#

ТОП-100 платників податків Київщини: ПП "Автомагістраль" та 1 мільярд тендерів

01.09.2017 10:19
ТОП-100 платників податків Київщини: ПП "Автомагістраль" та 1 мільярд тендерів

"Моя Київщина" розпочинає серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Першим із таких підприємств ми обрали ПП "Автомагістраль", яке неодноразово вигравало багатомільйонні тендери на будівництво та ремонт доріг

Приватне підприємство "Автомагістраль" засноване у 2001 році Миколою Скоростецьким, який також є його директором. У період з 2005 по 2007 року Скоростецький очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

"Автомагістраль" позиціонує себе, як підприємство дорожньо-будівельної галузі, що виконує повний комплекс дорожніх будівельно–монтажних робіт, розпочинаючи з підготовчих земляних робіт і закінчуючи повним облаштуванням доріг. Крім цього, компанія має досвід і у ремонті злітно-посадкових смуг аеропортів та аеродромів.

Компанія є постійним учасником тендерів по ремонту та будівництву автошляхів. Проводила ремонти і в Голосіївському та Солом’янському районах Києва. Так, у 2015 по 2017 рік "Автомагістраль" отримала тендерів на загальну суму понад 1 млрд. гривень.

ПП "Автомагістраль" є потужним підприємством у дорожній галузі країни. Фінансово-виробнича потужність складає близько 250 млн. гривень та більш ніж 200 тисяч тон виробляємої продукції на рік. Підприємство має два асфальтно-бетонні заводи на Київщині і один на Житомирщині.

ПП "Автомагістраль" має сучасний парк автомобільного транспорту різного призначення в кількості більше 80 одиниць, в тому числі: самоскиди різного класу, як для транспортування в кар’єрних умовах так і звичайних умовах, сідельні тягачі з напівпричепами, спецтранспорт, напівпричепи для перевезення дорожньо–будівельної техніки, великовагових, великогабаритних та небезпечних вантажів (трал, бітумовоз, цементовоз), авто гудронатор, автокран, паливозаправники, поливо-мийні машини. Даний автотранспорт дозволяє повністю забезпечити власне підприємство усіма необхідними дорожньо–будівельними матеріалами, як для виготовлення власної продукції так і для поставки на об’єкти.

Для оперативного управління і контролю за вантажоперевезеннями на підприємстві впроваджено систему транспортної навігації (GPS), що є результатом реагування на інтенсивний розвиток ринку автоперевезень, підвищення вимог до безпеки перевезення вантажів і їх станом і охороною самих рухомих об’єктів.

Виробничі бази та заводи забезпеченні бітумосховищем на більш ніж 3000 тонн, підвищеною залізничною колією, що дає можливість забезпечити постачання матеріалів залізничним транспортом до 2000 тонн за зміну. Всі бази оснащенні сучасними автомобільними вагами (60 тонн).

Головний офіс та технічна база підприємства розташована у селі Синяк Вишгородського району. На площі понад 20 000 квадратних метрів розмістився сучасний офісний комлекс з усіма умовами роботи для співробітників нашої компанії, корпус відділу механізації, відділ управління та контролю транспорту і механізмів на базі GPS навігації, сучасні майстерні по ремонту транспорту та дорожньо-будівельної технікі з сучасним обладнанням. На базі також є гуртожиток для проживання співробітніків дорожньо-ремонтної компанії.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: