Наш край VS За майбутнє: де більше одіозних персонажів
«Моя Київщина» продовжує вивчати списки кандидатів до Київської обласної ради. На черзі – політичні партії «Наш край» та «За майбутнє»
Для початку трохи історії. Народження партії «Наш край» сягає липня 2011 року і початкова назва її була - «Блокова партія». З грудня 2014 року партія носить теперішню назву. Біля витоків створення та просування цієї політсили стояв одеський нардеп-мажоритарник, ексрегіонал Антон Кіссе, який нині входить до групи «За майбутнє». Політсила позиціонує себе як партія «професіоналів та міцних господарників». До її складу увійшло багато експредставників Партії регіонів. Сам проект було реалізовано спеціально "під" інтереси Банкової. У Петра Порошенка хотіли отримати в облрадах союзників, з якими можна було б створювати більшість.
Варто зауважити, що станом на жовтень 2020 року в Україні налічується понад 3,7 тисячі місцевих депутатів і близько 100 міських, селищних і сільських голів, обраних від «Нашого краю» в тому числі в ОТГ.
Профільними питаннями програми «Нашого краю» на цьогорічних місцевих виборах є питання місцевого самоврядування, децентралізації, охорони здоров'я, соцзабезпечення, екології тощо.
За кількістю висунутих кандидатів на цих місцевих виборах (трохи більш ніж 12,2 тисячі) «Наш край» посідає 6-е місце. Партія претендує на мандати в усіх облрадах. 74 кандидати балотуються від партія «Наш край» на місцевих виборах 2020 року на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Очолює список екс-голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк. Є в списку ексрегіонали, співачка Наталія Бучинська, декілька професійних спортсменів, підприємці, в.о. голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, заступник бориспільського міського голови, екс-голови та заступники голів РДА Київщини, депутати нинішньої каденції КОР, райрад і сільрад Київщини.
До вашої уваги повний список кандидатів, короткі біографії та їх «тернисті» шляхи в українській політиці.
НАШ КРАЙ
1. Анатолій Присяжнюк – головний радник ТОВ «Концерн комплекс», екс-голова Київської облдержадміністрації (2010-2014 рр.), генерал-лейтенант міліції у відставці, генерал-полковник СБУ, екс-заступник голови СБУ (2009-2010 рр.) заслужений юрист України, доктор юридичних наук.
Анатолій Присяжнюк був депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим III та V скликань, депутатом Київської облради VI скликання. Має перший ранг державного службовця.
Його син – Олександр Присяжнюк – був депутатом Верховної Ради VIII скликання від «Народного фронту» і займав посаду секретаря комітету із закордонних справ.
На початку червня 2020 року ЗМІ заговорили про те, що Анатолій Присяжнюк знову може повернутися у політику. Він збирався примкнути до «Батьківщини» Юлії Тимошенко, хоча до Революції Гідності його політичним представництвом була Партія регіонів.
2. Володимир Шалімов – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №3 (включає Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади), депутат Бориспільської міськради від партії «Наш край», бенефіціар та голова правління ПАТ «Агробудмеханізація». У 2015 році балотувався до Київської облради від «Нашого краю». Працював помічником депутата ВР IV скликання Вадима Литвина (фракція КПУ).
У його декларації за 2019 рік зазначено, що родина Шалімова володіє 20 земельними ділянками у Бориспільському районі, кількома квартирами та кількома житловими будинками. Він є бенефіціаром ПАТ «Агробудмеханізація», ТОВ «Енергія плюс ЛТД», ТОВ «Агробудмеханізація-плюс», ДП «Агробуд», ПрАТ «Пересувна механізована колона -508», ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів», ТОВ «Редакція газети «Вісті. Інформація. Реклама», «Будінвесттехноіндустрія» ХХІ століття, а також акціонером РАТ «ПМК-508», ПРАТ «БКБМ». ЗМІ неодноразово писали, що фірми забудовника Шалімова регулярно отримують підряди від установ та комунальних підприємств Київщини. Щодо його діяльності відкрито кілька кримінальних справ.
3. Бучинська Наталія Любомирівна – Народна артистка України, естрадна співачка, режисер, телеведуча, викладач вокалу в Київському університеті культури і мистецтв. Наталія Бучинська була членом політради партії Валентина Наливайченка «Справедливість» та радником голови партії з питань культури і духовності. У жовтні 2020 року Бучинська виступила у Нових Петрівцях Вишгородського району Київщини із агітаційним концертом під партійними прапорами «Нашого краю».
