#

Тандем молодості та досвіду: яку команду презентує "Європейська солідарність" на Переяславщині

17.10.2020 20:45
Тандем молодості та досвіду: яку команду презентує "Європейська солідарність" на Переяславщині

"Моя Київщина" продовжує знайомити читачів із кандидатами до місцевих органів влади

Команда "Європейської Солідарності" йде на місцеві вибори на Переяславщині, аби представляти інтереси громади в місцевих органах влади. Це як молоді та перспективні, так досвідчені та професійні мешканці громади, серед яких підприємці, керівники господарств, працівники медицини, освіти та культури, аграрії та студенти. Вони прагнуть продовжити змінювати Переяславщину разом, у команді з чинним мером та кандидатом на переобрання міським головою Тарасом Костіним.

За плечима міського керманича чимало здобутків, як-от: виконання курсу на енергозберігаючі технології, утеплення освітніх закладів, вирішення питання водопостачання у проблемних мікрорайонах міста, капітальні ремонти доріг, реконструкція та ремонт міської інфраструктури, забезпечення належного функціонування комунальних підприємств і покращення благоустрою міста.  

"Проаналізувавши виборчу програму, із якою я йшов на вибори в 2015 році, дійшов висновку, що велика частина з обіцяного мною виконана. Для мене як для міського голови основними були, є і будуть такі принципи врядування як: відповідальність перед громадою, довіра переяславців до місцевого самоврядування, забезпечення законності, відкритості, прозорості у прийнятті рішень та організація конструктивного діалогу з громадськістю. Тому йду на вибори разом із командою однодумців - політичною партією "Європейська Солідарність Переяславщини",  говорить Тарас Костін.

Мета "Європейської Солідарності Переяславщини" – сильна, заможна та розвинена громада. Щоб зробити її комфортнішою, зокрема завдяки розвитку інфраструктури, ураховуються інтереси як старшого, так і молодого покоління,  зазначає Григорій Ярема кандидат у депутати міської ради, студент Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

"Я навчався у фінансово-правовому коледжі, а згодом вступив до Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Я зрозумів, що знання, які там отримую, можу застосовувати в політичній діяльності, адже вона напряму з нею пов’язана – законопроєктами, розпорядженнями, рішеннями. Якщо ти володієш правом, володієш політичними процесами. Ми з командою плануємо залучати інвестиції, адже це місто не лише великих людей, але й великих можливостей. Кожну людину буде почуто та здійснено кроки до вирішення її конкретної ситуації. У моїх планах побудова спортивних майданчиків, організація змагань і конкурсів, адже молодь повинна мати всі умови для свого фізичного розвитку. Приміром, зараз ми активно допомагаємо притулку, озеленюємо сквери, розширюємо інфраструктурний потенціал нашого міста – допомагаю у всіх напрямках, адже, коли ти робиш добрі вчинки, то сторицею тобі повертається ще більше. Не бачу мінусів у тому, що комусь мій вік може здатися занадто юним – це навпаки свідчення моєї енергійності, яка стане в пригоді людям».

Кандидати від "ЄС Переяславщини" упевнені: у громаді повинні враховуватися права кожного її мешканця. Тому команда сповідує ідеали поваги до людей, законів, любові до країни та рідного краю, – зазначає Руслана Потапенко – кандидатка в депутати міської ради, викладачка кафедри історії та культури України Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

"Коли суспільство потребує комунікації з владою, а інформаційний простір часто засмічений інформаційним брудом, я вважаю своїм громадянським обов’язком нести просвіту в маси та бути рупором дій майбутньої влади. Я йду в депутати міської ради, оскільки мені набридло відстоювання частиною депутатського корпусу особистісних меркантильних інтересів, а не інтересів громади. Ставлю за мету на рівні депутатської діяльності посилювати комунікацію влади та громади; максимально запобігати корупційним схемам та "договорнякам"; відстоювати інтереси громади; брати участь у розробці стратегій розвитку ОТГ, утілювати проєкти щодо його благоустрою; посилити увагу до культурної складової розвитку громади; підтримувати заклади освіти та дошкільного виховання».

У центрі уваги місцевої команди "Європейської солідарності" – соціальні проєкти, зокрема для пенсіонерів, екологічні програми та впровадження модернізації освітнього простору. Зокрема кандидати не на останнє місце ставлять поширення патріотичної ідеології та просвітництва. Цими питаннями готова опікуватися Ірина Слюсар – кандидатка в депутати міської ради, заступниця директора з навчально-виробничої роботи, ДПТНЗ "Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти".

"Понад 25 років працюю в місцевому центрі професійно-технічної освіти, із них понад десять років займаю посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. Мої пріоритети в депутатській роботі: сприяти перетворенню міста Переяслава в туристичний центр України, залучати до цього молодь; розробити та впровадити в життя проєкт "Молодіжне дозвілля"; впроваджувати соціальні проєкти для пенсіонерів з метою підвищення рівня комп’ютерної та фінансової грамотності; розробити та впровадити в життя проєкт "Чисте місто"; знайти дієве вирішення питання спалювання сухостою в осінньо-весняний період. Разом із тим у моєму окрузі, зокрема у мікрорайоні Спаська Левада, гострими є питання парковки легкових автомобілів, тротуарів по вулиці Набережна, а також упорядкування берега річки Альта. Вірю, що моє місто стане зразковим!"

Говорячи про добробут громади, члени команди, що мають неабиякий досвід, упевнені, його вдасться використати з максимальною користю для розвитку міста. На розбудові інфраструктури прагне зосередитися Євгеній Глазунов – кандидат у депутати міської ради, підприємець, чинний радник Переяславського міського голови:

"Усі ми стали свідками того, як змінюється наше місто. Можливо, це йде не такими темпами, як ми цього хочемо, але прогрес очевидний. Переконаний, що спільними діями з командою однодумців, громадою та враховуючи досвід старшого покоління і енергію молоді ми зможемо розвивати наше місто та наближати його до європейських стандартів. Балотуюся у депутати Переяславської міської ради, аби втілити мрію і кредо свого батька "Жити чесно має стати престижно": Ні – підкилимним іграм, ні – лобіюванню чиїхось особистих інтересів, ні – порушенню чи утиску прав людини. Як ініціатор та автор петиції про відновлення фонтану біля Вознесенського собору, як організатор і учасник багатьох екологічних акцій стверджую: у нашому місті прекрасні, активні, небайдужі люди, а тому відстоювати їхні права в міській раді стане для мене честю". 

Однодумці впевнені, що при гідному керівнику та дієвій команді Переяслав стане містом європейського зразка, а також гарним туристичним центром України. Брати участь у розбудові не тільки Переяславщини, а кожного міста та населеного пункту на Київщині планує Олег Косташ – кандидат у депутати Київської обласної ради від "Європейської Солідарності".  

Я вирішив балотувати в Київську обласну раду, аби перетворити Київщину на справжній європейський регіон із чудовою інфраструктурою та найсучаснішими об'єктами. "Європейська Солідарність Київщини" уже багато збудувала та знає, як створити комфортний простір для життя кожного. Тому радий бути в цій команді та впевнений, що в нас усе вийде".
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Надія Савчук
журналістка