#

Як Сольвар повертає собі звання "ворог преси"

27.07.2017 11:19
Як Сольвар повертає собі звання "ворог преси"
Руслан Сольвар

Після публікації на нашому порталі статті під назвою "Чим займаються нардепи від Київщини: "бідний" Сольвар", ми отримали інформацію з власних джерел, що Руслан Сольвар звільнив свого прес-секретаря. З чого б це? Утім, схоже, що нардеп вирішив повернути собі амплуа "ворога преси", при цьому використовуючи свої застарілі методи роботи

Сольвар вирішив тиснути на "Мою Київщину". Подібна історія раніше трапилася у виконанні нардепа Віталія Гудзенка. Тоді, після нашої публікації "Кумівські війни: як "еліти" Білоцерківщини пересварилися між собою", на адресу нашої редакції посипалися погрози від Гудзенка. При цьому нардеп мало не розмахував зверненням до Генпрокуратури та судовими позовами. Утім, далі нічого не відбулося: вочевидь, Віталій Іванович трохи охолов і зрозумів, що претензії до нашого видання є абсолютно необгрунтованими.

Натомість Руслан Сольвар тільки починає закипати. За кілька годин після виходу статті про його діяльність, ми почали отримувати погрози. Ще за кілька годин ми отримали інформацію про звільнення прес-служби народного депутата. Тут треба нагадати, що Сольвар вже неодноразово потрапляв до рейтингу ворогів преси, а у 2014 році навіть виборов ганебне перше місце у цьому ТОПі. Вочевидь, звільнення прес-служби відбулося через те, що та "не змогла налагодити співпрацю".

У чому ж має полягати така співпраця? За розповідями колег, схема виглядає так: спочатку Сольвар наймає собі прес-секретаря, який домовляється з виданнями про публікування іміджевих та невихід критичних матеріалів про діяльність нардепа на комерційній основі. При цьому, усі ці домовленості відбувалися від імені Сольвара. Але до одного моменту – коли доходить до розрахунку. В цей момент народний депутат звільняє своїх підопічних, після чого "умиває руки". Мовляв, він нічого про ці домовленості не знає, а усіх собак вішає на своїх прес-секретарів. Таку практику Сольвар використовує вже доволі давно, і у журналістських колах про це усім відомо, але особливо ніхто це не афішує.

Така методика роботи надзвичайно вигідна Сольвару, оскільки дає змогу економити кошти. Але цим самим він, по-перше, губить кар’єри своїх прес-секретарів. По-друге, ні про які позитивні матеріали для іміджу Сольвара не може й бути мови, адже співпрацювати з таким "кидалою" не бажає жодне інформаційне агентство. Що ж до самого нардепа, то варто зазначити, що попри це він все рівно йде по цій вкрай вразливій схемі, сподіваючись надурити всіх і вся...

Микола Тицький, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram