#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ"

07.11.2019 06:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ"

ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ", яке займається виробництвом радіолокаційних систем, було створено 29 квітня 1991 року. Компанію заснували випускники Київського вищого інженерного радіотехнічного училища протиповітряної оборони, які після звільнення з армії знайшли застосування своїх знань на розробці та виробництві такого наукоємного та технічно складного продукту. Засновниками стали Ігор Паламарчук, Віктор Десятник та Дмитро Черкасов.
Проте на початку свого функціонування підприємство мало на своєму шляху чимало перешкод, зокрема - відсутність державної підтримки науково-технічних розробок у зазначеній сфері та загальною складною економічною ситуацією в країні. Тому, щоб "вижити" в таких складних умовах керівництво прийняло рішення кинути всі свої сили на розробку нових зразків техніки, які би були конкурентоспроможні на зовнішньому та внутрішньому ринках.
Таким чином на початку 90-х років були розроблені перші екземпляри телеграфних адаптерів для мережі авіаційного фіксованого електрозв'язку та радіолокаційних екстракторів А1000, котрі були поставлені для потреб державного підприємства з обслуговування повітряного руху України "Украерорух". Протягом наступних десяти років компанією для зазначеної організації були створені і впроваджені автоматизовані системи для шести центрів управління повітряним рухом (УПР) України і двох термінальних зон.
Далі підприємство активно розвивалося. Його продукція військового призначення отримала популярність не лише в Україні, а й за кордоном. До слова, якість виробництва підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2000. На сьогоднішній день компанія пропонує такі види продукції, як системи КПР (керування повітряним рухом), радіолокаційні системи, системи ЗРК та автоматизовані системи та компоненти.
По всій Україні встановлено радіолокаційні екстрактори А1000 на більш ніж тридцяти позиціях. До 2005-го року компанією було проведено модернізацію всіх типів РЛС з аналоговим виходом. Через рік п'ятнадцять виробів, що випускаються "Аеротехніка-МЛТ", були прийняті на озброєння Збройних Сил України, серед них: модернізовані РЛС П-18 і П-19, радіолокаційний екстрактор А1000М і екстрактор автоматичного знімання висоти і управління висотоміром А1000Н та інші. Варто зазначити, що розробка і виробництво вказаного обладнання проводилися без допомоги держави.
Окрім всього вище перерахованого компанія ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ" є одним з найбільших платників податків у Макарівському районі. У 2016 році будо сплачено 40,94 млн грн. Керівником підприємства є Віктор Погребняк, який також є, за даними YouControl, засновником компанії "Побут-Сервіс". Станом на 1 березня 2019 року на заводі працює 460 осіб.
За майже тридцять років своєї діяльності ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ" завдяки своїй правильній політиці спромоглася зайняти гідне місце серед світових виробників продукції військового призначення. Компанія наразі займається постійним самовдосконаленням виробничої бази із замкнутим циклом виробництва. На підприємстві функціонує випробувальна лабораторія.
Також підприємство постійно бере участь в міжнародних виставках. Одна з таких була в період у вересні минулого року в польському місті Кельце. Там "Аеротехніка-МЛТ" представляла свої розробки. Ще одна відбулася в жовтні цього року в Києві. Тоді під час заходу було проведену низку зустрічей з представниками українських та закордонних підприємств та презентовано весь спектр сучасних розробок компанії.

Довідково: ТОВ НВП "Аеротехніка-МЛТ" знаходиться за адресою Київська область, селище Макарів, вулиця Димитрія Ростовського, будинок 150.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram