#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "УІФК АГРО"

09.09.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "УІФК АГРО"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані ознайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ "УІФК АГРО", яке уже десять років успішно займається вирощуванням зернових культур

ТОВ "УІФК АГРО" є успішним та провідним сільськогосподарським підприємством у Київській області. Воно уже функціонує десять років та займається різноманітними напрямки. Основною гілкою такої зайнятості є вирощування зернових культур та насіння олійних культур. Не основним напрямком, але не менш важливими, є допоміжна діяльність у рослинництві.

Варто зазначити, що підприємство оснащене сучасною сільськогосподарською технікою, яка дає змогу ефективно обробляти земельні ділянки, сіяти різноманітні культури та збирати їх. Компанія має у своєму розпорядженні комбікормовий завод та елеватор.

ТОВ "УІФК АГРО" крім посіву зернових пропонує послуги по прийманню та зберіганню культур на власному сертифікованому елеваторі. Також вони очищають та сушать зерно, якщо це потрібно: продають насіння озимої пшениці, яке відрізняється високою якістю та гарною врожайністю. Зокрема пропонують такі сорти як: Платінум, Тобак, Бонанза, Акратос та Скаген.

Директором ТОВ "УІФК АГРО" є Дітріх Трайс. Згідно з держреєстром, бенефіціаром "УІФК-Агро" виступає Аксель Карл Фрідріх Діекманн. Цікаво, що даний холдинг раніше входив в російську групу VS Energy, яка відома в Україні тим, що протягом тривалого часу була власницею різних обленерго по всій Україні (зокрема, і Київобленерго, яку вони продали Рінату Ахметову).

Раніше бенефіціарами VS Energy ЗМІ називали кілька російських підприємців, у тому числі депутата Держдуми РФ Олександра Бабакова, включеного до списку санкцій Євросоюзу через дії РФ в Криму. Також VS Energy належить росіянам Євгену Гинеру і Михайлу Воєводіну. 

Стабільною роботою дане підприємство забезпечує близько 75 людей. Зареєстровано в селі Коржі Баришківського району. У 2017 році компанія перерахувала до державного бюджету 7 548 617,02 грн, в 2018 році ця цифра сягнула 9 025 699,59 грн. За сім місяців поточного року підприємство сплатило 4 275 342,28 грн податків. Виходячи із таких великих сум ТОВ "УІФК АГРО"  підтверджує, що воно є насправді успішних та важливим підприємством для області, яке створює робочі місця та наповнює державний бюджет чималими коштами.   

Проте крім податків та робочих місць ТОВ "УІФК АГРО" активно бере участь в соціальному житті Баришівського району. Допомагає сільським радам у вирішені комунальних питань, розчищає дороги та надає техніку для цього. Підтримує спорт, зокрема, вирішує фінансові проблеми футбольних команд району. Не обходять стороною і музикантів, закупили для Коржівського оркестру нові жилети для виступів.

Також ТОВ "УІФК АГРО" надає можливість орендодавцям перевірити свій стан здоров’я. Минулого року було організовано перевезення мешканців с. Гостролуччя до с. Селища, де кожен міг безкоштовно пройти повноцінний медичний огляд і отримати направлення у випадку наявності захворювань.

У 2018 році за рахунок компанії було утеплено чотири класи, відремонтовано шкільну їдальню Гостролуцької школи, на перше вересня найменшим школярам у декількох школах подарували канцелярські набори, а також надають навчальним закладам ноутбуки, для забезпечення якісного та ефективного навчального процесу.

Довідково: ТОВ "УІФК АГРО" знаходиться за адресою Київська область, Баришівський район, село Коржі, вулиця Промислова, будинок 40/1.

Єва Басіста, "Моя Київщина"  

Читати "Моя Київщина" у Facebook