#

Спеціально під Дубінського: як "васильківський терорист" заводить свою помічницю в РДА

23.12.2019 06:00
Спеціально під Дубінського: як "васильківський терорист" заводить свою помічницю в РДА

Округ №94, в який входять Обухівський та Васильківський райони, остаточно перетворюються з вотчини Ігоря Кононенка на землі нардепа з орбіти Коломойського Олександра Дубінського. Після нещодавнього призначення головою Обухівської РДА його висуванця Олександра Гомона, схоже, настає черга Васильківської РДА. Хто отримає дану посаду, дізнавалася "Моя Київщина"

Як відомо, протягом останніх чотирьох років головою Васильківської РДА був Владислав Одинець, якого називали близьким до родини Засух. Після зміни влади в країні настала черга інших людей розставляти своїх людей на посади. Так, після відставки Одинця головою РДА зараз просувають депутатку Васильківської міськради Тетяну Омельченко.
Якщо почитати її офіційну біографію, то на перший погляд, нічого особливого у цій представниці громади Василькова немає. В Інтернеті зазначається, що вона народилася 4 серпня 1983 року, має вищу освіту та є директором ТОВ "Юридична компанія "Фортуна". Також вона в міськраді представляє Радикальну партію Олега Ляшка.
Утім, далі починається найцікавіше: почнемо з того, що Омельченко була помічницею екс-нардепа Ігоря Мосійчука, який є фігурантом трьох антикорупційних розслідувань, зокрема одна з них стосувалася вимагання хабаря за депутатський запит та лобіювання комерційних інтересів. За це у 2015 році Мосійчука, який тільки у 2014 році вийшов з буцегарні у справі "васильківських терористів", заарештували та зняли депутатську недоторканність, проте наступного року Верховний Суд України визнав арешт депутата незаконним.
Авжеж можна апелювати до того, що пані Омельченко могла й не знати про "звитяги" її патрона, а сама вона – "біла й пухнаста". Але уся трагікомічність ситуації полягає в тому, що Тетяну Омельченко саму спіймали… на хабарі. Будучи керівником товариства та надаючи юридичні послуги вона підбурила фізичну особу до надання неправомірної вигоди судді Васильківського міськрайонного суду. Йдеться про суму в розмірі 800 доларів США. За цю суму, нібито, мали пришвидшити розгляд позовної заяви, однак вказані кошти Омельченко присвоїла собі.  
Тоді, до речі, цей інцидент коментував Мосійчук на власній сторінці у Facebook. Тоді він хоч і назвав це помилкою, але на час слідства звільнити Тетяну Омельченко зі складу своїх помічників. Щоправда, нічим ця справа так і не закінчилася.
Утім, це далеко не єдина історія з кримінальним забарвленням, в якій фігурує пані Омельченко. Зокрема, її сліди можна знайти у справах щодо махінацій з квартирами. Зазначається, що Омельченко надавала сфабриковані довідки. Днями проти неї було відкрито нове кримінальне провадження за фактом шахрайства з приватизацією квартири.
Наразі, попри вкрай брудну біографію Тетяна Омельченко входить до команди народного депутата Дубінського – переможця мажоритарного округу №94 на позачергових парламентських виборах. Тут варто нагадати, що по цьому округу балотувався Мосійчук як технічна кандидатура Дубінського. В результаті, напередодні дня голосування "радикал»"зняв свою кандидатуру на користь журналіста телеканалу "1+1", власником якого є одіозний олігарх Ігор Коломойський.

До речі, зв’язок між Дубінським та помічницею Мосійчука простежується без будь-якої конспірології. В інтерв’ю сайту "Киеввласть", нардеп прямо сказав, що хотів запропонувати на посади голів РДА Андрія Шевченко та Тетяну Омельченко, проте наступного дня Бно-Айріян опублікував список людей, яких Дубінський пропонував на посади голів РДА та їх заступників. Шевченко та Омельченко там не було. Звісно, зараз важко розібратися в тому, хто з них бреше (хоча Гомон, як тоді і анонсував Бно-Айріян, справді отримав посаду голови Обухівської РДА), але справа не у цьому. 
Фактично поява на посадах рівня голови РДА подібних панянок як Омельченко вчергове демонструє, що усі обіцянки Зеленського щодо нової якості влади, яку він приведе з собою, були лише пустими словами. Поки картинка вимальовується наступна: районами в Київській області керуватимуть абсолютно несамостійні фігури та з брудною репутацією. А над ними стоятимуть все ті ж олігархи…

Антон Болбочан, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram