#

Результати виборів: голова Бишівської ОТГ, колишній заступник РДА Іван Рознай

18.12.2020 08:03
Результати виборів: голова Бишівської ОТГ, колишній заступник РДА Іван Рознай
Іван Рознай

«Моя Київщина» продовжує знайомити читачів з представниками місцевих громад, які стали  лідерами  виборчих перегонів. Сьогодні розповімо докладніше про нового очільника Бишівської ОТГ Івана Розная, команду депутатів та конфігурацію політсил після виборів до місцевої ради

Згідно нового адміністративно- територіального поділу Макарівщину розділено на два райони: Макарівська ОТГ перейшла до Бучанського новоутвореного району, а Бишівська - до Фастівського.

До Бишівської сільської громади Фастівського району з центром у селі Бишів увійшло дев’ять сільських рад у складі 15 населених пунктів, а саме: Бишівська, Гружчанська, Козичанська, Лишнянська, Мостищанська, Опачицька, Чорногородська, Яблунівська та Ясногородська сільради. Громада займає площу в 279.7 кв. км, населення - 6136 чоловік. 

За посаду голови Бишівської ОТГ на місцевих виборах 2020  25 жовтня змагалися 10 кандидатів. Серед них  були представники місцевої влади, приватні підприємці, медики:

Валерій Балабан, Юрій Гринь, Леонід Каран, Леся Коба, Людмила Колос, Лариса Кудименко, Іван Рознай, Олександр Сорочан, Анатолій Таранчук, Микола Швидкий. Деякі із них одночасно балотувалися і до ради. Ось їх прізвища:

  • Юрій Гринь (22.09.1974 року народження, Київ) – самовисуванець,  фельшер на станції екстреної медичної допомоги;
  • Леонід Каран (24.04.1972 року народження, с. Грузьке) – самовисуванець та голова Гружчанської сільради;
  • Леся  Коба (18.02.1975 року народження, с.Бишів) – самовисуванка та секретар Бишівської сільради;
  • Лариса Кудименко (6.10.1983 року народження, Бишів) – самовисуванка та спеціаліст Бишівської сільради;
  • Микола Швидкий (06.10.1962 року народження, Бишів) – самовисуванець, комерційний директор в  ТОВ "СПЕЦ -ЕЛЕКТРО";
  • Іван Рознай - заступник голови Макарівської РДА (29.06.1975 року народження, село Руське Поле, Закарпаття) балотувався на посаду голови ОТГ від політичної патрії «Європейська солідарність».

За підсумками виборів згідно із Постановою № 108 Бишівської сільської ТВК, сільським головою Бишівської ОТГ було обрано 45-річного кандидата Івана Розная. Він зібрав 711 голосів виборців.

Іван Рознай народився 29 червня 1975  року в с. Руське Поле Тячівського району Закарпатської області. У 1999 році закінчив НАУ за спеціальністю «Вчений агроном по захисту рослин». У 2020 році закінчив Національну Академію при  Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Трудовий шлях розпочав з посади інженера з постачання ТОВ «Фортуна С@К» у м. Києві. В 1999-2016 роках працював завідувачем складу ПП « Купава» у м.Києві,  директором  (за сумісництвом) ТОВ « ОАЗІС СІТІ». З 2016 року  і дотепер  був заступником  голови Макарівської РДА.

З Фейсбук сторінки Івана Розная видно, що він активно спілкується з жителями Макарівщини, вітає їх з усіма святами. А ще його постійно підтримує Тетяна Семенова, яка з 2015 року очолювала Макарівську РДА. Варто зазначити, що після її звільнення  розпорядженням  президента Зеленского від 11 червня 2019 року і до призначення 28 серпня  2020 року на посаду голови  Макаровської РДА Олексія Болілого  обов’язки голови РДА  виконував заступник  Іван Рознай.
У декларації за 2019 рік за Іваном Рознаєм значиться квартира в Києві загальною площею 107,2 м. кв, в якій проживає його донька Рознай Анастасія Іванівна, пенсія в розмірі 27781 грн, заробітна плата за основним місцем роботи  в сумі 276230 грн,  подарунок в негрошовій формі на суму 1043 грн, додаткове благо  - 174 грн,  рахунок на 200 000  грн. Все інше, як от будинок в с. Ясногородка площею 288,5 м.кв, квартира в Києві площею 92,4 м.кв, автомобілі Volksvagen та Skoda, земельна ділянка площею 1190 м.кв в с. Ясногородка зареєсторовано на дружину  Бондар Світлану Олександрівну.

Передвиборча програма кандидата на посаду сільського голови та його команди містить сім  першочергових кроків розвитку громади:
1. Прийняття Програми соціально- економічного розвитку та бюджету громади. Створення Центру надання адміністартивних послуг (ЦНАП) та місцевих відділів державного архітектурно- будівельного контролю (ДАБК) при Бишівській сільській раді.
2. Розроблення проєктно- кошторисної документації та пошук фінансових можливостей для капітального ремонту доріг.
3. Повна реконструкція мереж вуличного освітлення з використанням технологій  енергозбереження.
4. Залучення коштів державного та обласного бюджетів для ремонту та відновлення водопостачання сіл громади.
5. Створення комунального підприєсмтва для організації благоустрою в населених пунктах та  на кладовищах, організації водопостачання, сортування та вивезення сміття.
6. Організація дозвілля дітей та молоді, відкриття Школи мистецтв та спортивних секцій.
7. Продовження залучення інвестицій для реалізації всіх намічених планів.

Всього до ради Бишівської ОТГ на місцевих виборах 2020 балотувалося 90 кандидатів. Це самовисуванці,  та представники п’яти політичних партій "Слуга Народу", "Батьківщина", Радикальна Партія Олега Ляшка", "Європейська Солідарність", "Україна Славетна". Варто зауважити, що від ЄС йшла більша половина  представників чинної місцевої  влади. Але результат виборів доволі неочікуваний, особливо для кандидатів від політсил. Після підрахуну голосів стало відомо, що депутатами обрано 19 кандидатів. Найбільше - 10 депутатів обрано серед самовисуванців,  8 - серед кандидатів від «Європейської солідарності», та ще 1- від  ВО «Батьківщина». Решта партій поки що залишилися «за бортом».

До команди самовисуванців, які стали депутатами, та відповідно набрали 52, 63 % голосів виборців, увійшли: підприємиця з Бишева  Інна Дідушко, секретарка сільської ради с.Бишів Леся Коба, спеціалістка сільської ради с. Бишів Лариса Кудименко, директор ТОВ «Спец- Електро» с. Бишів Микола Швидкий, сільський голова с. Грузьке Леонід Каран, підприємець із села Козичанка Володимир Павленко, директор Науково- виробничого центру «Енергія» м. Київ Володимир Деркач, заступник начальника відділу ТОВ «Чиста вода» с. Осикове Василь Вахтенко, діловод Ясногородської сільської ради Роман Цитон, директор ТОВ «Добробут» с. Чорногородка Андрій Музика.

Політичну партію «Європейська солідарність» з 42, 11 % голосів виборців  у місцевій раді представлятимуть депутати: директор Бишівської ЗОШ I-III ступенів Тетяна Мудрик, директор ТОВ « Бородянське ХПП» Олег Правдивий, підприємець із села Грузьке Дмитро Ларчиков, сільський голова с. Нові Опачичі Роман Гусєв,  директорка Лишнянського НВО Загальноосвітня школа  I-III ступенів- дитячий садок  Олена Шевчук, диреторка комунального закладу Ясногородська гімназія – освітній центр Любов Шамота, завідувач Чорногородської філії ОЗО Бишівської  ЗОШ I-III ступенів Олександр Байрак, продавчиня ФОП «Давидюк» с. Яблунівка Алла Козлівська.

5,26 % голосів виборців зібрала завідувачка будинком культури с. Чорногородка Олена Рудкевич, яка балотувалася від політсили ВО «Батьківщина».

Зрозуміло, що результати повторних виборів на окрузі № 3, які призначені на 27.12. 2020 року не особливо повпливають на розстановку сил у місцевій раді.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Микола Тицький