4. Кравчук Володимир Іванович – директор Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва ім.і Леоніда Погорілого,. Доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук. Працював заступник міністра промислової політики – директором Державного департаменту тракторного і сільськогосподарського машинобудування «Украгромаш». З травня 2000 по серпень 2002 року був директором Державного департамент тракторного і сільськогосподарського машинобудування. Державний службовець 1-го рангу. Депутат Верховної Ради ІІ скликання (1994-1998 рр) від мажоритарного округа №215 (Білоцерківського). В 1998 році балотувався до ВР від «Народної партії».
5. Клокар Наталія Іванівна - освітній експрет та громадський діяч. Є співзасновницею ГО «Освітянська трибуна». До недавнього часу працювала проректором з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв'язків Університету менеджменту освіти. З 2012 по 2018 рік Наталія Клокар займала посаду начальником Департаменту освіти та науки Київської облдержадміністрації (КОГА).
6. Фурдичка Микола Григорович – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №2 (включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади), депутат Київської облради (фракція «Опозиційний блок»), член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та ЖКГ та впровадження енергозберігаючих технологій, уповноважений представник фракції. В минулому скликанні облради представляв Партію регіонів. Також був депутатом Київської облради V та IV скликання. У 2019 році балотувався до ВР від ОПЗЖ по 92 округу. Засновник і директор СП «Петрівське» та СП «Дубівське». Один з найвпливовіших аграріїв Таращанщини.
7. Цікаленко Юрій Володимирович – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №8 (включає Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади), голова ГО «Союз Православних Сил». Був депутатом Київської облради VІ скликання від «Партії регіонів» та так, як і його колега Микола Фурдичка (№6 нинішнього списку), потрапив до списку кандидатів на відкликання з облради від громадського руху «ЧЕСНО».В 2014 році балотувався до ВР самовисуванцем по 95 округу. В 2012 році по тому ж округу балотувався в ВР. Був помічником народного депутата VI скликання Ельбруса Тедеєва (фракція Партії регіонів).
8. Федорченко Сергій Миколайович - №1 списку партії «Наш край» у ТВО №5 (включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади), чинний депутат Київської облради (фракція «Солідарність»), голова комісії з питань земельних відносин та агропромислового комплексу. Також працює головним спеціалістом відділу аналітичної роботи з Управління аналітичного забезпечення Київського міського голови в Апараті Київської міськдержадміністрації (КМДА). У 2019 році планував балотуватись від «УДАРу» по 96 округу. В 2014 році балотувався до парламенту під №189 списку «БПП». В 2012 році балотувався до ВР від «УДАРу» по 219 округу (Святошино). Обирався депутатом Київради VІІ скликання від партії «УДАР». Був помічником депутата Верховної Ради VІІ та VІІІ скликання Артура Палатного (фракції «УДАР» та «БПП», відповідно), кума Віталія Кличка.
9. Пасенко Людмила Василівна – заступник мера Бориспіля Анатолія Федорчука. Керівник міського оперативного штабу Борисполя «з ліквідації медико-біологічної ситуації місцевого рівня». У 2006 році працювала головою ОВК №94.
10. Алла Кравець – депутат Славутицької міської ради (фракція «Наш край»), член комісії ради з питань освіти культури та охорони здоров”я. Начальник управління персоналом Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС». В 2006 році була депутатом Славутицької міської ради від Української народної партії блоку «Блок Костенка і Плюща», голосувала за створення міського виконкому, в якому нині і працює.
11. Володимир Власенко – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №7 (включає Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади), депутат Київської облради (фракція «Об’єднання "Самопоміч»), член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та ЖКГ та впровадження енергозберігаючих технологій. На сайті ЦВК як його місце роботи зазначені СП «Петрівське» та СП «Дубівське», співвласником та директором яких є Микола Фурдичка (№ 6 цього списку).
В своїй декларації за 2019 рік він вказав, що від підприємницької діяльності за минулий рік отримав 27,65 тис. гривень доходу. При цьому він задекларував наявність 2 млн гривень, 30 тис. доларів та 18 тис. євро готівкою.
12. Олександр Широкоступ – депутат Кагарлицької районної ради, обраний №1 списку «БПП-Солідарність». Власник та голова фермерського господарства «Широкоступ». У його декларації за 2019 рік вказано, що він із дружиною володіє більш ніж 20 земельними ділянками у селі Шубівка Кагарлицького району Київщини. Заслужений працівник сільського господарства України. Людина з таким ПІБ була помічником депутата ВР VI скликання Віктора Сінченка (фракція «Блок Литвина»).
13. Анатолій Іванюк – серцево-судинний лікар-хірург, завідувач Центру кардіохірургії Київської обласної клінічної лікарні, співавтор патентів, кандидат медичних наук. За даними аналітичної системи Youcontrol, людина з таким ПІБ є співзасновником БФ «Серце на долоні».
14. Галина Котляр - пенсіонерка. В 2015 році балотувалась до Броварської міської ради від партії «УКРОП» і була обрана, проте зараз не є депутатом ради. Співзасновник ГО «Рада голів ОСББ міста Бровари», співзасновник та екс-керівник ОСББ «Житловий комплекс Атлант».
15. Світлана Федоренко – співвласниця ТОВ «Євроекспорт» і ТОВ «Фаворит Глобал Груп», співзасновниця ГО «Інститут публічної та культурної дипломатії України». Дружина депутата Київради VІІ скликання від партії «Нове життя» Ігоря Федоренка.
16. Валерій Чурилов - №1 списку партії «Наш край» у ТВО №9 (включає Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади), генеральний директор та співзасновник ТОВ «Форум – Житлобуд».
17. Ярослав Литвин - депутат Рокитнянської районної ради (фракція «Наш край»), співвласник та директор ТОВ «Синявське». В його декларації за 2016 рік вказано, що його родина володіє десятками гектарів землі в Рокитнянському районі.
18. Микола Урупа - начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра. В 2015 році балотувався до Київської обласної ради від «Нашого краю».У 2002 році безуспішно балотувався до ВР за списком блоку партій «Демократична партія України – партія «Демократичний союз». Був помічником народного депутата V скликання і ректора Національної академії Державної податкової служби Петра Мельника (фракція Партії регіонів) і помічником народного депутата ІV скликання Сергія Осики (фракція «БЮТ»).
19. Оксана Попова – проектний менеджер «Ірпінської Агенції розвитку», колишній керівник ірпінського ГО «Громадський центр городян «Перспектива» (2014-2020 рр), до 2014 року проживала у Донецьку та була волонтером.
20. Аліна Дубровська - головний спеціаліст управління освіти Обухівської міськради.
21. Володимир Семеняка - депутат Яготинської районної ради (фракція «Наш край»). В 2011 по 2014 рік – голова Яготинської РДА. З 2009 до 2011 року Володимир Семеняка був головою Яготинської районної ради (V–VІ скликань). Працював помічником депутата ВР VI скликання Сергія Павленка (Блок Литвина).Власник та голова ревкомісії ТОВ «Сільськогосподарське підприємство ім. Кравченка, співвласник ТОВ «Яготинське борошно», ТОВ «Санд-2016», власник ДП «Малоберезанське» та директор фермерського господарств «С.В.П.+С». Варто зауважити, що минулого року дохід від підприємницької діяльності, як зазначено в декларації Володимира Семеняки за 2019 рік, склав майже 5 млн гривень. Щодо його діяльності відкрито низку кримінальних проваджень, зокрема, щодо схем з розбазарюванням земельних ділянок в бутність Семеняки головою РДА.
22. Ігор Малинський – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №6 (включає Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади).
Ігор Малинський займає посаду директора Навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України. Кандидат наук з фізичного виховання та спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України. Керує відділенням Національного Олімпійського комітету в Київській області.
23.Кирило Поліщук – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №4 (включає Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади). В 2012 році балотувався до ВР партії «УДАР» по 98 округу. В 2006 році балотувався у парламент від «Блоку народно-демократичних партій». Депутат Верховної Ради ІV скликання від 98 округу. З 1993 по 2002 він був гендиректором державного підприємства обслуговування повітряного руху України «Украерорух» («Стріла»). За даними за даними Youcontrol, людина с такими ініціалами є керівником Регіональної асоціації з розвитку аеронавігаційного обслуговування, ТОВ «Екскурс», а також державного лізингового підприємства «Укравтолізинг». Варто зауважити, що за даними ЦВК, Кирило Поліщук на даний час є тимчасово безробітним.
24. Ірина Тур – заступник директора Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
25. Надія Шарпило – директор Дитячої-юнацької спортивної школи №1 міста Бровари.
26. Ярослав Левцун – фізична особа-підприємець, директор ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбудінвест», власник ПП «Інстал плюс». У 2015 році бу під №1 у виборчому списку «Опозиційного блоку» на виборах Броварської міської ради, проте партія не набрала потрібних відсотків для подолання виборчого бар’єру. Був помічником депутата Київської обласної ради VI скликання Олександра Качного від «Партії регіонів», який сьогодні є депутатом ВР (фракція ОПЗЖ).
27. Резніченко Анатолій Резніченко– заступник голови Богуславської районної ради, член територіальної організації партії «Опозиційний блок» в Богуславському районі. З 2005 по 2010 рік він працював гендиректором ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Чайка», з 2010 по 2015 рік – першим заступником голови Богуславської РДА, з жовтня по листопад 2015 року – знову директором ДОЗ «Чайка». Обирався депутатом Київської облради V та VІ скликань. Працював помічником депутата ВР ІV скликання Леоніда Сваткова (фракція «За Єдину Україну» )
28. Володимир Рижук – колишній директор ДП «Макарівський лісгосп». В 2015 році балотувався у Київську облраду від «БПП-Солідарність». Працював помічником депутата Верховної Ради VI та V скликань Сергія Рижука (фракція Партії регіонів).
29. Катерина Симончук – головний консультант секретаріату комітету ВР з питань бюджету. В її декларації за 2019 рік вказано, що вона отримує прибуток від надання майна в оренду ТОВ «Агро-Поліс», яка належить бізнесмену та народному депутату IV-VIII скликань Віталію Хомутиннику.
30. Наталія Кривобок - директор комунальної організації «Броварська редакція міськрайонного радіомовлення» . У 2015 році безуспішно балотувалась від партії «УКРОП» одночасно до Київської обласної ради та до Броварської міської ради. Згідно її декларації за 2019 рік, Наталія Кривобок має земельну ділянку площею 1,2 тис. кв.м. в Зазим’ї Броварського району Київщини та автомобіль HYUNDAY ACCENT. Все інше майно офіційно належить її синові та матері (чотири земельні ділянки та будинок в Зазим’ї).
+31. Юрій Стасюк – комерційний директор ТОВ «Трубіжводексплуатація». У 2010-2015 роках був депутатом Київської облради від «Партії регіонів», а у 2015 році безуспішно балотувався в Київську облраду від партії «Наш край».
32. Артем Кошик – виконуючий обов’язки голови Києво-Святошинської райдержадміністрації. З 2007 по 2009 рік працював помічником Фастівського міжрайонного прокурора Київської області, з 2009 по 2013 рік – начальником юридичного управління, заступником голови правління ЗАТ «СК «Інкомстрах», з 2013 по 2014 рік – головним спеціалістом сектору з охорони довкілля, використання та охорони природних ресурсів і земель Обухівської РДА. З 2015 року перебуває на посаді першого заступника голови Києво-Святошинської РДА. Був помічником депутатів Верховної Ради: Олени Колганової (ВО «Батьківщина», VII скликання) та Олександра Присяжнюка («Народний фронт», VIIІ скликання, син Анатолія Присяжнюка – №1 цього списку). Згідно декларації Артема Кошика за 2019 рік, у його власності є квартира у Києві площею 103 кв.м та автомобіль AUDI A6, який було ним придбано у грудні 2019 року за 700 тис. гривень. При цьому його дохід за минулий рік становив 331,94 тис. гривень.
33. Костянтин Бугайчук – №1 списку партії «Наш край» у ТВО №1 (включає Білоцерківську територіальну громаду). Директор НВП «Інвапром»Білоцерківського міського товариства інвалідів «Фенікс», керівник ГО «Громадський комітет народного контролю», благодійних фондів «Наше майбутнє» і «Майбутнє України», а також Білоцерківської міської організації Соціал-демократичної партії (Об'єднаної).
Працював помічником народного депутата VIII скликання Хвичі Мепарішвілі (фракція «Народний фронт»).
34. Мирослава Рогаль-Левицька – ФОП (допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення). Працювала викладачем у Національному університеті державної податкової служби України та Ірпінському економічному коледжі (відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів та природокористування). Засновник «Агенції нерухомості RoyaL».
35. Ірина Руснак – студентка Національного педагогічного університету імені Драгоманова.
36. Андрій Пасічник – кандидат в депутати Броварської ОТГ, помічник депутата Верховної Ради Сергія Вельможного (депутатська група «Довіра»), директор ТОВ «Тулс.уа».
37. Валерій Габітов – директор ТОВ «ЖК "Сімейне містечко». Був помічником депутата Верховної Ради IV скликання Сергія Кіроянца (фракція СПУ).
38. Валерій Моргун – спортсмен, кандидат юридичних наук, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України, заслужений майстер спорту з веслування на човнах «Дракон» , президент федерації України з веслування на човнах «Дракон», перший віце-президент федерації каное України, віце-президент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон».З 2017 він працює викладачем кафедри адміністративного, фінансового та банківського права Міжрегіональної академії управління персоналом, тренером-викладачем відділення веслування на байдарках і каное Державної школи вищої спортивної майстерності, а з 2018 року – тренером-викладачем Київської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
39. Наталія Грушецька – фізична особа-підприємець.
40. Ольга Литвинюк – лікар-педіатр комунального закладу Білоцерківської міськради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2», працює також у приватному медичному центрі «Мій Лікар» у Білій Церкві.
41. Микола Паламарчук – депутат Сквирської райради (фракція «БПП-Солідарність»). Він є власником та директором фермерського господарства «Колосагро-2016». Заступник директора ТОВ «Агрофірма «Колос», за сумісництвом працює в ТОВ «Расава». Паламарчук працюбвав помічником депутата Київської облради VI скликання Леоніда Центила (фракція Партії регіонів).
42. Сергій Красний – пенсіонер.
З 2016 по жовтень 2020 року був серед засновників профспілки працівників Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.
43.Вячеслав Усков – пенсіонер.
Ексгендиректор-художній керівник Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Саксаганского (Біла Церква). 12 серпня 2018 року його термін перебування на вказаній посаді закінчився. З 13 серпня 2018 року Київська облрада призначила нового тимчасового керівника цього театру. Такий прецендент став причиною загострення затяжного конфлікту між облрадою та працівниками театру. Ускову вдалося згодом повернути собі свою посаду, але не надовго.
44.Людмила Огородник– завідувач бібліотекою Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19.
45. Стадницька Романія Стадницька – адвокат, засновник Адвокатського бюро Романії Стадницької.
46. Валерій Мартишко – депутат Бориспільської міської ради (фракція «Наш край»), керівник фермерського господарства «Родина 2007». У 2019 році безуспішно балотувався у ВР від Аграрної партії України по 98 округу.
47. Іван Вікован– депутат Новопетрівської сільської ради Вишгородського району, директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році». Був помічником депутата Верховної Ради V скликання Ольги Боднар (фракція «БЮТ»).
48. Володимир Чуприна – головний інженер ТОВ «СвітБуд». До вересня 2019 року був заступником селищного голови з питань ЖКГ селища Чабани Києво-Святошинського району.
49. Зінаїда Бондар – мама-вихователь Дитячого будинку сімейного типу родини Бондар у селі Тарасівка Сквирського району Київщини, в якому виховується 15 дітей.
50. Ангеліна Яринич – помічник керівника філії «Днопоглиблювальний флот» держпідприємства «Адміністрація морський портів України».
51. Сергій Хованський– безробітний. Людина з таким ПІБ у 2015 році балотувалася у Київську обласну раду VII скликання від партії «Нові обличчя» колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка.
52. Олександр Травянко – адвокат, керуючий партнер адвокатського бюро Олександра Травянко. У 2018 році претендував на посаду судді Вищого антикорупційного суду України. Працював помічником депутата ВР VII скликання Юрія Гержова (фракція Партія регіонів) та депутата ВР IV скликання Миколи Садового (фракція СПУ)
53. Володимир Сотін – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу, дворазовий Чемпіон Світу з кікбоксингу WPKA та ISKA (2013 та 2019 рр), Чемпіон Європи з кікбоксингу ISKA 2018 року. Багаторазовий призер (13 нагород) чемпіонатів Світу та Європи (2009-2019 роки). Більш ніж 15 разів ставав Чемпіоном України з кікбоксингу WPKA, ISKA, WAKO (2007-2019 рр). Капітан студентської збірної України з кікбоксингу WPKA (2013 рік). З 2010 року проживає та тренується у місті Ірпінь. У березні 2020 року завершив спортивну кар'єру та перейшов до тренерської роботи. Офіційно безробітний.
54. Юлія Соловйова – депутат Пісківської селищної ради, директор комунального підприємства «Пісківка Курорт». В 2019 році балотувалась у ВР по 95 округу від «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко», помічником якої вона працювала в ВР VIII скликання. В 2014 році балотувалась до ВР від ВО «Батьківщина» по 68 округу. Була помічником депутата ВР VII та VI: Костянтина Бондарєва (ВО «Батьківщина»).
55. Вікторія Василенко – виконавчий продюсер ТОВ «Телеканал Є»
56. Іван Морозов – уповноважений представник з питань запобігання корупції виконавчого апарату Київської облради.
57. Володимир Луценко – заступник генерального директора ТОВ «Трейдом Сервіс»
58. Олександр Оношко – виконавець, музичне обслуговування.
59. Ольга Пікалова – безробітна мешканка Харківської області без вищої освіти.
60. Тамара Ващенко – співвласник ТОВ «Володарська аптека» в 2016-2019 рр працювала завідувачем КП «Володарська центральна районна аптека №7». Співзасновник та керівник ГО «Володарська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану».
На місцевих виборах 2015 року балотувалась від Аграрної партії України до Володарської районної ради по округу №6. На позачергових виборах ВР 2007 року була секретарем комісії ТВО №88 від СПУ. На виборах президента 2004 року була секретарем комісії ТВО№93 (Київська область) від кандидата Віктора Ющенка.
61. Роман Дзюба – заступник гендиректора державного ПАТ «Національної акціонерна компанія «УкрАгроЛізинг»
62. Лілія Добжанська – екс-керівник ГО «Пінчуківська громада» (в стані припинення), колишній київський ФОП (театральна діяльність)
63. Олександр Левчук – начальник відділу ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» Державного управління справами (ДУС).
64. Людмила Карпенко – в.о. директора Ржищівського археолого-краєзнавчого музею.
65. Віталій Лисак – керівник БО «Благодійний фонд «Народний фронт Київщини»
66. Наталія Тименко– директор будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради.
67. Олександр Бондаренко – вчитель вищої категорії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.
68. Олександр Верещак – безробітний без вищої освіти з міста Фастів.
69. Галина Шевчук – вихователь дошкільного навчального закладу “Яблучко”.
70. Яна Хомінятич – менеджер з розвитку бізнесу АТ «Укрсиббанк».
71. Володимир Кудря – співвласник ТОВ «ЮВС-Буд»
72. Тетяна Фороща- ймовірно, колишній начальник відділу освіти Вишгородської РДА.
73. Вершинін Андрій Вершинін – заступник директора з комерційної діяльності комунального підприємства «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Співзасновник та керівник ГО «Сонях» Директор ПП «З.А.О..-Трейд».
74. Наталія Пащук – безробітна з Могилів-Подільського.
ЗА МАЙБУТНЄ
І знову трохи історії. Депутатська група «За майбутнє», до якої увійшли 23 нардепи- мажоритарники, серед яких ексрегіонали, члени партій «Відродження» та УКРОП, колишні БПП-шники та «нарфронтівці», утворилася у серпні 2019 року у Верховній раді 9-го скликання. А в травні 2020-го представники цієї групи оголосили про створення партії «За майбутнє». Політсилу очолив нардеп з Волині Ігор Палиця – бізнес-партнер і соратник олігарха Ігоря Коломойського. Варто зауважити, що юридично вона існує з липня 2008 року, а перша її назва була «Україна майбутнього». У жовтні 2019 року політсила отримала назву «За майбутнє».
На місцевих виборах «За майбутнє» позиціонує себе як «нова політична партія, яка об’єднала досвідчених політиків із вагомим досвідом у господарюванні й управлінні». До Київської обласної ради партія “За майбутнє” висунула 84 кандидати на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Очолює список народний депутат двох скликань, підприємець Ярослав Москаленко. Серед кандидатів – чинний мер «король» Василькова Володимир Сабадаш, заступник голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, а також підприємці, лікарі, вчителі, пенсіонери та інші.
Єдиний виборчий список від партії « За майбутнє» до Київської обласної ради має такий вигляд:
1. Ярослав Москаленко політик, підприємець, народний депутат України кількох скликань.
У 2005-2008 роках здобув кваліфікацію магістра бізнес-адміністрування у Міжнародному інституті менеджменту, спеціальність «Магістр бізнес-адміністрування МВА – для вищого керівного складу». Також здобув кваліфікацію магістра управління соціальним розвитком у Національній академії державного управління при Президентові України. У 2016 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю юрист. Москаленко здобув вищу освіту у Національному університеті фізичного виховання і спорту України за спеціальністю «Викладач фізичного виховання» (2000-2005 роки). Шлях у політику розпочався у 2006 році. Тоді Москаленко був обраний депутатом Вишгородської районної ради. У 2010-2012 роках Москаленко - перший заступник голови Київської облдержадміністрації, депутат Київської обласної ради. У 2012-2014 роках – народний депутат України VII скликання; 2014-2019 роках – народний депутат України VIII скликання. З 2014 по 2019 роки Ярослав Москаленко був головою підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. З жовтня 2015 року по липень 2019 року він був головою депутатської групи «Воля народу» у Верховній Раді України VIII скликання. З липня 2020 року Ярослав Москаленко став головою Київського обласного осередку політичної партії «За Майбутнє».
За політиком тягнеться шлейф скандалів, як от підкуп виборців, рекет, погроза учаснику АТО. Кнопкодав, прогульник засідань комітету у Верховній раді 8 скликання. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. Фігурант шести антикорупційних розслідувань.Неодноразово змінював партії.
2. Ярослав Добрянський, заступник голови Київської обласної ради. З 2007-2013 роки був головою Згурівської, Києво-Святошинської, Макарівської і Бориспільської РДА. У 2014-2015 роках – перший заступник голови Київської обласної ради. З 2015 – заступник міського голови міста Буча. Фігурант багатьох гучних скандалів, пов’язаних з дерибаном земель і не тільки.
3. Віталій Гудзенко, голова правління ТОВ «Агро-Лідер Україна» (вирощування зернових та технічних культур). Народний депутат VIII скликання, та будучи «простим» народним депутатом, тільки збільшував свої статки на корупційних схемах. Кнопкодав, ексрегіонал, відкрито підтримував Антимайдан.
4. Інна Шубко, директор Навчально-виховного комплексу «Вишгородська районна гімназія «Інтелект»- загальноосвітня школа I ступеня. Депутат Вишгородської міської ради VII скликання.
5. Леоніда Пономарьова, викладач у Київському коледжі легкої промисловості та журналіст редакції періодичних видань (Заклик).
6. Олександр Леляк, директор ТОВ «Украгроенерго» (вирощування інших багаторічних культур).
З 1998-2005 – заступник голови Іванківської РДА, 2006–2013 – голова Іванківської райради, виконуючий обов'язки голови Іванківської райдержадміністрації.
7. Василь Цвик, заступник голови Фермерського господарства «Тетяна 2011». Депутат Київської обласної ради 5 скликання.
8. Олександр Пироговський, голова правління ТОВ «Переяслав-Молпродукт»(переробка молока, виробництво масла та сиру).
9. Наталія Онопрієнко-Капустіна, заступник директора Комунальної установи Київської обласної ради Київський обласний Інформаційно-ресурсний методичний центр «Родина». З серпня 2017 року займала посаду начальника служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.
10. Ольга Скрипник, начальник Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Березанської міської ради.
11. Володимир Сабадаш, міський голова Васильківської міської ради. З 1998 по 2010 роки Володимир Сабадаш працював в органах Служби безпеки України. З квітня 2010 по червень 2013 року – голова Васильківської РДА. У 2013 році був обраний, а у 2015 році переобраний мером міста Васильків. «Король Василькова», неодноразово був фігурантом гучних справ щодо дерибану земель, хабарів, екології та соціальних питань.
12. Олександр Нігруца, директор ТОВ «АРХ-БУД». Депутат Київської обласної ради 7-го скликання.
13. Станіслав Поліщук. Очолював в 2010 та 2011 роках Рокитнянську районну державну адміністрацію. Двічі обирався депутатом Київської обласної ради, є членом виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.
14. Євгенія Полікарпова, викладач Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.
15. Мар’яна Лук’яненко. Закінчила у 2002 році Академію державної податкової служби України, спеціальність – фінанси.
16. Володимир Боднар. Приватний підприємець. Депутат Київської обласної ради.
17. Вячеслав Савенок. Закінчив Київське вище інженерне радіотехнічне училище ППО у 1990 році спеціальність – радіоінженер та Національну академія державного управління при Президентові України у 2014 році, спеціальність – державне управління, кваліфікація «магістр державного управління». З грудня 2015 року – аспірант кафедри регіонального розвитку місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.
18. Юрій Павлушко, директор ПП «Соснова».
19. Юлія Гринчук, завідувачка кафедри менеджменту Білоцерківського національного аграрного університету.
20. Тетяна Самойленко, фізична особа-підприємець.
21.Вадим Фастівський, директор ТОВ «ТРАЙДЕНТ».
22. Валентин Багнюк, директор КНП "КНП "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" БРР БМР.
23. Віктор Гринчук, апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата Валерія Колюха.
24. Олександра Кейс, член міської ГО “Громадська рада з розвитку міста Славутич”, депутат Славутицької міської ради VII скликання (2015-2020 рр.). Працювала в спільному підприємстві НОВАРКА (VINCI CONSTRUCTION GRANDS PROJETS та BOUYGUES TRAVAUX PUBLICS), яке займалось проектуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію Нового Безпечного Конфайнменту над Об’єктом “Укриття” Чорнобильської АЕС.
25. Валентина Дарнопих, фізична особа-підприємець.
26. Володимир Циба, директор ТОВ «Ресторація».
27. Сергій Будюк, директор КП «Успіх».
28. Геннадій Сиваненко, голова Фастівської районної ради.
