#

Як "лісники" Горгана нищать ліс під Києвом, поки всі готуються до Дня Незалежності

22.08.2017 10:43
Як "лісники" Горгана нищать ліс під Києвом, поки всі готуються до Дня Незалежності

Сьогодні, 22 серпня, на фасадній ділянці Одеської траси поблизу Глевахи почалася масштабна вирубка лісу. Є всі підстави говорити про те, що до цього мають відношення керівництво Київської ОДА

Як передає кореспондент "Моєї Київщини", зранку наймані робітники вже встигли вирубати близько 3-х гектарів лісу. Місцеві жителі зверталися до правоохоронних органів, але ті ігнорують дані заяви. Може, готуються до святкування Дня Незалежності?.. 

Водночас, за словами місцевих, за даними свавільними діями стоїть державне підприємство "Київоблагроліс", яке очолює Володимир Горбик. Варто зазначити, що воно, в свою чергу, підпорядковується Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА на чолі з Сергієм Шупиком.

І Шупик, і Горбик – колишні "регіонали". Шупик був заступником мера Харцизька і був звільнений з посади... сепаратистами за крадіжки. Після чого, його в департамент АПК взяв екс-губернатор Максим Мельничук. Щоправда, патрон вже дуже скоро й сам був звільнений з посади після корупційного скандалу.

У свою чергу, Володимир Горбик був депутатом Київоблради з 2010 по 2015 рік від Партії регіонів. Отрім того, він очолював Макаріську та Баришівську РДА, а також керував департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА при губернатору Присяжнюку. Досі незрозуміло, чому Горбика, якого призначили на посаду в січні цього року, не було люстровано.

Знищення лісосмуг, які захищали поля від вітру - це результат їхньої діяльності. Горбик разом з Шупиком, по суті, дають добро на вирізання сотень гектарів лісу на Київщині. Зрозуміло, що без згоди губернатора Горгана це зробити неможливо. А отже вина за це свавілля лежить і на голові КОДА.

В результаті, влада зробила жителям Київщини своєрідний "подарунок" до Дня Незалежності. На жаль, щось протиставити цьому свавіллю у законний спосіб тут неможливо...

Антон Болбочан, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram