#

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Зерновий дім"

20.08.2019 05:07
Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Зерновий дім"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств є ТОВ "Зерновий дім", яке займається виробництвом елеваторів та елеваторного обладнання в Україні

ТОВ "Зерновий дім" було створено у 2012 році, але незважаючи на такий невеликий вік, підприємство досягло значних висот. Воно є одним із найбільших виробників елеваторів та елеваторного обладнання в Україні. У створені своєї продукції компанія використовує новітні технології вітчизняного та зарубіжного зразка. При розробці тієї чи іншої металоконструкції інженери використовують прогресивні методики комп’ютерного моделювання. Завдяки цьому компанія змогла досягти максимально економного використання ресурсів, що істотно знизило собівартість готового обладнання.

Вся готова продукція сертифікується і відповідає міжнародним нормам контролю якості. ТОВ "Зерновий дім" має багато зарубіжних партнерів. Зокрема, підприємство співпрацює з такими фірмами BRADBURY- США, DURMA – Туреччина, PRECITEC, SIEMENS – Німеччина, у яких було придбано обладнання на якому наразі виготовляється продукція.

Для виробництва елеваторних споруд та комплектуючих використовується оцинкована сталь провідних світових виробників Європи та США, яка відповідає всім вимогам конструкційної сталі та має покриття до 500 гр/м2, марки G90, G140. Така технологія гарантує якість та довготривале використання елеваторів.

До слова, ТОВ "Зерновий дім", крім силосного обладнання, пропонує широкий спектр продукції, яка використовується для зберігання та транспортування зерна: самопливне обладнання, гравітаційні розподільники зерна, сервисні галереї, опорні конструкції, проїзні естакади та бункери для охолодження зерна.

Власником даного підприємства є нідерландська компанія SteelStor International B.V, а директором – Валерій Габріадзе, який у 2018 році на бізнес-зустрічі у Білій Церкві отримав нагороду в номінації "Промисловець року", за те що завод сприяє розвитку міста Біла Церква, зокрема, створює робочі місця та сумлінно сплачує податки.

Варто зазначати, що ТОВ "Зерновий дім" забезпечує роботою та гідною заробітньою платою 56 осіб і сплатило у 2018 році до місцевого бюджету податків на суму 2 мільйони 402 тисяч грн., з них ПДФО становить 2 мільйони 162 тисяч грн.

Обладнанням даної компанії користується високим попитом як і в Україні, так і за кордоном.  

Довідково: ТОВ "Зерновий дім" знаходиться за адресою Київська область, Білоцерківський район, місто Біла Церква, вулиця П. Запорожця, будинок 359.

Єва Басіста, "Моя Київщина"  

Читати "Моя Київщина" у Facebook