#

Тим часом проєкт "Поліцейський офіцер громади" тільки набирає обертів

08.05.2021 10:04
Тим часом проєкт "Поліцейський офіцер громади" тільки набирає обертів
Фото з місця події

У п’ятницю, 7 травня, на Київщині перший офіцер громади отримав ключі від службового житла. Будинок для сержанта поліції Артура Куделі придбала Медвинська громада, яка минулого року доєдналася до проєкту "Поліцейський офіцер громади". Тоді було профінансовано облаштування поліцейської станції та придбання службового автомобіля. Наразі зроблено другий крок – передача у користування службового помешкання для поліцейського офіцера громади.

Ключі від будинку Артуру Куделі урочисто вручили начальник ГУ Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов та голова Медвинської сільської ради Ігнатій Сергієнко. Акцентуючи на важливості програми "Поліцейський офіцер громади" очільник поліції Київщини, подякував громаді в особі голови сільради за те, що долучилися до даного проєкту:

Ви перші в Київській області, а може навіть в Україні, виділяєте службове житло для того,щоб поліцейський зміг якісно і функціонально виконувати свої обов'язки. Дякую вам за цей крок і сподіваюсь, що поліцейські, які служать у вашій громаді, по справжньому оцінять все те, що вона для них робить і керуватимуться головним принципом – чесне виконання своїх обов'язків.

У свою чергу голова Медвинської ОТГ Ігнатій Сергієнко зазначив, що - це одна з кращих інвестицій в громаду і великий крок щодо її успішності шляхом забезпечення безпеки жителів та гостей:

Ми неодноразово заявляли, що Медвинська громада прагне бути у двадцятці кращих ОТГ України. Це означає, що ми будемо розвиватися. А для того, щоб розвиватися треба дбати про безпеку громади та її людей. Тому, ми тісно співпрацюємо з Міністерством внутрішніх справ, зокрема Нацполіцією України. Медвинській безпечній і квітучій громаді бути і нехай сьогоднішня добра справа буде прикладом для усієї України.

Зрозуміло, що особисте помешкання – це додаткова стимуляція та заохочення свого "шерифа" працювати якісно 24 години на добу. Поліцейський офіцер  громади Артур Куделя щодня патрулює територію, списує матеріали, реагує на звернення в межах компетенції та вирішує низку проблем. Офіцер, подякувавши громаді, запевнив, що проживаючи у власному помешканні він оперативніше реагуватиме на проблеми та виклики:

Я працюю в громаді з листопада 2020 року і сьогодні маю можливість проживати у гарному будинку з трьох кімнат зі зручностями. Дуже вдячний громаді за надане мені житло та довіру. Намагатимусь її виправдовувати завжди на благо громади і народу України.

Тим часом проєкт оліцейський офіцер громади" тільки набирає обертів. Як зазначив начальник Білоцерківського районного управління поліції Михайло Пелех, у Білоцерківському районі, як і в інших районах Київщини, невдовзі з’являться свої "шерифи".

Черговий крок реалізації проекту "Поліцейський офіцер громади" зроблено. Зокрема, зараз проходять навчальні курси офіцерів громади на базі Харківського університету внутрішніх справ, які в майбутньому обслуговуватимуть Білоцерківський район, - Михайло Пелех

Наразі ж над наданням службового житла працює Макарівська та Узинська територіальні громади.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Надія Савчук
журналістка