#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів"

27.08.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств є ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів", яке займається виробництвом та реалізацією груп, борошна, та пластівців

Щоб стати успішним підприємством ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" пройшло довгий шлях, який почався у 1931 році. Тоді запрацював хлібоприймальний пункт під назвою "ЗаготЗерно" із двома дерев’яними складами місткістю 500 тонн кожен. До 1941 року було побудовано склади на 17 000 тон зберігання. У післявоєнні роки почалася механізація підприємства і до 1986 року були введені в дію під’їзні колії, обладнання для очистки та сушіння зерна.

У 1987-1991 роках був побудований заготівельний елеватор, цех переробки зерна гречки, цех виробництва гречаного борошна для дитячого харчування, оснащений обладнанням всесвітньо відомої компанії "Buhler". Зараз власником комбінату є депутат Київської облради Леонід Глиняний (голова спостережної ради) та його компаньйони з Білої Церкви. У 2010 році на лінію підготовки зерна гречки було встановлено оптичний фотосепаратор Sortex Z+ компанії "Buhler", завдяки чому підприємство одне з найперших в Україні налагодило випуск безглютенової продукції, що полегшило життя людям, котрі страждають на хворобу ціалікія.

Крім того, чотири роки тому було проведено модернізацію лінії переробки кукурудзи зі збільшенням потужності вдвічі і забезпечено незалежну роботу ліній переробки зерна гречки, кукурудзи та вівса. Сьогодні підприємство переробляє більше 5000 тон зерна в місяць і понад 40% виробленої продукції експортується до країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Усю свою продукцію компанія реалізує під торгівельною маркою ТМ "Сквирянка", а за кордоном її назва ТМ "Skvira".

Асортимент ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" є доволі широким, яке поділіяється на п’ять категорій: крупи, пластівці, борошно, органічна продукція та товари без глютену. Всі крупи підприємства відрізняються високою якістю і відмінними органо-лептичними властивостями.  Комбінат постачає свою продукцію в найбільші торгівельні мережі України: "Ашан", "Метро", ​"​ФОЗЗІ", "Сільпо", "Фора", "Новус", "Варус" та інші. Варто також зазначити, що підприємство є надійним постачальником сировини для таких виробників дитячого харчування, як: "Nestle", "Heinz", "Hipp", "Danone", "Droga Kalinska".

На підприємстві працює біля 380 осіб. Посаду директора компанії займає Віктор Дорошенко. 

ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" є одним із найбільших платників податків у своєму районі. У 2016 році було сплачено 7274 тис. грн., а у 2017 році до бюджету надійшло 9768,1 тис. грн., що складає 3,0 % від загальної суми надходжень Сквирського району.

Наразі підприємство активно та стрімко розвивається. Йдуться постійні роботи щодо збільшення арсотименту, а також щодо розширення ринку збуту за кордоном.    

Довідково: ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" знаходиться за адресою Київська область, місто Сквира, вулиця Київська, 25.

Єва Басіста "Моя Київщина"  

Читати "Моя Київщина" у Telegram