#

Житло попри війну: як в Ірпені готуються до здачі 300 квартир

25.02.2023 09:03
Житло попри війну: як в Ірпені готуються до здачі 300 квартир
ЖК Центральний

Попри руйнування, спричинені війною, в Ірпені готуються до гарних новин. Фінансовий директор житлового комплексу «Центральний» Олександр Пікулик анонсував вручення мешканцям ЖК ключів від майже 300 квартир. Будинки добудували і привели до ладу попри удари рашистів та необхідність ремонтувати знищене майно. Подробиці – в матеріалі «Моєї Київщини»

Усього за пару тижнів, 15 березня, управляюча компанія ЖК «Центральний» розпочинає видачу ключів по вулиці Соборній 122. Як розповів нашому виданню фіндиректор ЖК Олександр Пікулик, введення в експлуатацію житлового комплексу «Центральний Преміум» було заплановане на кінець грудня 2021 року, а заселення мешканців – на весну 2022 року. Через повномасштабне вторгнення російської армії в Ірпінь, будинок зазнав значних пошкоджень внаслідок обстрілів, тому вручення ключів інвесторам довелося відтермінувати до повного відновлення будинку.

«Дах був практично зруйнований, вікна побиті, котельня та труби були посічені уламками снарядів. Будинок потребував ремонту і ми не могли передати пошкоджені квартири нашим інвесторам», - розповідають у відділі продажів.


Фактично йдеться про те, що деякі роботи доводилося робити буквально з нуля. І це при тому, що будинок на момент нападу рашистів був фактично готовий до заселення.

«Одразу після завершення бойових дій в Ірпені наша компанія, чи не єдина серед усіх місцевих девелоперів, почала відновлення пошкоджених будинків. Ще до початку повномасштабного вторгнення, наприкінці листопада 2021 року, житловий комплекс був зданий в експлуатацію. Це відбулося навіть раніше заявленого терміну. ЖК був готовий до заселення, але війна внесла свої корективи», - говорить Олександр Пікулик. - Ми капітально відремонтували дах та фасад, відновили котельню, систему водопостачання та водовідведення, замінили пошкоджені вікна. Уже в березні майже 300 сімей отримають ключі від свого житла і зможуть розпочати там нове життя».


«Будь-які спекуляції в пресі на тему недобудованого житла не відповідають дійсності, адже ЖК «Центральний»  виконує свої зобов’язання перед інвесторами. Перш за все для нас важлива наша репутація і довіра наших клієнтів, адже ми працюємо для них. Банальні маніпуляції на цю тему є нечесною грою конкурентів, які намагаються нанести шкоди нашому авторитету», - зазначає Олександр Пікулик.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст