#

Василь Володін поставив перед новопризначеним головою Броварської РДА чіткі завдання та окреслив дедлайни

24.09.2020 17:14
Василь Володін поставив перед новопризначеним головою Броварської РДА чіткі завдання та окреслив дедлайни
Фото з місця події

Сьогодні, 24 вересня, у Броварській районній державній адміністрації відбулося урочисте представлення нового очільника Броварської РДА Георгія Біркадзе

Варто сказати, що таке новопризначення відбулося відповідно до указу Президента України від 22 вересня.  

Відомо, що Георгій Біркадзе – бізнесмен. Зокрема, чоловік має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Він очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу "БРК ХОЛДИНГ ГРУП", який спеціалізується на будівництві, виробництві, інженерно-монтажних та проєктних роботах у сфері електропостачання, газопостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Георгій Біркадзе багато років поспіль веде активну благодійну діяльність у Києві та на Київщині, допомагаючи дорослим та дітям, які потребують соціального матеріального забезпечення та підтримки.

Зауважимо, що офіційну частину представлення очолив голова Київської ОДА Василь Володін, який привітав Георгія Біркадзе з призначенням на посаду голови Броварської РДА та побажав успіхів у роботі на благо Броварщини.

Окрім цього, очільник КОДА окреслив для новопризначеного голови першочергові завдання. Зокрема, за дорученням Василя Володіна Георгій Біркадзе має максимально зосередитися на таких основних питаннях: ремонт доріг, залучення інвестицій, охорона здоров'я, стан екології, реконструкція очисних споруд та інші. Також голова Київської ОДА додав, що головне в роботі – дотримання основних принципів, серед яких: бути справедливим, працювати над питанням відкритості влади та дбати про економічний добробут і розвиток регіону.

Сподіваюся, що Георгій Біркадзе використає увесь свій досвід, набутий за роки діяльності у сфері ведення бізнесу, та спрямує його на вирішення питання залучення інвестицій. Переконаний, що усі професійні навички та вміння він перенесе на рівень району. Броварщині реально необхідні серйозні капіталовкладення, а пан Біркадзе має досить потужні зв’язки з міжнародними структурами. Якщо йому вдасться залучити сюди інвестиції і створити роботі місця, вважатимемо, що місія виконана. Дедлайн завдань, які я визначив для Біркадзе, – вчора. Однак, фактично, результати його роботи ми маємо побачити до кінця року, тобто за три місяці, - розповів Василь Володін.

Зі свого боку новоспечений очільник Броварської РДА подякував Президенту України за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль для району і люди будуть задоволені його роботою. Щодо поставлених Василем Володіним завдань і визначеного строку їх виконання Георгій Біркадзе запевнив, що йому вистачить снаги та досвіду їх вирішити.

Пріоритетними є завдання відносно очисних споруд, адже вони є найбільшою проблемою в Броварах. Я маю досвід роботи у цій сфері та вже на наступному тижні ми проведемо робочу зустріч з цього приводу, тому питання почне вирішуватися. Відносно ж інших доручень, то тут прошу дати мені два тижні. Після чого я усіх зберу і доповім про чіткий план дій. За три місяці ми зробимо результат. Я даю слово, - пообіцяв Георгій Біркадзе.

Слід сказати, що на другій частині представлення Василь Володін тривалий час спілкувався з мешканцями громади та дав відповідь на усі питання, що хвилюють жителів міста. Відтак були обговорені проблеми допомоги ветеранам АТО, насильства в сім’ї, освіти та модернізації шкіл, стану медицини та інші.

На зустрічі також були присутні очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов та  заступник начальника СБУ у Києві та Київській області Микола Яблонський.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Надія Савчук
журналістка