#

Як Москаленко і Карплюк тікають до Тимошенко

12.10.2018 05:04
Як Москаленко і Карплюк тікають до Тимошенко
Наталія Семко - одіозна персона в Приірпінні

Призначення керівником апарату Київської обласної ради Наталії Семко викликало чимало запитань. Адже ця «рокіровка» засвітила зв'язки деяких політичних діячів області між собою, а також показала, хто і з ким йтиме на вибори

Справа в тому, що це призначення Семко яскраво проявило реальні політичні уподобання деяких осіб на Київщині. Йдеться про нардепа Ярослава Москаленка та екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка. Останній, нагадаємо, відкрито заявив про свій намір балотуватися до Верховної Ради. Що ж до Москаленка, то той всіляко підкреслює свою повагу до президента. Але обидва політика насправді тримають величезний камінь за пазухою. З чого б такі висновки? А все дуже просто...

Все почалося з того, що екс-заступник Карплюка Дмитро Христюк на своїй сторінці у соцмережі Facebook буквально розсипався похвалами на адресу Семко після її призначення керівником апарату Київської облради. Мовляв, вона і успішний підприємець, і класний депутат, а заступник мера взагалі прекрасний (Семко була заступником Карплюка з гуманітарних питань). Але дечого Христюк не сказав, або не захотів сказати.

Наталія Семко - людина в Приірпінні відома. Разом зі своїм чоловіком Петром вони є засновницею МПП «Рада», яке займається утилізацією відходів. Вона ставила сміттєві контейнери за кошт бюджету, але видавала їх за свої. Ще пані Натаія відома тим, що під час параментських виборів 2012 року, вона активно підтримувала скандального "регіонала" Петра Мельника. Зокрема, в його підтримку було організовано чистку та урочисте відкриття озера у Коцюбинському, в якому потім закликали купатися усіх присутніх. Але виявилося, що це озеро є небезпечним для здоров’я, оскільки вміст лактопозитивної кишкової палички у воді був вдвічі вище норми. Тобто, задля васного піару, вони не гребували ризикувати здоров’ям людей. Такий же самий трюк вони провернули і у Гостомелі.

Сама Семко в політиці - досить давно. У 2010 році вона стала депутатом Київської обласної ради від «Партії регіонів». У 2015 знову балотувалася, але невдало. Проте вона знайшла собі притулок під крилом Карплюка.

Враховуючи зв'язку Москаленко-Карплюк, саме призначення керівником апарату яскраво продемонструвало те, що нардеп Ярослав Москаленко певнено дрейфує до Юлії Тимошенко. Як саме? Дуже просто.

Зв’язок Карплюка і Москаленка проглядався дуже давно. Наприклад, призначення секретаря Ірпінської міськради Юрія Денисенка (формально - з команди Карплюка) заступником голови КОДА Олександра Горгана (людина Москаленко) засвідчило: фактично йдеться про одну велику команду.

Другий дзвіночок - відносно будівельної компанії «Орлан-інвест», яка в Ірпені має якщо не монополію на ведення бізнесу, то принаймні їй  штучно віддається величезна перевага. Цю компанію місцеві депутати та активісти пов’язують саме з Ярославом Москаленком.

Але найцікавіше - як Карплюк та Москаленко, які отримали гарантії Банкової на вибори до парламенту в межах мажоритарних округів, легко перевдягнулися у повітрі. Той самий Карплюк з «Батьківщиною» товаришує давно. Юлія Тимошенко кілька разів відвідувала Ірпінь, і Карплюк носився з нею ледь не як з мамою. Представниця даної політсили, голова Київоблради Ганна Старикова також неодноразово відвідувала місто. Тепер же фактично людину того самого Москаленка (хай навіть і через посередництво Карплюка) призначають на посаду керівника апарату Київської облради. Тобто, Семко тримає контроль над усім документообігом обласної ради регіону. Чи можна це назвати посиленням впиву Москаленка? Безумовно. Утім, до чого тут вертикаль президента, яку нібито представляє Москаленко зі своєю свитою?..

Тому і виходить, що на Київщині, один із ключових політичних гравців дрейфує під прапори «Батьківщини». При цьому Москаленко веде подвійну гру, намагаючись отримати для себе якнайбільше вигоди. При цьому йому не принципово, підя кими прапорами йти – аби тільки собі улюбленому було комфортно...

Микола Тицький, "Моя Київщина"

 

Читати "Моя Київщина" у Telegram