#

Перемога на виїзді: як ковалівці відібрали очки у дніпрян

09.11.2020 15:28
Фото з мережі Інтернет

У рамках 9 туру УПЛ команда з Ковалівки відправилася до міста Дніпро, де зустрілася з місцевим клубом. Клуб "Дніпро-1" нещодавно змінив головного тренера, що загалом позитивно позначилося на грі команди. "Моя Київщина" стежила за виступом єдиного представника столичного регіону в Прем’єр-лізі, якому потрібно було набирати очки після домашньої поразки від "Олімпіка"

Варто зауважити, що "Дніпро-1" цього сезону грає досить нестабільно. У попередньому команда боролася за очки з київським "Динамо". Дніпряни показали хорошу підготовку хоч і просіли під кінець першого тайму, за що поплатилися двома пропущеними голами і поразкою.

У свою чергу "Колос" зазнав першої поразки на власному полі, втративши очки у матчі з "Олімпіком". Після 8 туру команда Руслана Костишина зайняла 6 позицію в турнірній таблиці, набравши 12 очок.

Нагадаємо, що ковалівці з дніпрянами уже не вперше зустрічаються в рамках чемпіонату, а три останні матчі перемогу святкувалися саме гравці "Колоса". Востаннє команди грали в півфіналі за вихід у Лігу Європи, тоді клуб із Київщини переміг противника з рахунком 4:1.

Стартові склади команд:

"Дніпро-1": Сарнавський - Тейлор, Адамюк, Логінов, Дубінчак - Батагов, Пихаленок - Назаренко, Когут, Булеца - Хобленко.

Запасні: Юрчук, Цуріков, Ді Франко, Сафронов, Коркішко, Сваток, Чичиков, Довбик, Ярмолюк.

"Колос": Волинець - Кравченко, Гавриш, Петров, Новак, Чорноморець - Антюх, Богданов, Оріховський, Смирний - Селезньов.

Запасні: Кучерук, Максименко, Зозуля, Мілько, Морозко, Данфі, Ільїн, Ісаєнко, Лисенко.

Із перших хвилин матчу команди жорстко вступили у боротьбу за м’яч у центрі поля, а перша атака на ворота суперника була саме за ковалівцями. Уже на 3 хвилині вдалося заробити штрафний, який не дуже вдало виконав Оріховський. Проте вже на 7 хвилині була відповідь від господарів: з-за меж штрафної небезпечно пробив захисник Дубінчак, але Волинець парирував удар.

Після цього основна боротьба знову перемістилася в центр поля, але гострішими були атаки саме "Дніпра-1". На 14 хвилині небезпечно пробив півзахисник Булеца, а кіпер ковалівців перевів м’яч на кутовий. Стандарт був досить небезпечним, адже після скидки партнера Логінов пробив по воротах, але Волинець без проблем зафіксував м’яч у руках.

Уже на 20 хвилині захисник "Колоса" Петров порушив правила перед власним штрафним майданчиком, за що отримав першу жовту в цьому поєдинку. Виконувати удар взявся Булеца, який майстерно перекинув стінку, а Волинець у стрибку перевів м’яч на кутовий.

Уже за декілька хвилин м’яч потрапив у руку центрального захисника дніпрян у штрафному майданчику. Тренер "Колоса" Руслан Костишин, який надто емоційно відреагував на цей момент, отримав від головного арбітра "гірчичник". Після перегляду VAR Віктор Копієвський призначив пенальті у ворота "Дніпра-1", який реалізував Селезньов. Зауважимо, що це вже третій гол Селезньова, який він забиває з "точки".

Відразу після голу гра пішла на зустрічних курсах, гості перейшли в оборону, але почали гостріше контратакувати. Проте й боротьба стала більш агресивною, за що арбітр показав відразу дві жовті гравцям "Дніпра-1" – Хобленку і Когуту. Уже на 35 хвилині дніпрянам довелося провести вимушену заміну: Довбик вийшов замість Багатова, який отримав травму.

На 39 хвилині лівий півзахисник "Колоса" Смирний картинно упав у штрафному майданчику дніпрян, за що отримав жовту картку. Останні хвилини тайму були за господарями поля, які намагалися відігратися, але Когут змарнував непоганий шанс. Зауважимо, що суддя був досить там суворим, адже за 45 хвилин першого тайму показав п’ять жовтих карток.

Другий тайм знову розпочався з атаки ковалівців, яка завершилася взяттям воріт. Після навісу зі штрафного Селезньов відправив м’яч у сітку, але гол було скасовано, адже нападник перебував у офсайді. Наступні хвилини ініціатива знову була за дніпрянами, які провели декілька атак: спочатку Довбик невдало пробив по воротах Волинця, потім була невдала подача з кутового. Господарі не встигали з атаки повертатися в оборону, і своєю можливістю скористався "Колос". На 58 хвилині ковалівці вибігли у швидку контратаку, Антюх прорвався у штрафний майданчик і віддав пас на Смирного, який точно пробив повз голкіпера. На табло рахунок 2:0 на користь гостей.

Наступну десятихвилинку дніпряни контролювали м’яч, але так і не створили небезпеки біля воріт Волинця. Уже на 70 хвилині тренер "Дніпра-1" провів подвійну заміну: замість Хобленка і Назаренка вийшли Чічіков та Цуріков відповідно. "Колос" також відповів двома замінами, а на поле вийшли Лисенко та Морозко замість Селезньова та Антюха.

Фактично з 70 хвилини небезпечних моментів не було, а "свіжі" футболісти не прискорили темп гри. На 80 хвилині тренер ковалівців замінив на полі Смирного, замість якого вийшов Ільїн. Останній відразу включився у гру: після його небезпечного прострілу з флангу ніхто з партнерів не замкнув передачу. На 84 хвилині футболіст "Колоса" Кравченко грубо зіграв проти суперника, за що отримав "гірчичник". Тренер дніпрян на останні 5 хвилин основного часу випустив наполе ще двох гравців: замість Когута вийшов Коркішко, а замість Булеци – Ді Франко. У відповідь Костишин замінив Богданова, замість якого на полі з’явився Мілько.

Останні хвилини основного часу гра точилася в центрі поля, де за грубу гру проти Дубінчака жовту картку отримав Ільїн. Арбітр компенсував 5 хвилин, але реальних можливостей відзначитися не мала жодна з команд. Матч на "Дніпро-арені" завершився з рахунком 0:2 на користь ковалівського "Колоса", який здобуває три очки.

Під час заміни Селезньова стався невеликий курйоз. Коли футболіст ішов у підтрибунне приміщення, один із фанатів показав середній палець. Емоційний Селезньов почав викрикувати, що хоче поговорити віч-на-віч зі своїм кривдником, проте, на щастя, їхні шляхи розійшлися. Згодом головний тренер ковалівців прокоментував поведінку нападника:

Щодо Селезньова. Йому 35 років, він доросла людина, тож який рецепт, щоб його стримувати? Його вже не поміняєш, тільки розмовляти потрібно. І він може прислухатися до наших слів і вести себе трошки стриманіше. Але ви ж розумієте, він ці емоції передає команді, і команда може заводитися. Зі сторони здається, що він конфліктний, але якщо брати чоловічі якості – він дуже порядна людина. А його ексцентрична поведінка – це його оболонка, - каже Костишин.

Після 8 туру УПЛ команда з Київщини посідає 5 місце в турнірній таблиці, завоювавши 15 очок. Наступний матч відбудеться 22листопада. Тоді ковалівці відправляться до Полтави, де зіграють з місцевою "Ворсклою".