі в селі Кислівка. У 2015 році Озакі передав Національному науковому центру радіаційної медицини опарат УЗД та знайомився з роботою дитячої поліклініки.

Довідково: ТОВ "Ківшовата Агро" знаходиться за адресою Київська область, Таращанський район, село Ківшовата, вулиця Свободи, будинок 67.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Facebook