#

Шоста поспіль: як "Колоc" боровся за очки з луганською "Зорею"

11.11.2019 06:42
Фото з матчу "Колос" – "Зоря"

Відкривати програму недільного ігрового дня Чемпіонату України з футболу випала нагода для "Зорі" та "Колоса". Ковалівці видали серію жахливих ігор та сподівалися зачепитися за очки в поєдинку з одним із лідерів турнірної таблиці

Команда з Київщини розпочала гру активніше за суперника, тож це дало свої результати. На 17 хвилині матчу, після серії ударів по воротах луганчан, Оріховський мав стовідсоткову нагоду забити, однак м’яч пролетів над поперечиною. А свій перший шанс "Зоря" зуміла реалізувати. На 30 хвилині матчу Русин впав у карному майданчику після мінімального дотику Гавриша, і арбітр без вагань показав "гірчичник" і призначив пенальті. Одинадцятиметровий успішно реалізував Юрченко. За підсумками першого тайму ковалівці мали більше гольових нагод, однак на перерву команди пішли за переваги господарів.

У другому таймі підопічні Костишина продовжували створювати гостроту біля воріт суперника, однак всю інтригу матчу "вбив" рефері, вилучивши Віталія Гавриша, нагородивши його другим "гірчичником". Однак навіть у меншості "Колос" мав розкішну можливість зрівняти рахунок – на 76 хвилині Зозуля отримав по ногах у штрафному майданчику суперника, тому рефері призначив пенальті. "Точку" взявся виконувати Волков, який нещодавно вийшов замість Ільїна, однак нехитрий удар виявився легкою здобиччю голкіпера "Зорі" Шевченка. Дві хвилини потому всі надії на порятунок "Колоса" перекреслив Євген Морозко, отримавши червону картку за грубий фол проти суперника.

Наприкінці поєдинку гравці "Колоса" намагався врятувати ситуацію, однак на контратаці пропустили другий м’яч – Кочергін у дотик завдав розкішного удару з лінії штрафного майданчика. Остаточний рахунок на табло залишився 2:0.

Нагадаємо, що команда з Київщини програє в останніх п’яти матчах Чемпіонату України та вибула з Кубку України після поразки від "Ворскли".

Матч 15 туру Чемпіонату України "Колос" поведе на столичній "Оболонь-Арені", де суперником буде чернігівська "Десна", яка наразі займає третє місце турнірної таблиці. Чи зможуть ковалівці поборотися за очки та перервати серію поразок, стане відомо 24 листопада. Початок протистояння о 14 годині.

Склади команд:

"Зоря": Шевченко, Каменюка (к), Вернидуб, Чеберко, Михайліченко, Іванісеня, Юрченко, Кочергін (Хомченовський, 90+1), Лєднєв, Кабаєв (Будківський, 83), Русин (Луньов, 83).

Запасні: Васіль, Лазіо, Арвеладзе, Громов.

"Колос": Волинець, Зозуля, Гавриш (к), Парамонов, Мігунов, Мілько, Задоя (Кизилатеш, 84), Оріховський, Ільїн (Волков, 61), Морозко, Лисенко (Кожушко, 69).

Запасні: Яшков, Максименко, Сахневич, Рябов.

Спортивний оглядач Сергій Іваницький для порталу "Моя Київщина"