#

Звертаємося до читачів: Нам, як ніколи раніше, потрібна Ваша підтримка

10.10.2022 13:54
Звертаємося до читачів: Нам, як ніколи раніше, потрібна Ваша підтримка
"Моя Київщина" просить фінансової підтримки від читачів

Інформаційний портал "Моя Київщина" працює з 2016 року. Нам вдалося створити з нуля агентство, яке професійно та незалежно висвітлює життя столичного регіону. Ми систематично готуємо журналістські розслідування, які мають на меті змінити ситуацію в Київській області на краще. Висвітлюємо суспільно-політичний процес в усій його строкатості та багатогранності. Не залишаємося осторонь культурних та спортивних подій, на сторінках нашого видання Ви завжди знайдете, що почитати та переглянути

Ми є незалежним інформаційним виданням і відповідно не отримуємо кошти від фінансово-промислових груп та з бюджету. Проте ми ніколи й не шукали спонсорів, адже саме рівновіддаленість від гравців з великими інтересами дозволяє займатися незалежною журналістикою. Багато з наших авторів працюють у інших сферах діяльності та бізнесі, а журналістика для них – це більше можливість проявити свій громадянський обов’язок відстоювати питання справедливості, що завжди межувало з правозахисною та політичною діяльністю.

Ми завжди називали чорне чорним, а біле – білим. Як наслідок, отримували судові позови та хакерські атаки, погрози та тиск на журналістів, особливо від монопольних компаній та владних політичних партій. Проте це не зламало колектив, а видання ні на день не зупиняло свою роботу. Для нас справа честі – бути частиною інформаційного поля столичного регіону. Нам завжди подобалось працювати в інформаційній сфері, а журналісти видання завжди долучались до різних громадських, благодійних, культурних та спортивних проектів, що і плануємо продовжувати.

Більшість рекламодавців та партнерів, які підтримували нас до війни, з якими ми довго та якісно співпрацювали, переорієнтували свої зусилля на підтримку ЗСУ, або мінімізували співпрацю у зв’язку з загальним падінням економіки. Ми також не залишилися осторонь цього процесу, передавши редакційний мікроавтобус та джип підвищеної прохідності нашого видання обласному підрозділу ЗСУ та спецпідрозділу поліції Київщини. Також зараз ми проводимо збір коштів на позашляховик для одного з підрозділів Збройних сил України.

Проте наше головне завдання – продовжувати працювати: робити якісні розслідування, змушувати посадовців виконувати свою роботу, викривати нецільові витрати та крадіжки з бюджету, допомагати громадянам відстоювати свої права та контролювати чесність та прозорість виборчих процесів. Ми переконані, що це зараз особливо важливо, адже місцеві чиновники стають розпорядниками мільйонів гривень, використання яких має контролювати суспільство. Без Вас, наших читачів, нам буде впоратися надзвичайно складно.

Саме тому, вперше за майже 6 років роботи та розвитку видання, ми змушені публічно просити своїх читачів про фінансову підтримку. Ми воюємо на іншому фронті – інформаційному, але не варто недооцінювати його важливість. Ваші донати зможуть допомогти нам вистояти у війні з російською пропагандою і продовжувати робити якісний контент.

Для тих, хто готовий підтримати наш проєкт, ми відкрили сторінку на Патреоні. Звісно, наші патрони отримають свої бонуси. Щоб дізнатися більше про рівні спонсорування та переваги, переходьте на за покликанням https://www.patreon.com/mykyivregion

Також відкрито рахунок у МоноБанку: https://send.monobank.ua/jar/7KDLq6sUXJ

Разом до перемоги!

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Читати "Моя Київщина" у Telegram