#

Волонтери МБФ "Повернення" відвідали Білоцерківський військовий шпиталь

22.07.2022 19:20
Волонтери МБФ "Повернення"  відвідали Білоцерківський військовий шпиталь
Фото з місця події

Сьогодні Білоцерківський військовий шпиталь відвідали волонтери, які ознайомились із життєдіяльністю медзакладу, поспілкувались із його керівництвом та надали медичні препарати, аби підтримати ЗСУ

Наразі в шпиталі проходять лікування військовослужбовці з пораненнями та контузіями, отриманими в бойових діях при захисті України, а також ті, які лікують захворювання. У цілому, за словами керівництва, забезпечення шпиталю на досить високому рівні, а саме медикаментами, витратними матеріалами тощо. Утім, зважаючи на особливості функціонування шпиталю, є потреба у манекенах для серцево-легеневої реанімації та розхідних матеріалах для відпрацювання практичних навичок із надання першої медичної допомоги та проведення занять із військово-медичної підготовки.

Тож волонтери Міжнародного благодійного фонду "Повернення", які сьогодні відвідали шпиталь та привезли медпрепарати, узяли до уваги й вищевказані потреби медзакладу. Як зазначив член МБФ Валерій Бондик, який очолив волонтерську групу, допомога ніколи не буває зайвою, тож це не останній візит до Білоцерківського шпиталю.

Член МБФ "Повернення" Валерій Бондик зауважив:

Особисто я ще на початку березня пішов у військкомат як доброволець, але мені сказали чекати третьої мобілізаційної черги. Як громадянин і як людина небайдужа до людських потреб, тим паче під час війни, вважаю, що допомога Збройним Силам України – це справа честі. Оскільки стою на черзі у військкоматі й поки не мобілізований, вирішив долучитися до благодійності, бо це та маленька краплина у величезній річці людської допомоги. Тому я реанімував Міжнародний благодійний фонд "Повернення", який існує з 2011 року, аби сьогодні мати можливість долучитися до підтримки військових. Сьогодні з друзями-волонтерами відвідали Білоцерківський військовий шпиталь аби допомогти медикаментами тощо. Допомагати будемо і надалі усім чим потрібно задля перемоги. Слава ЗСУ!

Відзначимо, що командування приділяє багато уваги дозвіллю і ранньої психологічної реабілітації пацієнтів. Військовий шпиталь відвідують громадські організації та дитячі творчі колективи з концертами. Бійців встигли відвідати і відомі гурти та виконавці, зокрема Святослав Вакарчук, Наталія Могилевська, Микола Серга, гурт "Без обмежень" та інші. Військовослужбовців також долучають до занять арттерапією та настільними іграми. Але, як зазначає керівництво установи, наразі є велике навантаження на психологів військового шпиталю, тому вони з радістю залучатимуть відповідних фахівців до роботи на волонтерських засадах.Читати "Моя Київщина" у Telegram