#

Павло Жебрівський: Переконаний, що ми зможемо перемогти, бо любимо, цінуємо, діємо заради вільної, могутньої, заможної української України!

26.04.2023 08:00
Павло Жебрівський: Переконаний, що ми зможемо перемогти, бо любимо, цінуємо, діємо заради вільної, могутньої, заможної української України!
Фото з мережі Інтернет

Нещодавно у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбулася презентація  книги "Маніфест українців" –  доктрини Павла Жебрівського, що пройшла під гаслом-кредом автора "Вольності, Можливості, Заможність"


Павло Іванович Жебрівський — український політик, лідер політичної партії "Республіканська платформа", президент ГС "Всеукраїнське військово-цивільне об'єднання "Бойове Братерство України". Доброволець, воїн Збройних сил України, учасник бойових дій (2014-2015 рр.) російсько-української війни, а з 24 лютого – командир підрозділу "Бойове Братерство України" у складі Сил Територіальної оборони України ЗСУ.
Народився 21 березня 1962 року в селі Немиринці Ружинського району на Житомирщині.
Народний депутат Верховної Ради України IV, V та VI скликань, голова Житомирської обласної державної адміністрації (2005 р.), голова антикорупційного управління Генеральної прокуратури України (2015р. ), голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (із 2015 р. до 2018 р.), аудитор Національного антикорупційного бюро України (із 13 червня 2018 р. по 15 листопада 2018 р.). Із 2019 року – президент військово-цивільної спілки "Бойове Братерство України". 
Павло Жебрівський є автором книг: "Жити по-людськи", "Роздуми", "Погляд на національну ідею" та "Маніфест українців". Він також засновник проєкту фінансової підтримки малого і середнього бізнесу "Український донецький куркуль", програми "Єдиний український культурний простір", "українізації міст" у Донецькій області.
Також Павло Жебрівський кілька років поспіль (2016-2019) організовував фольклорно-етнографічний фестиваль "Купальські роси" у рідному селі Немиринці на Житомирщині, який відвідали тисячі українців.

Військово-цивільна спілка "Бойове братерство України" об’єднала військових, волонтерів, цивільних громадян, представників бізнесу, науки та громадянського суспільства. 

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб  Міністерством юстиції України 12 вересня 2019 року зареєстровано громадську спілку "Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання "Бойове Братерство України", я діє на підставі затвердженого Статуту і положень про внутрішню роботу організації.

Мета організації: Здобути перемогу та побудувати сильну та заможну Україну.

Цінності організації: Справедливість, національна ідентичність, заможні українці, повага до військових, освічені громадяни, жертовність та сміливість.

Бойове братерство України визначилося та працює за трьома напрямами:

  1. Батьківське серце;
  2. Корпус Політвиховників;
  3. Відплата.

Кожен напрям відповідно включає в себе реалізацію декількох проєктів. Наприклад:

  1. Вшанування пам’яті загиблих героїв та вручення кулонів-оберегів "Батьківське серце" дітям загиблих воїнів. Нині започатковано другий етап проєкту "Хресний побратим", згідно з яким за дітьми загиблих воїнів до 16 років будуть закріплені воїни ВЦС "Бойове Братерство України"; "Адаптація та медико-психологічна реабілітація участиків бойових дій та їх родин"; "Толока".
  2. Реалізація таких проєктів: "Утвердження національної ідентичності та формування єдиної української нації"; "Організація національного спротиву"; "Український куркуль";
  3. "Утвереження справедливості"; "Воїни – до влади."

Також  ВЦС "Бойове Братерство України" здійснює значну волонтерську діяльність, надає гуманітарну допомогу військовим та вимушеним переселенцям із окупованих територій.

Безперечно цікаву, пізнавальну та змістовну зустріч організувала Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого з українським політиком, громадським діячем, письменником, Президентом ГС ВЦС "Бойове братерство України" Павлом Жебрівським, який презентував свою четверту книгу-доктрину "Маніфест українців". Окрім того, що автор розповів про свою нову книгу, він ще й  паралельно невимушено та яскраво познайомив присутніх зі своєю біографією, яка має всі шанси стати окремою книгою. Життя та діяльність автора нероздільно пов’язані з утвердженням справжності себе, в національній самоідентифікації, у здобутому праві і можливостях бути собою, тобто, справжнім:

Я вірю. Живу по-людськи. Воював за волю. Творив можливості для всіх. Здобував заможність без наруги над іншими. Горджуся служінням людям і державі. Не боюся жертовності та лідерства. Працюю невпинно. Пишаюсь родиною і її здобутками. Ділюся від душі. Знаю серцем і розумом, наскільки ми різні, та знаю, на що ми здатні в бою і у справі, коли ми разом. Ми воюємо, щоб перемогти й жити щасливо на своїй Благословенній землі. Наші цінності переможно пережили не одну наругу геноцидів і воєн. Переможуть і цього разу. Сьогодні в Україні зростає спільнота тих, хто не цурається бути українцем. Бути вільним духом та глуздом, що прагнуть заможності і розкриття талантів без наруги над іншими. Таким є моє право на Слово до нас усіх.

Здобутим багатим досвідом, уміннями громадського і військового керівництва, історичними дослідженнями, роздумами, спостереженнями та надіями ділився автор із присутніми в залі. Надзвичайно пізнавальною була інформація про ВЦС "Бойове Братерство України", його структуру та подальше розширення на теренах України, бойові та військові досягнення.

Наразі по областях України визначено 31 полк, 16 із них уже активно включилися в роботу організації, інші перебувають на стадії створення, ще деякі знаходяться на окупованих територіях і діють як партизанські з’єднання. За внутрішнім устроєм ВЦС "Бойове братерство України" схоже на козацьке військо, тобто в ньому будуть полки, сотні, курені і чоти. І як сказав президент ВЦС "Бойове Братерство України" Павло Жебрівський, кожне найменше село буде охоплене агітацією та задіяне для вступу у спілку.

Серед слухачів було багато журналістів, військових, громадських діячів, діячів культури та науки. Павло Жебрівський підсумував:

Народ, який горнеться до слова, читає і мислить, здатен обирати у владу свою справжню еліту, кращих із кращих, а відтак утворити власну, національну доктрину щастя – національну ідею. Сьогодні я презентував власне бачення будівництва української України, погляд на національну ідею, розповів про військово-цивільну модель існування української держави, про план Перемог і миру. Маніфест-доктрина писалася не в тиші кабінету, а під час війни. Це вплинуло, безперечно, на стиль видання. Переконався, що українське суспільство завжди прагне гідної заможності та справедливості. Для цього потрібно мати фундамент – призначати на посади людей з чеснотами й компетенціями, державотворчі зусилля яких сприятимуть виходу нашого війська на міжнародно визнану лінію державного кордону. Мова насамперед про необхідність запровадження Уряду воєнного часу і перезаснування державних інституцій на ціннісних засадах. Український народ прагне нової моделі для поєднання інтересів із міжнародними партнерами та гравцями.
Головна думка "Маніфесту українців": Перемогу може здобути лише добре озброєна українська політична нація, а довготерміновий мир можливий лише в тіні наших ракет та під захистом українського війська. Українська політична нація, Збройні сили України, ціннісне бойове братерство – це три вершини нашого ключа до волі й заможності. Переконаний, що ми зможемо перемогти, бо любимо, цінуємо, діємо заради вільної, могутньої, заможної Української України!


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Тетяна Іванчук
письменниця
Теги: