#

Тоталізатор: Біла Церква – місцеві вибори 2020, на кого ставимо?

19.10.2020 20:18
Тоталізатор:  Біла Церква – місцеві вибори 2020, на кого ставимо?

До фіналу змагань (місцеві вибори 25 жовтня 2020 року) часу залишилось обмаль, боротьба за головний приз – посаду Білоцерківського міського голови – не припинялась останні чотири роки,  після минулих виборів.

Підходимо до фіналу. Учасники визначені, правила встановлені. Основні претенденти на перемогу відомі. Та хоч би хто став переможцем, без згуртованої команди виконавців ( мова  про депутатів  у міській раді ) впоратись з купою проблем  міста  і тепер уже приєднаних до міста сільських громад буде надто складно,  а інколи і неможливо.

Один у полі не воїн, і для підтвердження цієї народної мудрості  достатньо порахувати, скільки разів міський голова накладав вето на рішення міської ради, особливо щодо земельних питань, які завжди мають корупційний ризик, або порахувати кількість кримінальних проваджень проти міського голови, ініційованих здебільшого з подачі тих же невдоволених депутатів. Однак матч відбудеться за будь-якої  погоди…

Команди   сформовані,  усі капітани команд (кандидати  в мери) визначені, тренерські штаби (спонсори і куратори) уже застосовують проти опонентів напрацьовані ними (на жаль, інколи дуже брудні)  технології .

Капітан  Геннадій Дикий розпочинав як гравець команди  Садового – Полочанінова ,   тренер –гравець  (активи - власний рейтинг, залишки бренду партії «Самопоміч» , КАТП 1028, «Будмаркет»,  лояльні керівники комунальних та бюджетних організацій, представники місцевого бізнесу, особистий  фан-клуб прихильників).

Мета – перемога.

Тактика – прозвітувати  про  передвиборчі обіцянки 2015 року, сформулювати  чіткі плани на наступну каденцію  і розширити коло прихильників , особистого фан-клубу.

Команда сильна, професійна , основна проблема - політичний бренд «За майбутнє»,  під яким буде виступати команда. Хоча, мабуть, вибір був не великий, враховуючи те, що опоненти  заздалегідь скупили всі рейтингові бренди.    

Найдорожча команда Василя Хмельницького – Єфіменка (активи – «Біофарма», «Трібо», Індустріальний парк, партії «Біла Церква разом» тп «Факел», в оренді бренд «Європейської солідарності», суборенда бренду «Слуги народу»,  телерадіокомпанія «Крокус» з відомим політтехнологом Денисом Богушем, газета «Тиждень»,  народний депутат Бабенко  з фан-клубом  академії пенсіонерів, чиновники часів мера Василя Савчука), неповний перелік ресурсу,  що буде задіяно  для перемоги, а мабуть, найголовніший актив – це жага поквитатись за поразку 2015 року. Такий собі матч-реванш.

Однією з проблем тренерського штабу було визначення капітана. Павло Козирєв, придбаний гравець з міста Українки, не виправдав надій і вибув. Микола  Бабенко, навіть маючи шалену підтримку активістів академії пенсіонерів та власну політичну партію «Біла Церква», вагався, бо вже пересвідчився,  що в білоцерківців  не коротка пам'ять, і всі його невиконані обіцянки йому згадають. Крім цього згадають і його «подвиги» на посаді голови обласної ради. Костянтин Єфіменко останнім часом позиціонує себе виключно як бізнесмена і будує транснаціональну компанію, зокрема із великими активами в Росії. Савчук В.П. разом з Джегуром Г.А. уже на лаві запасних.

Мета – перемога  в матчі-реванші.

Тактика гри  полягає  в дискредитації чинного міського голови  Геннадія Дикого, а джекпотом була б  його дискваліфікація, і для цього докладалось  немало зусиль, насамперед відкриттям проти нього кримінальних справ і дискредитацією контрольованими ЗМІ.

Команда    Полочанінова – Бондарьова  (активи – бренд партії «Батьківщина», «Білоцерківвода» , місцевий бізнес, зорієнтований на політичний бренд, розгалужена мережа фан-клубів партійного бренду, зокрема по селах), і звісно, мотивація – помста чинному  за зраду «ідеалів команди». Капітан  досвідчений, грав у команді Партії регіонів, «Наш край», Опозиційний блок, партії «Основа»  - Андрій Король.

Завдання -  підіграти  команді   Хмельницького – Єфіменка , щоб довести гру до овертайму (другого туру).

Тактика - жорстко грати проти Дикого .

Команда    Дубінського  - Киришуна   (активи - бренд партії «Слуга народу» із всіма відповідними наслідками – необмежений адміністративний та медійний ресурс на державному рівні). Можна сказати, темна конячка на нинішньому турнірі . Капітан Дмитро Киришун – вкрай одіозний персонаж, якому складно зараз фінтити – надто добре всі знають про його кримінальне минуле. 

Мета – перемога будь-якою ціною. 

Команда   Качного – Гламазди  (активи – бренд партії ОПЗЖ, медійний ресурс на всеукраїнському рівні, достатній фінансовий ресурс ) . Капітан Олег Денисенко .

Мета - взяти участь , стати призером.

Команда Марченка – Вячеслава Хмельницького (актив – бренд партії «Свобода»), амбіції безмежні. Капітан Вадим Кошель .

Команди брендів «Удар» , «Разом сила» , «Демократична сокира» з капітанами, але без ресурсів . «Сила і честь» , «Наш край» , «Україна славетна» , «Голос» , «Перемога Пальчевського», радикали Ляшка з ресурсами, але без капітанів,  хоча мають доволі непоганих виконавців.

На цей час можна чітко визначити фаворита на  перемогу  в конкурсі капітанів, це - Геннадій Дикий. А ось в  інших капітанів Миколи Бабенка (від групи Василя Хмельницького – Єфіменка) із сателітом  Андрієм Королем (група Полочанінова–Бондарьова) та представника «слуг» Дмитра Киришуна завдання - зробити все можливе і неможливе,  щоб був другий тур, і там разом перемогти Дикого.  

Але насправді боротьба точиться не скільки за перемогу капітана, а за те, скільки кожна команда зможе делегувати своїх гравців до збірної під назвою Білоцерківська міська рада.

 І тоді не важливо, хто переможе в конкурсі капітанів, диктувати умови йому будуть гравці інших команд, а точніше їхні тренери.   

Отже, панове, починайте робити ставки і  памятайте народну мудрість:  один у полі не воїн, а ще  подумайте,  для чого учасникам потрібна перемога.  Ваша ставка – відданий голос за капітана та його команду,  винагорода – або реалізація Ваших очікувань щодо змін у громаді, або вирішення питань капітана та команди, а точніше – питань тренерського штабу.  ДУМАЙ-ТЕ.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Микола Тицький