#

"Порішати" через депутата або Як убивця з села Нового опинився в зоні ОСС

19.12.2021 16:13
"Порішати" через депутата або Як убивця з села Нового опинився в зоні ОСС
У селі під Києвом "мажори" вбили жінку

В редакцію «Моєї Київщини» звернулись небайдужі жителі з передмістя Києва, які розповіли абсолютно жахливу історію. Про кривосуддя, мажорів, рішалово та псевдоправоохоронців читайте в цьому матеріалі.

Звернутись до ЗМІ через зневіру у правоохоронній системі люди вирішили після того, як рідна сестра по-звірячому убитої молодої жінки зійшла з розуму. Вона покинула роботу та пішла з дому, залишивши дітей. Усе це сталося через погрози та абсолютний шок через несправедливість правоохоронної та судової системи.

Але все по-порядку. Не так давно молода сорокарічна жінка верталась додому з салону краси, зробивши манікюр. У своєму рідному селі Тарасівка (а її мама все життя тут працює вчителькою у школі), за кількасот метрів від дому шайка молодих людей забили її ногами до смерті. Один із «мажорів» з такою силою бив її ногами по обличчю, що на ньому не залишилось жодної цілої кістки!

А далі усе відбувалося як у кіно. Мати «мажора» (місцева адвокатесса) за допомогою зв’язків вийшла на місцевого депутата, який швиденько методом тиску, фальсифікацій, залякування та маніпуляцій зробив вбивцю недосяжним для суду і слідства – він тепер служить у зоні проведення Операції Об'єднаних Сил.

Найбільш цинічним є те, що у багаторазово переписаних протоколах зрештою з'явилось формулювання, що молодий, здоровий як бик, «мажор» захищався, оскільки на нього нападала 40-річна жінка, яка зрештою померла від ударів ногами по голові.

Тут виникає багато питань: як убивцю допустили до служби, чим займались правоохоронці, де незалежний суд, що робити рідним убитої заради розваги довбаними мажорами?

І головне: що робити літній жінці, яка все життя присвятила вихованню дітей у школі, у якої одну доньку убили, а інша втратила розум на фоні цієї втрати.

І наостанок: що робить убивця серед захисників України та яка зрештою буде довіра до правоохоронної системи, якщо фальсифікації розслідування такого злочину можливі у передмісті Києва, в 25 кілометрах від Міністерства внутрішніх справ?

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст
Теги: