#

Новий бій: чим закінчаться повторні вибори в Українці

12.11.2020 09:24
Новий бій: чим закінчаться повторні вибори в Українці

Передвиборчі перегони добігають кінця і в Українській об’єднаній територіальній громаді. Вже цієї неділі відбудеться повторне голосування за кандидатів на посаду голови ОТГ.  Серед кандидатів – Олександр Туренко від «Європейської Солідарності» та Оксана Кирилюк від «Слуги народу», які набрали однакову кількість голосів – по 1733. «Моя Київщина» вирішила проаналізувати кандидатури на посаду Української ОТГ, а також уточнити, хто відноситься до якої команди.

Що відомо виборцям про Олександра Туренка? Досить відома персона в Київській області. Місцевий, небідна людина, був обраний депутатом Обухівської районної ради VI скликання, а згодом побував головою Обухівської та Бориспільської РДА. Кілька разів балотувався на посаду Українського міського голови. Представляє команду «Євросолідарності». На повторне голосування його кандидатуру публічно підтримали п’ятеро (!!) з дев’яти кандидатів, що приймали участь у виборах на посаду голови ОТГ.

Його суперниця  Оксана Кирилюк – приїжджа, і теж небідна людина, хоч була заступником Українського міського голови Павла Козирєва за напрямком – культура, спорт, ЗМІ, і оклад мала невеличкий. Всі дії погоджувала і нині погоджує із своїм колишнім босом – Павлом Козирєвим, який сам – після «масок шоу» СБУ більше в місто не повертається. Проте вся Українка знає, що Кирилюк й понині є членом команди Козирєва. Вони, власне, цього й не приховують - усі вибори агітували разом.

Показово, що зараз її не підтримав жоден з колишніх кандидатів на посаду Української ОТГ. Окрім, колишньої міської очильниці – Тетяни Кучер, яка прославилася в Українці зв’язками із криміналітетом, що влаштовував у місті «розборки» та перестрілки. Виборці не схотіли підтримувати Кучер, в результаті вона з тріском програла ці вибори, зайнявши 4 місце.

Зараз колишня влада терміново шукає захисту у майбутнього голови ОТГ. За інформацією «Моєї Київщини», кілька разів Кучер із її «радником» - Леваном Дарсанією та біглим кримінальним авторітетом – Олексієм Онуфрієнком (знаний як представник кримінального світу «Пика»), шукали зустрічі із Олександром Туренком. Але отримавши відкоша від цього кандидата, вони, нині знайшли порозуміння у таборі Оксани Кирилюк.

Чому так відбуваються? Справа в тому, що Кучер як і Кирилюк є давньою протеже Козирєва і має відповідні зв’язки з авторитетами, які завжди орієнтувалися на колишнього мера. До речі, саме з останнім асоціюються бандитські розбірки в Українці, коли місто заполонили «тітушки».

Недивно, що саме в часи правління Козирева, громада Українки побачила підлу і ганебну практику булінгу незгідних та незручних опонентів. Вочевидь, повторні вибори в неділю теж будуть брудними. За чутками, Кирилюк будуть просувати її нові друзі з угрупування «Пики» - Онуфрієнка. Підтверджень цій змові вже чимало:  наприклад, в селах Халеп’є та Витачів із вчорашнього дня активно «агітують» за Крилюк, причому ті самі люди, які до 25 жовтня агітували за Кучер.

Можна лише здогадуватися про методи цих виборів. Цікавий, мабуть, буде другий тур у багатостраждальній Українці…

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст