#

Обіцяні парки від Кличка, зниклі гроші та боротьба зі сміттям: чим завершився візит Терещука до Переяславщини

28.11.2018 12:02
Обіцяні парки від Кличка, зниклі гроші та боротьба зі сміттям: чим завершився візит Терещука до Переяславщини
Олександр Терещук голова Київської ОДА

Після поїздок голови Київської ОДА по Київщині у Яготин, Коцюбинське та Дмитрівку, вчора, 27 листопада, у місті Переяслав-Хмельницький в приміщенні районного Будинку культури Олександр Терещук провів проводив відкриту виїзну нараду з громадою району

Про це повідомляє "Моя Київщина".

На заході були присутні прокурор області Максим Киричук, керівник департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова, мер Переяслава Тарас Костін, голова РДА Юрій Клименко, голова райради Петро Качкалда, начальник поліції району Олег Петренко, директор департаменту екології КОДА Вікторії Киреєва, депутат обласної ради Сергій Федорченко.

Також нараду відвідали голови сіл району, депутати районної та міської рад, громадські активісти та голови громадських спілок та організацій, учасники АТО та журналісти.

Голова Київської ОДА звернув увагу на соціальні проблеми, які є у районі.

"Сьогодні не буде політики", - сказав Терещук.

При цьому голова Київської ОДА наголосив на тому, що у районі кошти виділяються на всі напрямки, але з невідомих причин вони не доходять до зазначеної цілі. Тому, за словами Олександра Терещука, звинувачувати владу в тому, що вона нічого не робить, це неправильно: потрібно шукати підводні камені у всіх виконавчих ланках.

В ході наради, було піднято багато гострих питань, одне з яких стосувалося функціонування у Переяславі нової ТЕЦ, яка, за словами місцевого населення, не дає їм жити. У відповідь директор департаменту екології КОДА Вікторія Киреєва, сказала, що на підприємстві встановленні датчик контролю за викидами, і порушень не виявлено.

Не оминули проблему сміття. Зокрема, торкнулися непростої ситуації зі звалищем у Великій Каратулі. Місцеві жителі наголошують, що воно переповнене. Вище керівництво області пообіцяло, що воно обов’язково вирішить це питання.

Серед соціальних питань також згадали про проблему чорнобильців: проблема полягає у тому, що не усім представникам цієї категорії населення вистачає коштів на оздоровлення.         

Не оминули й проблем інфраструктури, а саме – ремонту доріг та облаштування спортивних майданчиків тощо. Під час зустрічі голова Київської ОДА Олександр Терещук розповів, що йому телефонував мер Києва Віталій Кличко та попросив передати вітання переяславцям і повідомити, два парки в місті Переяслав, які були обіцяні ним свого часу, будуть побудовані за його сприяння.

Це викликало позитивну реакцію серед населення, адже Віталій Кличко закінчив Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут і дуже приємно, що мер столиці не забуває про невеличке місто на півдні Київщини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook