#

Нічия у Ковалівці: долю матчу з "Десною" вирішив VAR

30.11.2020 08:00
Фото з матчу "Колос" - "Десна"

У рамках 11 туру Прем’єр-ліги України ковалівський "Колос" зустрівся з чернігівською "Десною". Зауважимо, що обидві команди підійшли до матчу після поразок, тому повинні були брати очки будь-якою ціною. Цікаво, що зустріч команд U-21 завершилася нищівною поразкою гостей - "Колос" забив вісім сухих м’ячів, розгромивши суперника. "Моя Київщина" спостерігала за перебігом матчу основних команд, який був не настільки результативним

У минулому турі "Колос" поступився "Ворсклі" на виїзді (3:0), а "Десна" сенсаційно програла команді "Львів". Зауважимо, що обидва суперники перебувають у верхній частині турнірної таблиці, тому матч між ними був дуже принциповим. Команди вже неодноразово зустрічалися,але відвертого фаворита в цьому протистоянні немає. Останній матч команди грали 5 липня 2020 року, тоді чернігівський клуб на домашньому полі переміг із рахунком 5:1.

Варто додати, що два останній домашні матчі команда з Ковалівки програла, тому потрібно було реабілітуватися перед фанатами, які через карантинні обмеження змушені були спостерігати за грою перед екранами телевізорів.

"Колос": Євген Волинець, Олексій Зозуля, Кирило Петров, Євген Новак, Олександр Чорноморець, Владислав Ємець, Андрій Богданов, Євген Задоя (Олег Ільїн, 75), Євген Смирний (Євген Ісаєнко, 87), Денис Антюх (Павло Оріховський, 74), Володимир Лисенко (Євген Селезньов, 53).

Запасні: Владислав Кучерук, Максим Максименко, Вадим Мілько, Ламін Данфа Мамаду, Денис Костишин.

"Десна": Євген Паст, Йоонас Тамм, Владислав Огіря, Андрій Домбровский, Леван Арвеладзе (Сергій Старенький, 94), Михайло Мудрик (Ілля Шевцов, 94), Андрій Мостовий, Олексій Гуцуляк (Максим Дегтярьов, 85), Єфим Конопля, Пилип Будковский, Максим Імереков.

Запасні: Ігор Литовка, Павло Полегенько, Віталій Єрмаков, Дмитро Хльобас, Андрій Гітченко, Олександр Волков.

Початок матчу був досить спокійний, команди розпочинали з розвідки. На 5 хвилині пробив по воротах "Десни" з-за меж штрафного майданчика, Паст легко впорався з ударом. На 11 хвилині у штрафному майданчику "Десни" м’яч влучив у руку захиснику Мостовому, а після перегляду VAR арбітр призначив пенальті. Удар з 11-метрової позначки відмінно виконав Лисенко, рахунок 1:0 на користь господарів.

Серйозний момент стався на 18 хвилині, голкіпер ковалівців Волинець підстрахував захисників і вийшов за межі штрафного, але невдало вибив м’яч на гравця "Десни", після декількох пасів круглий потрапив до Коноплі, удар якого заблокував Ємець.

На 23 хвилині після навісу зі штрафного, який заробив Смирний, голкіпер "Колоса" кулаками вибивав м’яч, але останній потрапив у руку Чорноморця. За декілька хвилин після перегляду VAR арбітр призначив пенальті, удар реалізував Будківський. За надмірні емоції тренер ковалівців Костишин отримав жовту картку.

На 32 хвилині після подачі Антюха з флангу Лисенко непогано пробивав головою, проте вище воріт. За хвилину "Колос" заробив кутовий, який виконав Богданов. Після навісу м’яч відскочив на Задою, який пробив сильно, але вище перекладини.

Далі гра більше точилася в центрі поля, але без гострих моментів. У компенсовані 2 хвилини до першого тайму Гуцуляк непогано пробивав метрів з двадцяти п’яти – повз ворота Волинця. Після цього моменту команди пішли в роздягальні.

Початок другого тайму був за чернігівцями: на 47 хвилині Мостовий подав із флангу, але м’яч летів прямо на Волинця, який перевів на кутовий. Мудрик зробив подачу, але шкіряного подалі вибив Петров. На 51 хвилині Лисенко отримав травму і покинув межі поля, замість нього вийшов Селезньов.

На 52 хвилині Огиря зробив довгу передачу на хід Коноплі, який обробив м’яч і влучно пробив у дальній кут воріт – м’яч у сітці. Проте арбітр переглянув момент прийому м’яча Імреркова, який розпочав гольову атаку. На відео зафіксовано, як він зіграв рукою, тому взяття воріт було скасовано.

На 59 хвилині захисник "Десни" Мостовий підключився до стандарту і непогано пробив, але м’яч пройшов повз ворота. У наступному епізоді Мостовий пробив із лівого флангу штрафної у дальній кут, а Волинець у стрибку парирував удар. На 67 хвилині гравці обох команд – Богданов і Конопля – через лайку і штовханину отримали по "гірчичнику".

На 75 хвилині Арвеладзе після вкидання з-за бокової лінії прорвався у штрафний майданчик і сильно пробив під перекладину у ближню дев’ятку, Волинець перевів на кутовий. Відразу після моменту Руслан Костишин зробив подвійну заміну – замість Антюха вийшов Оріховський, а Задою змінив Ільїн. Останній за хвилину вже міг виходити сам на сам із голкіпером, проте Огіря встиг вибити м’яч на кутовий.

На 79 хвилині "сіверяни" могли виходити вперед: Мудрик зробив забігання по лівому флангу і віддав м’яч в район 11-метрової позначки, куди набігав Конопля. Останній сильно пробив по центру, але Волинець відбив на Арвеладзе, який відправив м’яч повз ворота.

Далі гра більше точилася в центрі поля, а тренери на останніх хвилинах зробили по заміні: у "Десни" замість Гуцуляка вийшов Дегтяров, а в "Колоса" Ісаєнко замінив Смирного. На 88 хвилині Мостовий отримав жовтку картку за грубу гру проти Ільїна. Арбітр матчу компенсував 5 хвилин ігрового часу.

На 91 хвилині шанс вийти вперед мали гравці "Колоса": Богданов зробив навіс із правого фланку, але Оріховський пробив головою вище воріт. У компенсований час голкіпер "Десни" Тамм отримав попередження за грубу проти Ільїна. Далі тренер чернігівців провів дві заміни – замість Мудрика вийшов Шевцов, Арвеладзе замінив Старенький. На сам кінець Імереков грубо зіграв проти Селезньова, за що отримав другу жовту і раніше всіх пішов у роздягалку. Арбітр дав фінальний свисток і зафіксував рахунок 1:1.

Наступний поєдинок відбудеться у Ковалівці 6 грудня, тоді команда Костишина буде приймати "Олександрію", яка на одне очко відстає від "Колоса". Початок матчу о 19:30.