#

Як Порошенко доручкався з "дворуким" Москаленком

17.10.2018 05:04
Як Порошенко доручкався з "дворуким" Москаленком

Цієї неділі, 14 жовтня, у Бучі відкрили найбільший в Україні Пластовий центр. На відкриття приїхав і президент України Петро Порошенко. Цікаво, що до нього так і не підпустили мера Бучі - одіозного Анатолія Федорука. Щоправда в оточенні голови держави встигли покрасуватися не менш скандальні персонажі

Раніше "Моя Київщина" писала про те, що приїзд президента України в Бучу може зіграти на руку місцевим "князькам" на кшталт Анатолія Федорука. 20 жовтня відбудеться ключове судове засідання Печерського суду у справі мера Бучі, яке має або виправдати його, або таки "впаяти" термін.

Схоже, нашу засторогу в Адміністрації Президента таки сприйняли, адже Федорук так і не зміг підібратися до Порошенка – його не допустили до "тіла". Проте, опинитися біля гаранта зміг інший одіозний персонаж, екс-регіонал Ярослав Москаленко. Тут варто нагадати один момент, який Москаленко волів би назавжди забути. Йдеться про голосування за "диктаторські закони" 16 січня.

Ярослав Москаленко обома руками голосує за "диктаторські" закони

Можна не сумніватися, що Москаленко багато б віддав за те, аби вичистити це "дворуке" фото з мережі.

Але в АП, схоже, про це фото забули. Ця "забудькуватість" може зіграти з ними злий жарт. Політтехнологи Порошенка мали би розуміти, що не варто напередодні президентських виборів гаранту перебувати в одній компанії з відверто "зашквареними" персонажами. Адже таким чином ці особи відбілюють свої персони, натомість кидаючи тінь на президента. Якби Порошенко хотів гарно попіаритися на відкритті центру, то варто це було робити самому. Або запросити когось зі справді авторитетних постатей: Аскольда Лозинського чи голову Головної Пластової Ради Володимира Базарка.

Тим паче, що до самого Центру виникає чимало питань. По-перше, саме розташування в Бучі лобіювали особисто губернатор Київщини Олександр Горган та мер Бучі Федорук. Скандальним виявилося і призначення керівником Центру Ярослава Хапського, який в сам Пласт вступив за два тижні до призначення. Цю кандидатуру лобіював особисто Горган. Той самий Горган, який на святкуванні 95-ї річниці утворення Вишгородського району, публічно заявив про бажання зрадити своїй дружині з молодою заступницею у Вишгородській РДА.

Якщо ж повернутися до Москаленка, то окрім голосування 16 січня можна пригадати ще купу "зашкварів". Наприклад, саме коли він керував Вишгородською райадміністрацією, Межигір’я ідійшло до Януковича. Сам же Москаленко виконував своєрідну роль цербера - щоб за маєтком президента-диктатора гляди чого не сталося. І це тільки кілька моментів з його біографії. Якщо копнути глибше, то можна дістати з шафи чимало скелетів.

Якби Москаленко ще був відданий, цю дружбу з президентом ще можна було б якось пояснити. Але ж проблема полягає в тому, що Москаленко веде гру на два фронти. Але на Банковій це просто не помічають. Або не хочуть помічати. Для цьому випадку ідеально підходить вислів "з такими друзями і ворогів не треба"...

Микола Тицький, "Моя Київщина"

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook