#

Переможці місцевих виборів: голова Пристоличної ОТГ Микола Каськів

18.02.2021 08:00
Переможці місцевих виборів: голова Пристоличної ОТГ Микола Каськів

«Моя Київщина» продовжує рубрику, в якій докладно знайомить з попередніми досягненнями, біографіями та програмами новобраних голів обєднаних територіальних громад, мерів міст Київщини та командами депутатів. На черзі – Пристолична сільська ОТГ, її  очільник Микола Каськів та склад депутатського корпусу сільської ради

Пристолична ОТГ – одна з найпотужніших на Бориспільщині. Вона об’єднує сільські ради Щасливого, Великої Олександрівки та Дударкова, бюджети яких дають змогу повноцінно жити і розвиватися громаді. До складу громади входять також сільські ради таких сіл, як : Проліски, Мала Олександрівка, Чубинське, Безуглівка, Займище.

Головою Пристоличної ОТГ став 41-річний Микола Каськів, що балотувався від партії «Слуга народу»,  а включно до виборів обіймав посаду начальника управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА. За нього проголосувало 895 людей. Представник ВО «Батьківщина» Микола Мороз набрав  867 голосів. Третім став Олександр Чиж («ЄC»), четвертим – Олег Вербило («ОПЗЖ»). 

З біографії дізнаємося, що Микола Каськів народився 20 грудня 1978 року в Києві, а проживає в селі Щасливе Бориспільського району Київської області. Одружений, батько чотирьох дітей.

Вищу освіту здобував  у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному інституті ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література», а також у 2019 році отримав ступінь магістра менеджменту (управління) в Інституті інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Трудову діяльність розпочав з посади  учителя української мови та літератури у 1998 році, пізніше працював учителем фізичної культури в навчальних закладах села Щасливе Бориспільського району. Має посвідчення спеціаліста I категорії відділу у справах молоді та спорту. Згодом Микола Каськів очолив цей відділ та керував ним десять років. З 2016 року очолював відділ освіти Бориспільської РДА, а з 2018 року став начальником управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА.
Нагороджений почесною грамотою Київської обласної ради «За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Бориспільського району».

Варто зауважити, що у 2015 році Микола Каськів балотувався кандидатом у депутати до Бориспільської районної ради від політичної партії «Наш край».

На зустрічах з виборцями 2020 Каськів озвучив свою програму дій як кандидата від провладної партії «Слуга народу» на посаду голови ОТГ:
«Я прийшов у команду Зеленського – Дубінського, тому що це команда із чіткою стратегією та планами щодо вирішення проблемних питань держави, яка має сучасний погляд на досягнення цілей, метою яких є покращення життя кожного громадянина. Дуже багато є роботи в селах Щасливе, Проліски, Велика Олександрівка, Безуглівка, Мала Олександрівка, Чубинське, Дударків, Займище. Залишається потреба в розвитку освітніх закладів, закупівлі автобусів для підвозу дітей до них, будівництві дитячих майданчиків, розвитку інфраструктури території, розвитку роботи комунальних служб, благоустрої територій. Головне – правильно визначити пріоритети й організувати роботу, заручившись підтримкою людей та депутатського корпусу».

За 2019 рік Микола Каськів задекларував три земельні ділянки, відповідно:
першу в с. Дударків площею 1200 м. кв; другу –   в с. Щасливе площею 216 м.кв; третю  -  в с. Любарці площею 2500 м.кв. З нерухомогого майна  Каськіву належить  25% кімнати площею 13,5 м.кв  в с. Щасливому;  25 % квартири площею 70, 9 м.кв. у с. Щасливе  та 50% квартири площею 51 м.кв у Борисполі. Іздить новоспечений голова ОТГ на  автомобілі
Volrswagen 1993 року випуску. З грошових надходжень задекларовано 323 248 грн заробітної плати  Миколи Каськіва за основним місцем роботи.

До  Пристоличної сільської ради  на місцевих виборах 2020 пройшло 26 кандидатів від  семи політичних партій.

По пять мандатів отримали політсили  «Європейська солідарність», «ОПЗЖ», та «Слуга народу», по три мандати мають  ВО «Батьківщина», «Наш Край», «Голос», і два депутати представляють інтереси політсили «За майбутнє».

Від політичної партії «Європейська солідарність» до ради пройшли:

Баркова Лілія Василівна –  бухгалтер Гірської сільської ради;
Кущенко Людмила Павлівна –  секретар Щасливської сільської ради;
Чиж Олександр Володимирович –  керівник ТОВ «Інтелдом»;
Отрошко Інна Василівна –  ФОП;
Стецюк Анатолій Миколайович – завідувач ФАПу.
Політичну партію «ОПЗЖ» представляють:
Вербило Олег Валерійович –  директор ПП Служба безпеки «Система А»;
Мкртічян Арен Артурович –  директор ТОВ «Інвестиційна  будівельна компанія «Еліт строй»;
Москаленко Олександр Вікторович –  директор ТОВ «Футбольний клуб «Арсенал»;
Гуральник Микола Миколайович –  юрист ДП «ФМ Ложістік Дніпро»;
Гуральник Володимир Миколайович –  начальник МПО. 

Депутатами від політичної партії «Слуга народу» стали:
Шмаюн Микола Федорович –    Щасливський сільський голова;
Шмаюн Григорій Федорович – директор ТОВ «КІА-Центр»;  
Хруль Ольга Вікторівна – завідувач ОНЗ Щасливський НВК ліцей
I-III ступенів- дитячий садок;
Сопін Сергій Валерійович – тимчасово не працює;
Земляков Володимир Валентинович – ФОП.
Від політичної партії ВО «Батьківщина»  у раді працюють:
Новіков Нікіта Михайлович –  ФОП;
Бовсуновський Олександр Валерійович –  Начальник речової служби В/ч А 3085;
Гавадзюк Павло Кирилович –  фінансовий директор ДП «Лоджістік Дніпро».
Політична партія «Наш край» делегувала до ради ОТГ наступних депутатів:
Йовбак Юрій Григорович – директор ОНЗ Щасливський НВК;
Венгрик Віталій  Вікторович – завідувач відділення КНПББЛІЛ – травматолог-ортопед;
Покозацька Анастасія Василівна – завідувач амбулаторією Щасливська МА ЗПСМ.

Так само –  три представники від політичної партії «Голос» працюють у сільській раді.
Це:

Білінський Роман Ігорович –  інженер геоінформаційних ситстем ФОП «Білінський Роман Ігорович»;
Махлай Владислав Володимирович – директор Департаменту корпоративного бізнесу «Страхова компанія «ТАС»;
Гарбуз Максим Васильович – інженер, представництва
Ronde@Schwarz  в Україні.
І найменше –  два депутати –  представляють  у раді інтереси політсили  «За майбутнє»:
Марисенко Дмитро Вадимович –  комерційний директор ПП  «Виробничо- комерційна фірма «Мава»;
Чугайнов Леонід Володимирович – ФОП.

Як покаже себе в роботі така різномасна рада на чолі з новообраним головою –  побачимо вже найближчим часом, тим паче, що на фейсбук сторінці електронного видання Пристоличної ОТГ  зявилася інформація  про те, що люди у селі Дударків стурбовані чутками, що новообраний голова  Микола Каськів може призначити Гуральника старостою села, пори те, що останній втратив свій авторитет та добре імя у односельчан через дерибан замель та фінансові махінації.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст