#

Ніж у спину: хто здасть Київщину росіянам?

06.03.2022 10:24
Ніж у спину: хто здасть Київщину росіянам?
Київська обласна рада

Більшість депутатів Київської обласної ради активно працює на передовій: формують гуманітарні вантажі, допомагають територіальній обороні та Збройним Силам України, щоб столична область дала гідну відсіч окупанту. Але обставляти будівлю Київської облради та КОДА бетонними блоками – недостатньо. Бо "п’ята колона", схоже, нікуди у владі не ділася

Усі давно і добре знають, що в Київській обласній раді є люди, яким не можна довіряти. Найгірше, що одна з таких відверто проросійських фігур заразобіймає посаду голови ради. Політичні інтриги трохи менше ніж рік тому вивели на "олімп" Київщини Наталію Гунько – дружину одіозного нардепа Анатолія Гунька. Він відомий своїми антиукраїнськими діями. При чому, відомий давно.

На жаль, через корумповану судову систему Гунько так і не опинився за гратами, а через продаж франшизи партії "Слуга Народу" навіть став народним депутатом. Це була помилка, яка переростає в злочин. Але це ще можна виправити…

Зі свіжого: Анатолій Гунько за лічені дні до нападу Росії на Україну відмовився голосувати за введення санкцій проти кремлівських посіпак. Але проблема полягає в тому, що він причетний до диверсій проти України десятирічної давнини. Йдеться прознищення особливо важливого об’єкта Держспецзв’язку –"Радіопередавального центру". Він потрібен нам був у 2014 році, потрібен і зараз. Унікальний військовий об’єкт, який міг передавати сигнали на короткій та середній хвилі на 95% території України.

Зв’язок із непідконтрольними територіями та боротьбу з ворожою пропагандою міг забезпечувати комплекс "Борей", що також знищили за наказом із Москви. Зараз би не було проблем із поширенням українських частот на будь-яку область України. Інформаційний фронт був би за нашими військовими і на Донбасі, і в Криму.

Один із виконавців знищення стратегічного об’єкту – Анатолій Гунько, якого знають як "шістку" олігарха Віктора Поліщука. Сам Поліщук є родичем Дмитра Мєдвєдєва – експрезидента та експрем’єраРФ. За даними правоохоронців, саме через Поліщука здійснювався неформальний контакт із росіянами. Політичний вплив останнього також дозволив уникнути покарання за банкрутування банку "Михайлівський", звідки було вкрадено мільярди гривень простих українців.

Зв’язок Поліщука і Гунька – факт, який не потребує додаткового підтвердження. І зараз проблема полягає в тому, що Анатолій Гунько з дружиною взяли під контроль владу в Київській області.

Від початку російсько-української війни особисто від голови КОР не було жодних заяв, які б свідчили про готовність керівництва області до ефективного спротиву. Більш того, ми навіть не знаємо про ставлення Гунько до вторгнення та посягання на територіальну цілісність України. Якщо Київрада чомусь знайшла можливість зібратися на позачергове засідання, проголосувати за звернення до міжнародної спільноти щодо закриття українського неба, то в Київській облраді – повна тиша. І це при тому, що одна з найгарячіших точок на мапі України – столична область.

Гунько, як посадова особа, має доступ до інформації, яка дуже потрібна ворогу. Чого можна від неї очікувати, якщо навіть нардепа від ОПЗЖ Нестора Шуфрича затримали на одному з київських блокпостів, який фіксував на фото армійців та військову техніку. Він – колаборант, і його замість того, щоб відпускати, потрібно було відправити за грати.А чим займається Гунько? Відомо тільки їй та московським кураторам Поліщука.

Часу на роздуми – немає. Область потребує умілого керування. Потрібно, щоб сьогодні Київська обласна рада злагоджено працювала з Київською ОДА, як єдиний механізм. Проте вести діалог і роботу з людиною, від якої можна очікувати ніж у спину – категорично заборонено. Наша спільна мета – подолання ворога. А для цього ми маємо бути впевнені в надійності тилу. Наразі Гунько не випромінює надійність. На жаль, і до нового голови Київської ОДА Олексія Кулеби виникають питання щодо його ефективної діяльності. 

Саме тому депутати Київської облради в терміновому порядку, без прив’язки до політичної приналежності, повинні зібратися та переобрати нового голову. Це має бути людина, готова у цілодобовому режимі працювати задля стабілізації ситуації на Київщині. Зараз потрібен лідер, який зможе направити весь бюджетний потенціал області на потреби територіальної оборони, яка зможе дати гідну відсіч та прогнати ворога назад у Мордор.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Анатолій Тихий
журналіст