#

Так минає мирська слава або Куди зник Горган-Лялька

26.12.2018 06:04
Так минає мирська слава або Куди зник Горган-Лялька
Горгана не чути

Минуло зовсім небагато часу після звільнення Олександра Горгана з посади голови Київської ОДА, а про нього вже усі забули. Так само як забули і про його гучні заяви подальшої кар'єри. «Моя Київщина» намагалася знайти відповідь на питання, куди ж подівся Горган?

Після звільнення Олександра Горгана з посади голови Київської ОДА, його духу не лишилося навіть у політичних колах. Це притому, що він публічно розповідав про те, що його ось-ось призначать радником президента, і відповідальним за вибори на Київщині. Нагадаємо, тоді пояснення Горгана зводилося до того, що його звільнення сплановане заздалегідь і він з самого початку зайняв пост глави області всього на два роки. Тобто, все йде за планом.

Утім, час минає, на виборах його не видно. Стосовно нещодавніх виборів до ОТГ на Київщині він не обмовився навіть словом. Та й взагалі колись доволі активний в медійному плані Горган просто зник з ефіру. Зараз же штабом в Київській області займаються зовсім інші люди – новопризначений губернатор Олександр Терещук, соратник президента Ігор Кононенко, колишній генпрокурор Віталій Ярема тощо. Словом, усі наближені до Банкової особи, але явно не Горган.

Немає його і серед радників президента, серед яких, за словами самого Горгана, він мав опинитися буквально з дня на день. Проте на сайті голови держави у списку радників президента Горгана немає.

Більш того, після звільнення Горгана спливло його майно на березі Дніпра – земельна ділянка разом з розкішним котеджем. Земля ця виділена була незаконно, а будівництво котеджу здійснено з порушенням усіх норм та законів (не витримана відстань до води, обмеження вільного доступу до водойми). Але замість того, щоб якось відреагувати – а наші політики по-театральному вміють робити обличчя, немов нічого не трапилося – екс-голова КОДА промовчав…

Тим часом, дуже схоже на те, що Горгана-Ляльку «прокинули» і по округу. Так, все йшло до того, що він виступить кандидатом по «вакантному» 93-му округу нардепа-утікача Олександра Онищенка. Після звільнення він навіть один раз відвідав округ, але на цьому усе закінчилося. Зараз же, за нашою інформацією, його «попросили» піти з округу опального нардепа.

За великим рахунком усі ці проблеми в Горгана не припиняються після його скандального виступу у Вишгороді, коли він заявив про свій намір переспати зі своєю заступницею. Схоже, саме тоді на Банковій зрозуміли, що такий персонаж як Горган, не те, що не підсилить команду президента, а навпаки, дискредитує її. І Ляльку почали потроху «зливати». Чому не змогли швидко? Бо за ним стоїть одіозний нардеп Москаленко, який зберігає вплив на Київщині.

В результаті замість того, щоб отримати поштовх для подальшої кар’єри (а усі передумови для цього були), на Київщині Горган як політик себе поховав. Загалом, це доля абсолютної більшості голів ОДА – мало не всі вони замість трампліну ставали «збитими льотчиками». Горган також не зумів зламати цю тенденцію і увійде в історію, як чи не найбільш інертний керівник Київської області за часи незалежної України.

Микола Тицький, «Моя Київщина» 

Читати "Моя Київщина" у Telegram