#

Володимир Бабенко: Коли розпочалась війна, я зрозумів, що не можу бути осторонь

08.04.2022 16:47
Володимир Бабенко: Коли розпочалась війна, я зрозумів, що не можу бути осторонь
Володимир Бабенко

Капітан Володимир Бабенко - депутат Білоцерківської районної ради, учасник бойових дій та висококласний спеціаліст з протитанкових комплексів, який знову став на захист своєї рідної землі й успішно бореться з окупантами.

Володимир на позивний "Фагот" був добровольцем у 2014  й зараз знову став до строю, щоб остаточно вигнати ворога з нашої землі. Він розповів:

2 червня 2014 року я прибув до військової частини, на базі якої формувався добровольчий батальйон "Донбас". Оскільки я фаховий офіцер з протитанкових комплексів, то на війні працював саме за цими установками. Після короткого вишколу на базі частини, ми вирушили до зони проведення АТО. В складі батальйону я брав участь у звільненні міст Попасна і Лисичанськ, а також міста Іловайськ.

Згодом Володимира обрали депутатом Білоцерківської міської ради. А на наступні чергові вибори він був обраний депутатом Білоцерківської районної ради. Володимир зазначає:

Коли 24 лютого розпочалась повномасштабна війна, я зрозумів, що не можу бути осторонь. Спочатку силами громади ми допомагали теробороні: надавали їм всі необхідні речі та спорядження. Через декілька днів я вирішив мобілізуватись у свою вже рідну військову частину Нацгвардії та стати на захист Батьківщини. Недарма кажуть, що історія циклічна і ось знову прийшлося обороняти свою землю від загарбників. Добре пам'ятаю події 2014 і особливо 331 полк на чолі з командним складом та командиром полку полковником Сухачовим, з яким нам довелось зустрітися на полі бою. Цього разу весь полк було повністю знищено силами українських захисників.

Беззаперечно, "Фагот" є спеціалістом вищої ланки. Навчався  в Харківському авіаційному інституті за фахом інженера-електромеханіка системи управління літальних апаратів. Він має за плечима величезний багаж знань і свою майстерність він підтвердив в бою. Всі співслужбовці завжди уважно його слухають і виконують всі завдання. Військовий розповідає:

У військовій частині я навчаю військовослужбовців як вміло знищувати ворожий металолом, надаю допомогу в правильній розстановці бойових позицій з урахуванням свого бойового досвіду.

Володимир завжди готовий йти в бій. В його очах простежується вогонь, який тільки надихає гвардійців:

Наш ворог слабкий. Вони побачили, що легкої прогулянки не буде й отримують гідну відсіч. Орки не вміють працювати зі зброєю так, як це робимо ми. І результат роботи наших захисників ми бачимо кожного дня - тотальне знищення техніки та живої сили окупаційних військ. Нещодавно ми взяли на озброєння трофейний ПТРК,  який вже зовсім скоро стане до строю та буде нищити їхню технікуу.
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Володимир Бабенко
депутат Білоцерківської районної ради