#

Тренувальний комплекс для спецпризначенців у Броварах: як поліція посилює боєздатність

27.08.2020 08:05
Тренувальний комплекс для спецпризначенців у Броварах: як поліція посилює боєздатність

Мешканці Київщини повинні бути впевненими у тому, що поліція є здатною захистити їх і врятувати у будь-якій небезпечній ситуації, яка може статися, на жаль, з кожним. А для цього, на думку Андрія Нєбитова – начальника Нацполіції у Київський області – кожен із працівників поліції мусить бути в гарній фізичній формі. Саме тому він оперативно відреагував на прохання начальника Броварського полку поліції особливого призначення про допомогу в ремонті тренувальної зони бійців. 22 серпня журналісти "Моєї Київщини" побували на урочистому відкритті відремонтованого спортивного комплексу

У суботу Андрія Нєбитова запросили оглянути результат проробленої роботи у спортивному залі, але перед цим бійці підрозділу провели невеличку екскурсію.  Гостям урочистості показали різноманітну вогнепальну зброю, яка є на балансі цього підрозділу, зокрема пістолети українського виробництва Форт-12, Форт-17, Форт-21.03, Форт -14.тп, Форт-224, Форт-221 з каліматором. Також були представлені підствольні гранатомети, автоматичний пістолет Стєчкіна, РПК-5.45,  АКМС-7.62, автомат Калашникова 5.45 з пусковим гранатометом 25, РПГ-7в та декілька нових снайперських гвинтівок. Начальник Нацполіції області відзначив, що при такому комплекті зброї бійці мусять щодня тренуватись стріляти з неї, кожен рух доводити до автоматизму, щоб під час оборони громадян бути ще більш впевненим у своїй майстерності. Також під час екскурсії показали автомобілі, які використовують бійці на завданнях.

Після екскурсійної програми гостей провели до винуватця події – нового спортивного залу полку особливого призначення. Проєкт із ремонту реалізувався упродовж двох місяців. Один із бійців полку, двократний чемпіон Україна та Європи з бодібілдингу, який особисто курував підбором та розташуванням спорядження розповів, що тепер зал повністю забезпечений усім необхідним, і зізнався, що раніше доводилось тренуватись навіть з тим інвентарем, який вони самі приносили з дому. Тому він подякував від імені усіх бійців за вагомий внесок у розвиток підрозділу і додав, що тренуватись в місці, яке за комплектуванням навіть не поступається мережевим спортивним залам – це мрія.

Броварський полк поліції особливого призначення – це дуже сильний захист Київщини. Ми їх залучаємо до усіх заходів при реалізації кримінальних проваджень, при затриманні озброєних злочинців. Тому нам дійсно була важлива підтримка цього підрозділу, важливо було зробити крок вперед для їхнього розвитку. Нам вдалося з допомогою профспілки побудувати сучасний спортивний зал. Я наголосив на тому, що такі спортзали повинні бути в кожному підрозділі,  – так прокоментував подію Андрій Нєбитов.

Окрім професійного спорядження цей спорткомплекс має так званий ринг –  місце для двобоїв, яке огороджене сіткою – що і є особливістю цієї тренувальної зони. Як нам згодом розповів начальник підрозділу, арена використовується для випробування молодих бійців або ж охочих потрапити долав спецпризначенців, а, як нам розповіли у полку, охочих дійсно багато.На відміну від патрульної поліції, у них майже немає некомплекту, що є приводом для гордості.

Ініціатором ремонту, за словами Андрія Нєбитова, був начальник полку, а основними спонсорами – Головне управління Національної поліції в Київській області та профспілка поліції.

У громади Київщини повинно бути сприйняття поліції, у тому числі і спецпризначенців, як людей, які забезпечують та охороняють їхню безпеку. В 2014 році саме цей підрозділ у повному складі виїхав на Схід України боронити нашу державу. Запевняю, що в будь якій іншій ситуації, у тому числі і коли навесні була перестрілка в Броварах, саме цей підрозділ оперативно виїхав на місце пригоди, – розповів начальник Нацполіції Київщини про Броварський полк поліції особливого призначення. 


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Ольга Розум
журналістка