29. Олена Ракова, завідувачка ФАП с. Сухоліси.
30. Людмила Войналович, директор ТОВ «Фреш продторг».
31. Вадим Марисенко, директор з економіки та розвитку ПП Виробничо-комерційної фірми «МАВА».
32. Юрій Бондар, заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів у Чабанівській селищній раді.
33. Олег Чернецький, виконавчий директор Агропромислової компанії «Дубовий Гай».
34. Наталія Коломієць, директор КП "Узинзеленбуд".
35. Ірина Дога, директор Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг».
36. Михайло Хобта, директор ТОВ «ЮМСІ».
37. Василь Кравченко, генеральний директор КНП КОР «Київський обласний фтизіатричний центр».
38. Михайло Головецький, директор ДП «Вищедубечанське лісове господарство».
39. Анна Ісламова, депутат Бучанської міської ради VII скликання
40. Валентина Буряк, голова Загальцівської сільської ради.
41. Олександр Тигов, директор ТОВ «БІГ ПРОДЖЕКТ».
42. Григорій Тищенко, завідувач хірургічним відділенням Макарівської Центральної районної лікарні.
43. Олексій Муравський, доцент кафедри банківської справи та страхування економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України.
44. Леся Крижешевська, директор Комунального закдаду Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв № 1.
45. Світлана Скульська, головний лікар Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Дитяча стоматологічна поліклініка»
46. Сергій Гайдук, директор Департаменту стратегічного розвитку НВК «Клівер».
47. Роман Продан, заступник директора Комунального підприємства Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації»
48. Наталія Ібрагімова, директор Київського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
49. Ірина Ткаченко, керівник апарату Громадської організації «Народна рада Обухова».
50. Віталій Шаравара, фізична особа-підприємець.
51. Василь Демченко, генеральний директор ТОВ «Кузьминецька будівельна кераміка».
52. Юрій Воропай, директор КНП «Ставищенська центральна районна лікарня».
53. Андрій Чиж, директор КНП СРР «Сквирска ЦРЛ».
54. Ірина Ткаченко, начальник управління центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Боярської міської ради.
55. Людмила Бойко, директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення.
56. Сергій Зінченко, заступник директора Приватної сільськогосподарської агрофірми «Україна».
57. Володимир Рябець, кандидат педагогічних наук.
58. Світлана Полякова, начальник відділу економічної інвестиційної діяльності та АПР Узинської міської ради.
59. Максим Басилкевич, приватний підприємець.
60. Тетяна Бойко. Працювала державним службовцем в Білоцерківському районі.
61. Юрій Савчук, перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації.
62. Микола Дашкевич, директор Міжнародного благодійного фонду «Друзі-дітям Чорнобиля»
63. Володимир Вергелес, заступник директора ТОВ «Завод пакувального обладнання «Термо- Пак».
64. Алла Верещак, директор Білоцерківського дитячого будинку-інтернату.
65. Оксана Вершута, заступник голови Миронівської районної державної адміністрації.
66. Сергій Медведчук, директор ТОВ «МЗ ГРУП».
67. Олексій Польський, адвокат у Адвокатському бюро Польського.
68. Тетяна Митько, державний реєстратор у Виконавчому комітеті Бориспільської міської ради.
69. Тетяна Харитонюк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Броварської районної державної адміністрації.
70. Людмила Костира, начальник відділу міжнародних зв’язків ТОВ "Броварський алюмінієвий завод".
71. Василь Ревчук, підприємець.
72. Микола Йощенко, голова Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.
73. Оксана Круковська, голова правління Хореографічної майстерні «Мальва»
74. Оксана Левківська, заступник начальника відділу міжнародних зв’язків ТОВ «Броварський алюмінієвий завод»
75. Людмила Сідорова, пенсіонер, за фахом – економіст.
76. Анатолій Матвієць, директор Адвокатського об’єднання «Київщина».
77. Олег Дудка, фізична особа-підприємець.
78. Наталка Зінченко, директор Білогородського будинку культури.
79. Людмила Забела, пенсіонер.Обиралася депутатом Макарівської районної ради, працювала помічником народного депутата України.
80. Яніна Прунцева, фінансовий директор ТОВ «Аудиторська фірма УКРАУДИТ ХХІ Київщина».
81. Валерій Шульга, перший заступник Боярського міського голови.
82. Ольга Коваль, начальник Ржищівського відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль».
83. Віталій Косенко, директор ТОВ «Техпромсервіс ЛТД».
84. Олена Чех, голова Громадської організації «Втілення».
Читати "Моя Київщина" у Telegram