#

Призерка Міжнародної Олімпіади талантів у Голівуді Лія Крахмальнікова: На нові звершення мене надихають мої батьки

23.08.2017 10:38
Призерка Міжнародної Олімпіади талантів у Голівуді Лія Крахмальнікова: На нові звершення мене надихають мої батьки
Лія Крахмальнікова

Прочитавши про успіхи нашої землячки у США, кореспондент порталу "Моя Київщина" вирішив поспілкуватися з призеркою Міжнародній Олімпіаді талантів (WCOPA), яка пройшла у Голівуді, Лією Крахмальніковою, а також її мамою Світланою. Талановита дівчинка з Василькова, яка виборола одразу дві медалі - срідну та бронзову - у різних номінаціях, розповіла про своє життя, про те, як прийшла до цього тріумфу, враження від США та поділилася секретами своєї енергійності

-Розкажи, будь ласка, про себе. Де ти навчаєшся, коли почала займатись вокалом, акторською майстерністю?

- Я займаюся вокалом в музичній школі в місті Васильків. Мого викладача по вокалу звуть Тетяна Володимирівна, вона мені дуже допомогла в досягненні моїх цілей. А акторською майстерностю я займаюся в Києві - в OpenArtStudio. Вокалом я займаюся з 1-го класу, приблизно з 5-6 років. Акторською майстерністю не так довго - приблизно 2 роки. Ще я займаюся моделінгом, теж приблизно 2 роки.

Вивчаю і англійську мову, але з цим трохи складніше і доводилося займатися в різних гуртках, у різних викладачів.

- А як у тебе виходить встигати в основну школу та на усі додаткові заняття? Скільки часу ти приділяєш основній школі та додатковій ?

- Це виходить дуже непросто, і завжди пов'язано з такими проблемами, як спізнення на гуртки. Іноді це трохи позначається і на домашніх завданнях і успішності в школі, але я намагаюся підтримувати баланс між ними.

- Вчителі не сваряться, що ти багато часу приділяєш гурткам? Не говорять, щоб ти зробила вибір "або школа – або гуртки"?
- В основному, так кажуть мої однокласниці. Іноді такі фрази лунають і від учителів. Але я намагаюся встигнути поєднати і гуртки, і школу.

Мати Світлана приєдналася до розмови: Просто уроки вона починає робити в 23-00 вечора, а то й і в 00-00, і лягає спати о-пів на першу, або й о-пів на другу ночі. Іноді вчителі кажуть: нащо ви мучите дитину? Але ж Лія ні від чого не хоче відмовлятися! Вона з 4-х років звикла займатися різними речами. Спочатку це була англійська мова і танці, потім ми щось додавали, а щось прибирали. Спочатку в басейн ходили, але часу не вистачало, тому довелося кинути. Так, плавати досі не вміємо (Сміється – Ред.).

- А немає думок покинути школу, як це робили деякі західні знаменитості, та займатися тим, що подобається?

– У школі вона непогано вчиться, але не знаю, як буде в старших класах. Адже навантаження будуть більшими, і я переживаю щодо цього. А щоб покинути... Так ми поки не можемо визначитися, ким нам стати: як не запитаю, то співачкою, то актрисою…

(Говорить Лія): Ще я займаюся танцями. Я довго вибирала свій стиль. Спочатку пішла на бальні танці. Потім були спортивні танці, але їх я теж досить таки швидко кинула. Далі почала перебирати: східні, народні, але взагалі мені нічого не підходило. Але зараз ми зупинилися на такому стилі як джаз-фанк в OpenArtSudio.

- Як ви вирішили взяти участь в цьому конкурсі ? Чи це була ваша ідея,  чи вам запропонували?

- Запропонували. Лії хресна мама розповіла, що, мовляв, є такий кастинг. А Лієчка ж саме співає та й там такі і потрібні були - хто співає, або добре танцює. Ну ми вирішили спробувати і заявку відправили... І нас запросили.

- А був якийсь загально український відбір перед поїздкою до США?

- Так, перший етап відбору – журі переглядає відео, на якому знятий номер і запрошує, або не запрошує учасників. На другому етапі вже відбирали в Америку. А в Америці вже проходила фінальна частина змагань.

- А ти знаєш скількох ти перемогла на українській сцені? Скільки дітей ще приймало участь ?

- Ну, дуже багато. Скільки дітей подало заявку на перший кастинг я не знаю (як потім розповіли наставники Лії, на першому етапі було більше ніж 1500 учасників. З них близько 250 потрапили до півфінальної частини, а зрештою, тільки десять учасників отримали право на поїздку до Америки – Ред.), а ось на другому було понад 200 претендентів.

Світлана: В Америку з України нас поїхало 8 дітей. Мало бути 10, але двом дівчаткам візу не відкрили. Ми теж за візу переживали, але все обійшлося.

- Тобто, по суті, це як справжня Олімпіада, але для творчих талантів...

 – Так - це чемпіонат, де від України група дітей представляла свої виступи. Було багато команд з різних країн. У нас під час конкурсу навіть парад країн був, де всі учасники збиралися в національних костюмах.

- Була якась конкуренція всередині команди?

- Всередині команди - ні, бо одна дитина представляла свою вікову категорію. А от з іншими командами – так. Усі намагалися пробитися у фінал, але на жаль, у нас ніхто не пройшов, крім дорослої дівчини Катаріни - яка пройшла у фінал по моделінгу...

- Хто став спонсором поїздки?

- Тато (сміється Світлана). Звісно, хто як не батьки вкладають у своїх дітей?

В цей момент до розмови долучилися наставники Лії, які більш детальніше розповіли про конкурс:

Лія гідно себе показала: отримала срібну медаль в такій важкій категорії з вокалу як авторська пісня, яка була спеціально написана для неї тут в Україні, і вона дуже гарно справилася з цим завданням.

- Тобто, як я розумію, увесь цей конкурс – величезна кузня кадрів, де збираються талановиті діти з усього світу, а звідти їх "розбирають" імениті продюсери і лейбли?

 - Це так і є. Вони збирають людей зі всього світу, організовують протягом 10 днів таку арт-тусовку, в яку входять і майстер-класи, і прослуховування. Потім всі потрапляють в базу американського шоу-бізу де мають свою власну сторінку. І всі продюсери, всі хто зацікавлений цією темою, мають змогу зайти і подивитись - як росте, як розвивається дитина і поступово надавати пропозиції.

- Лія, а ти сама готова їхати в іншу країну? Хочеш контракт з американською компанією?

- Не знаю, складне питання. Але, напевно, що так. Якщо контракт буде цікавим, і на якому можна буде заробляти гроші, то чому б і ні?

У випадку якщо їй запропонують контракт, що тоді з опікунами ?

- Вони і з опікунами підписують контракт, але інтереси Лії, звичайно, представляти будуть батьки,

(доповнює Лія): А я маму з собою візьму...

- А поки конкурс проходив, був там якийсь час на відпочинок ?

- Дуже мало. В основному, вже відпочивала після конкурсу. Були накладки з часом: спочатку один конкурс, через 20 хвилин потрібно було вже бігти на іншому виступати. Поки бігла, одягала парик і текст повторювала.

- Ліїчка взяла найбільше номінацій, вона взяла 9-ть номінацій і це ж на кожну потрібно було йти і до кожної готуватись.

- Як тобі взагалі Голівуд?

- Голівуд - класний! А, на Алеї Слави я знайшла багато пустих зірок, і кажу: «Мамо, ти дивись, тут в майбутньому має бути моє ім’я» (сміється – Ред.).

- Від імені нашої редакції щиро бажаю успіху тобі в цьому напрямку. А на останок, чи є в тебе якийсь особистий рецепт, як все встигати?

- Рішучість і віра в себе. І бажання, звичайно. Бажання розвиватися, йти далі. Ну і звичайно батьки, які мене надихають на нові досягнення...

Розмову вів Олександр Павличук, «Моя Київщина»

Читати "Моя Київщина" у Telegram