#

Звернення до жителів Київщини: що треба знати головне

25.02.2022 17:12
Звернення до жителів Київщини: що треба знати головне
Треба підтримати українську армію

Колектив інформагенції «Моя Київщина» звертається до жителів Київщини, влади, правоохоронців та військових

Наша з Вами спільна відповідальність за перемогу над агресором полягає не тільки у збройній відсічі, але і в забезпеченні спокою в рядах наших славних захисників, серед близьких та рідних і всіх причетних до здобуття перемоги.

Наша відповідальність полягає в унеможливленні для ворога знати правду про наші можливості та позиції.

Влада сьогодні має виконати головну функцію: координацію процесу, забезпечення можливості виконання військовими та правоохоронцями своїх бойових задач, а енергію цивільних направити на всебічну підтримку та підсилення наших захисників.

Шановні громадяни! Будьте відповідальні! Не дозволяйте собі стати жертвами ворожої пропаганди, не поширюйте фейки та дезінформацію! Наші вороги – спеціалісти світового рівня по психологічним спецопераціям з дезінформації. Але ми маємо своєю згуртованістю та бажанням перемоги анулювати результати роботи їхніх «фабрик тролів».

Українці мають тисячолітню історію перемог та уміння вигравати в надскладних умовах! Нас не змогли зламати ні кріпацтво, ні голодомори, ні гулаги і табори, які Російська імперія завжди використовувала проти нас. Тому і сьогодні ми вистоїмо!

Говоріть голосно про наші перемоги! Підтримуйте бойовий дух наших військових та їхніх сімей! А про проблеми говоріть тихо між собою та швидко робіть все для їх вирішення. Не панікуйте та говоріть собі правду!

Сьогодні ми воюємо за свою НЕЗАЛЕЖНІСТЬ! Наша перемога призведе до розпаду Росії!

Отже у нас з Вами спільна мета – НЕЗАЛЕЖНА УКРАЇНА та РОЗВАЛ РОСІЇ.

СЛАВА УКРАЇНІ!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст
Теги: