#

Як живуть депутати Обухівської райради: "Наш край", "Голос" та "Опозиційна платформа – За життя"

14.07.2021 08:00
Як живуть депутати Обухівської райради: "Наш край", "Голос" та "Опозиційна платформа – За життя"

Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує аналізувати декларації депутатів районних рад. Минулого разу ми розбирали депутатів від фракцій "Батьківщина" та "За майбутнє", а сьогодні у нас на черзі політсили "Наш край", "Голос" та "Опозиційна платформа – За життя"

До ради з останніх трьох вище названих фракцій пройшло по 4 особи. Це у порівнянні з іншими політичними силами мало, але попри це вони також мають значний вплив на рішення, які розглядаються та приймаються.

"Голос"

 • Людмила Кушніренко

Мешкає у місті Васильків. Зареєстрована як ФОП. На жаль, декларацію жінки не вдалося знайти.

 • Олександр Семенець

Старший фахівець зі зберігання та розподілу відділу складської логістики на ТОВ "Агенція "С.М.О. – Україна".

У декларації за 2019 рік вказав, що дохід становить 358,97 тис грн, а дружини – 143,63 тис грн. Вона працює у "Ощадбанку". Також зазначено, що жінка взяла кредит у розмірі 46 тис грн.

Нерухомості та цінного майна у чоловіка нема, а ось у 2019 році став власником Volkswagen Passat. Він його купив за 120 тис грн.

 • Олена Колендзян

Жителька Василькова. На даний час не працює. З 2014 року є власницею квартири у селі Городище-Пустоварівське Володарської ОТГ.

 • Олексій Відоменко

Про нього відомо, що він займається підприємницькою діяльністю. Дана робота у 2019 році принесла йому 288,07 тис грн, а також 21,59 тис він отримав в Управлінні освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради. 3868 грн Відоменко отримав, як відшкодування внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Також чоловік вказав, що має збереження. Готівкою депутат зберігає 11,7 тис доларів США та 150 тис грн. Серед нерухомості у чоловіка є лише земельна ділянка, яку він придбав у 2017 році.

"Наш край"

 • Юрій Цікаленко

Якщо відкрити біографію депутата, то там буде зазначено, що він має повну вищу освіту за спеціальністю олімпійський та професійний спорт, а згодом працював тренером з греко-римської боротьби. У 2006 році Цікаленко був відзначений званням «Заслужений тренер України».

Через рік відкрив власну будівельну компанію «Київспецбуд», що займається зведенням на Київщині котеджних містечок, спортивно-оздоровчих комплексів та інших об'єктів.

На даний час депутат є головою громадської організації «Союз православних сил», яку створив у 2013 році. Вона займається будівництвом та реставрацією храмів, а також спортивним та духовним вихованням молоді.

Якщо вірити декларації за 2019 рік, то чоловік має Audi 80. Це авто 1986 року випуску він придбав у 2016 році за 10 тис грн. Сам дохід депутата склав 254,07 тис грн, а готівкою зберігає 4 тис доларів США.

На Переяславщині має земельні ділянки. Також володіє гаражем, а у місті Переяслав у спільній власності знаходиться квартира, де частка його власності складає 25%.

 • Андрій Андрієвський

Чоловік проживає у селі Хлепча на Васильківщині. Директор ФОП "Андієвський Андрій Ігорович". На жаль, не вдалося знайти декларацію депутата за 2019 рік.

 • Лариса Бут

Мешкає у столиці та тимчасово не працює. У декларації за 2020 рік не вказала ніякого доходу, але написала, що має Yaguar XE та Toyota Camry. Перше авто вона купила за 558,95 тис грн у 2019 році, а друге в 2016 році та виклала за нього 424,07 тис грн.

У Києві жінка в 2003 році купила квартиру за 306,77 тис грн. Також володіє двома житловими будинками. Один знаходиться у Кагарлику, а інший у Козині. Вона стала його власницею у 2012 році та дала за нього 1947,74 тис грн. Ще депутатка має у власності дві земельні ділянки.

 • Сергій Білецький

Перший заступник директор КП "Київблагоустрій". Їздить на Mitsubishi Outlander 2.4 CVT Intense 2013 року випуску, який купив за 310,1 тис грн, а його дружина на Daewoo Matiz 0.8. Остання володіє земельною ділянкою на Хмельниччині, а заробітна плата складає 224,43 тис грн.

Сам депутат приносить до сімейного бюджету 534,97 тис грн, а на банківських рахунках має 72,70 тис грн. Серед нерухомості є у нього земельна ділянка на Хмельниччині та квартира у спільній власності в місті Київ. Ще двома квартирами у столиці депутат користується.

"Опозиційна платформа - За життя"

 • Олександр Ємчук

Заступник директора ТОВ «Служба охорони "ГРАНІТ". Мешкає у столиці. Тут у нього з 2008 року є квартира. Він її купив за 15,34 тис грн. Також володіє гаражем та житловим будинком. Останній розташований на Кагарличчині в селі Слобода. Його дружина має дачний будинок та земельну ділянку на Макарівщині. За них жінка віддала майже 9 тис грн.

Їздить дружина депутата на Toyota Auris 2008 року випуску, який тоді вона придбала за 115 тис грн. Дохід депутата за 2019 рік склав 174,88 тис грн. Має збереження: 900 тис грн та 55 тис доларів США. 120 тис грн готівкою ховає його дружина.

 • Олександр Задорожний

Мешканець Обухова. Нині тимчасово не працює, однак у 2019 році займався підприємницькою діяльністю, яка принесла йому 27,85 тис грн. Трішки більше заробила його дружина 49,05 тис грн. Також вона володіє квартирою у столиці.

Депутат із 2013 року володіє Renault Logan. З нерухомості є квартира в Обухові, але його частка власності складає 33%.

 • Артур Дерев’янко

Директор ТОВ "Нафтопереробна компанія". З біографії відомо, що він - полковник запасу та Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Має 7-й ранг державного службовця та значну кількість медалей та нагород.

За 2019 рік задекларував 439,9 тис грн доходу та 20 тис доларів США. У спільній власності є Mitsubishi Pajero 2007 року випуску.

Подружжя користується двома квартирами у столиці, а у спільній власності перебуває будинок у селі Дибинці на Богуславщині, а також ще один зводиться у цьому ж населеному пункті.

 • Лілія Чорна

Відомо, що жінка мешкає у столиці. Займається підприємницькою діяльністю. На жаль, декларацію жінки за 2019 рік не вдалося знайти.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка