#

Пам'яті Андрія Бушовського: яким ми його знали та за що цінували

07.12.2021 08:10
Пам'яті Андрія Бушовського: яким ми його знали та за що цінували
Андрій Бушовський

30 листопада передчасно пішов із життя генеральний директор інформаційної агенції "Моя Київщина" Андрій Бушовський. Він був підприємцем, правником та просто веселою і доброю людиною. Колектив утратив досвідченого, працьовитого, винахідливого та добросовісного фахівця. Будучи життєрадісним та активним Андрій користувався повагою та авторитетом у широкому колі друзів і знайомих. Ми запам’ятали його як чоловіка з загостреним відчуттям справедливості, оптимізму, мудрості та унікальним почуттям гумору


Народився Андрій Бушовський 1981 року, із золотою медаллю закінчив столичну школу. Під час навчання на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка зайнявся підприємницькою діяльністю. Працював у сфері права та фінансів.

Також велику увагу приділяв громадській діяльності, займався журналістикою, а останні роки очолював регіональне інформаційне агентство. Він системно брав участь у виборчих процесах як спостерігач та працював у виборчих штабах як юрист-консультант.

Більшість людей, які його знали та спілкувались із ним по роботі та поза нею, відзначали його нестримну енергію, велику життєрадісність та веселу вдачу. Попри великі підприємницькі здібності та значну зайнятість, Андрій завжди приходив на допомогу, багато часу витрачав на правозахисну діяльність, допомагаючи дуже часто просто незнайомим людям, які опинилися у скрутних обставинах.

Друзі та колеги коротко написали свої думки про Андрія Бушовського в ці трагічні дні.


"У Андрія було багато життєвої сили, енергії, оптимізму, рішучості, та, звісно, великих планів на життя. Він мав чудові комунікативні здібності та завжди знаходив спільну мову з різними прошарками суспільства. Усе, за що брався, обов’язково доводив до кінця. Для Андрія, здається, не було безвихідних ситуацій, і навіть у нелегкі моменти на професійній арені, він гідно виходив із будь-якої ситуації. Чесноти Андрія у професійній сфері — це лише частина його гарної сутності. У житті він був доброю, чуйною, світлою, веселою людиною, із душевною щедрістю та невичерпним оптимізмом", зазначає Надія Савчук.


"Андрій був надзвичайно легкою у спілкуванні людиною, яка жодного разу не відмовляла в безкорисливій допомозі друзям та колегам. Позитивний та життєрадісний Андрій завжди знав, що сказати, мав свою думку, яку не боявся висловлювати. Усі професійні питання завжди вирішував швидко, із розумінням справи та мав багато планів та ідей. Досвідчений та рішучий Андрій завжди міг дати слушну пораду та підтримати", говорить Марія Мельничук.


"Людина з вічною посмішкою на обличчі. Той, хто учив нас усіх радіти життю та легко сприймати будь-які проблеми. Життєствердному оптимізму Андрія міг позаздрити кожен. Прямолінійний, щирий, відкритий і надзвичайно добрий. Мав золоті руки. Допомагав усім, хто цього потребував. Дуже любив гарні квіти та красиву музику. При нагоді завжди намагався прищепити колективу чудовий музичний смак. Кажуть, що Бог забирає найкращих. І це, безумовно, той випадок. Найкращий гендиректор, умілий керівник і людина, яка по-справжньому насолоджувалася життям і намагалася брати від нього все. Дуже важка втрата для всіх нас. Світла память!", зазначила Марина Венцурик.


"Андрій, незважаючи на молодий вік, прожив надзвичайно яскраве, насичене та цікаве життя. Він умів веселитися та відпочивати, але найбільше в нього виходило працювати та організовувати роботу інших. Багато він не встиг, але планував далеко вперед і мав усі шанси досягти великих цілей та реалізувати значні плани та мрії. Важливо, що буде кому продовжувати його справу утвердження справедливості та покращення життя в Україні",  говорить Микола Тицький.


"Складно усвідомити, що наш колектив покинув справжній друг, надійний товариш та неймовірна особистість. Один із небагатьох, на кого можна було покластися в найскладніших моментах. Таких зараз дуже мало. Життєрадісний та привітний, таким ти залишишся у нашій пам'яті. На відміну від багатьох – не лукавив, завжди був щирим і відкритим. Із тобою було про що поговорити, завжди можна було домовитися та отримати пораду. Твої коронні вислови я запам'ятаю надовго. Із життя пішов не просто член колективу, ми втратили частину нашої родини. Доля виявилася несправедливою до тебе. Ти встиг зробити багато, але на життя ще було багато планів, яким не судилося здійснитися. Цінуйте кожну мить, не бійтеся говорити про те, що відчуваєте. Робіть так, як вважаєте за потрібне. Хто знає, чи випаде шанс вдруге?", зазначає Анатолій Тихий, давній друг і колега.


"Світлій пам’яті Андрія Бушовського: Я дуже недовго, лише якихось два роки, була знайома з Андрієм Миколайовичем. Він із тих людей, кого вже неможливо забути. Дуже позитивний, щирий, веселий, любив порядок, умів створювати затишок, здавалося б, із нічого. Мав таку вдачу, про яку  говорять: "Зі старими – старий, з молодими – молодий", – сказала Тетяна Іванчук.


"Андрій – хороший друг та колега і таким він для нас залишиться назавжди. Багатостороння людина, яка могла знайти спільну мову з усіма. Ми багато спілкувалися на цікаву для нас обох тему – комп'ютери та інша техніка. Дізналась від нього багато цікавого. Із ним дуже комфортно було працювати та вирішувати робочі справи. Дуже добра, талановита і порядна людина – світла пам'ять", – сказала Ніна Спірідонова.

У ці скорботні дні висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким!Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст
Теги: