#

Звіт за 5 років: депутат Київської облради Леонід Джужик

06.07.2020 08:08
Звіт за 5 років: депутат Київської облради Леонід Джужик
Леонід Джужик

«Моя Київщина» розпочинає нову рубрику, в якій візьмуть учать представники місцевого самоврядування столичного регіону. Вони розкажуть про те, що їм вдалося чи не вдалося зробити за останню каденцію. Свій звіт опублікував громадський діяч, депутат Київської обласної ради VII скликання від Ставищенського району — Леонід Петрович Джужик.

З листопаду 2015 року Леонід Джужик є чинним депутатом Київської обласної ради. Також він є членом комісії Київської обласної ради з питань управління комунальною власністю та приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій. Також він – перший заступник голови Київської обласної асоціації футболу та почесний президент футбольного клубу «Любомир» зі Ставища.
“Починаючи з юних років я хворів футболом та мріяв досягти найвищих вершин у цьому виді спорту. Але за певних обставин мрії не судилося здійснитися. Проте життя повело мене трохи іншим шляхом. Взнаки далося та стало в пригоді виховання моїх батьків, які вчили мене ніколи не відвертатися від людей та завжди бути відкритим і допомагати всім кому можеш, хоч ділом, хоч словом. Бо, будь-яка підтримка для людини, що опинилася в скрутному становищі, дуже важлива та окреслює її майбутні кроки та вчинки.
Я не цураюся фізичної праці. Люблю працьовитих та щирих людей, серед яких маю багато друзів. До них я завжди можу звернутися за допомогою чи порадою і вони мені ніколи не відмовлять. Гадаю, це дуже важливо для кожного. Людяність — це той фундамент на якому будується все наше з вами життя.
Через те я й пішов у депутати, щоб мати можливість та ресурси для покращення життя своїх земляків”, - розповідає Леонід Джужик.

Одним з основних обов’язків депутата – брати участь у роботі обласної ради та постійних комісій. За цю каденцію Київською обласною радою проведено 35 сесій, Джужик через проблеми зі здоров’ям та тривалу післяопераційну реабілітацію, був присутній на 25 з них. Також він взяв участь у 26 засіданнях комісії з питань ЖКГ Київської обласної ради.
Одні з важливих рішень Київської обласної ради, в яких брав участь депутат – це затверджені соціально-економічні та культурні програми для розвитку Київщини, які фінансуються коштом обласного бюджету. Серед них треба виділити наступні рішення:

1.       Програма соціально-економічного та культурного розвитку Київської області.

2.       Програма розвитку системи освіти Київської області.

3.       Київська обласна комплексна програма «Здоров’я Київщини».

4.       Київська обласна цільова програма соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю.

5.       Комплексна програма соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності.

6.       Київська обласна цільова програма «Турбота».

7.       Київська обласна програма розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна».

8.       Програма національно-патріотичного виховання в Київській області.

9.       Програма «Питна вода Київщини».

10.     Програма енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області.

11.     Програма будівництва (придбання) доступного житла в Київській області.

12.     Програма будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області.

13.     Київська обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

14.     Комплексна програма «Розвиток сільського господарства та сільських територій Київської області».

15.     Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області.

16.     Програма охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської області.

17.     Програма поводження з твердими побутовими відходами у Київській області.

 

Також за ініціативи Леоніда Джужика, на умовах співфінансування з обласного (85% від загальної вартості об’єкта) та місцевого бюджету (15% від загальної вартості об’єкта), у Ставищенському районі реалізовані наступні об’єкти:

2016 рік:

-        Капітальний ремонт будівлі Ставищенського НВК №1, загальною вартістю майже півтора мільйона гривень;

-        Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучною травою, огорожею та вуличними тренажерами в Ставищенському НВК №1. Загальна вартість робіт склала замалим не один мільйон гривень.

2017 рік:

-        Капітальний ремонт дороги по вул. Гагаріна, в с. Журавлиха, Ставищенського району, Київської області на суму 791 826 грн;

-        Капітальний ремонт будівлі (заміна вікон та дверей) Ставищенського НВК №2. Виконано робіт на суму 1 478 539 грн;

-        Капітальний ремонт будівлі (заміна віконних та дверних прорізів)  «Гостромогильський навчально-виховний комплекс» Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» по вул. Леніна, 50 в с. Гостра Могила Ставищенського району Київської області» загальною вартістю – 1 490 989 грн.;

-        Капітальний ремонт будівлі (заміна вікон та дверей)  «Бесідський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» в селі Бесідка. Загальна вартість – 1 365 169 грн;

-        Капітальний ремонт (санація) будівлі ДНЗ (ясла-садочок) «Світлячок» по вул. Галянта Віталія, 11, с. Розкішна. Загальна вартість – 1 785 644 грн;

-        Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Казка» Красилівської сільської ради по вул. Голощапова, 14 в селі Красилівка. Загальна вартість – 863 728 грн.

2018 рік:

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в с. Розкішна на суму 1 292 282 грн;

-        Капітальний ремонт водонапірних мереж по вул. Шевченка, пров. Поштовий та пров. Набережний, смт. Ставище, разом з проєктними роботами, 2 954 446 грн.

2019 рік:

-        Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Гагаріна в с. Розкішна, загальною вартістю – 975 253 грн.

-        Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Зарічна в с. Попружна, загальною вартістю – 1 441 613 грн.

2020 рік:

-        Заплановано капітальний ремонт спорт комплексу Ставищенського НВК1, на загальну суму 3 105 247 грн;

-        Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення по вул. Шкільна, вул. Ставищенська в с. Сніжки на суму 246 107 тис. грн. Наразі роботи на стадії завершення;

-        Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення  по вул. Цимбала, вул. Садова, вул. 40-річчя Перемоги в с. Сніжки, загальною вартістю – 224 336грн. (роботи на стадії завершення);

-        Капітальний ремонт нежитлової будівлі (заміна даху, проведення зовнішніх і внутрішніх робіт, роботи по забезпеченню водопостачання та водовідведення) за адресою смт. Ставище, вул. Паркова, буд.3/2, яка належить до спільної власності територіальних громад сіл і селища Ставищенського району в якій розміщується Ставищенський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану. Заплановано та на разі виконується роботина суму – 1 500 000 грн;

-        Заплановано капітальний ремонт мережі вуличного освітлення по вул. Польова та вул. Незалежності в с. Попружна, загальною вартістю – 227 771 грн;

-        Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Польова в с. Ясенівка, на суму – 575 700грн;

-        Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Розкішна, на який витрачено – 1 299 660 грн;

-        Завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Завгороднього в с. Розкішна, на загальну вартість – 1 497 826грн;

-        Заплановано капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Цимбала Сергія (від перехрестя вул. Нагаївського Георгія до перехрестя вул. Поштова) в смт Ставище, на суму – 3 499 992грн. 07.05.2020 року відбувся аукціон по даному об’єкту. На даний час відбувається кваліфікація переможця.


Так виглядає садок у Красилівці після утеплення


Леонід Джужик під час ремонтних робіт

Завдяки клопотанню Леоніда Джужика та здобуття ним підтримки більшістю обласних депутатів, у 2017 році, виключно коштом обласного бюджету, на суму 1 392 017 грн, проведено капітальний ремонт напірного каналізаційного колектора по дамбі від колодязя №1 до колодязя №5 очисних споруд Ставищенського ЖКП в смт. Ставище. 

У 2019 році, за сприяння Леоніда Джужика, завершено будівництво полігону твердих побутових відходів у Ставищенському районі. Це важливий проєкт, який має розв'язати важливе питання збору, утилізації та зберігання сміття. Це має покращити екологічний стан у районі та селищі. 18 мільйонів гривень, витрачені на його будівництво, виділені виключно з обласного бюджету!

На території полігону, площею 3,7 га, було облаштовано дренажну систему, під’їзні дороги, вагову, освітлення та пожежні резервуари. Також було встановлено огорожу, побутовий вагончик та вагончик для персоналу.

Тривалість експлуатації даного полігону становить 20 років. Його вже назвали зразковим проєктом, який може служити прикладом для інших районів.

Це короткий перелік одних з найбільших та фінансово затратних проєктів, що можна виділити за каденцію депутата, які посприяли зменшенню соціальних проблем в районі. Також протягом каденції Леонід Джужик спромігся внести зміни до обласної програми «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, що вирішило питання фінансування перевезення дитячих команд, які беруть участь в обласних змаганнях з футболу. Завдяки цьому кількість футбольних команд на Київщині зросла в рази, та на даний час становить понад 200 команд, що є рекордом – раніше в столичному регіоні ніколи не було стільки команд і близько.

В кожному місті, селищі та селі нашої України є люди, що опинилися в скрутному життєвому становищі. Ставищенський район, на жаль, не виключення. Саме для розв'язання таких питань, Леонід Джужик має депутатський фонд, що формується коштами обласного бюджету, та адресно розподіляється серед мешканців ставищенського району, які потребують матеріальної допомоги.

Так, у 2016 році розглянуто та виділено грошову допомогу 31 жителю. У 2017 році – 82 жителям. У 2018 році – 82 жителям. У 2019 році – 112 жителю.
У період з січня по червень 2020 року до депутатського фонду надійшло 40 заяв про надання допомоги жителям району. Всі вони передані на розгляд до Київської обласної ради.

У 2015 році, після обрання Леоніда Джужика депутатом обласної ради, відповідно до чинного законодавства, було створено громадську приймальню за адресою: смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 48.
Зустріч з громадянами, жителями Ставищ та району, здійснюється кожного вівторка та середу з 9.00 до 13.00 години. Кожен, кому потрібна допомога в юридичних чи фінансових питаннях, можуть звернутися безпосередньо до депутата або його помічниці Тетяни Даценко, яка є його довіреною особою в Ставищенському районі.

Відомий районний конкурс юних дарувань “Ранкова зірка” останні роки відбувається саме фінансової підтримки Джужика.

За словами Леоніда Петровича, основною ідеєю та напрямком його діяльності є інвестиції у розвиток молоді. Бо саме руками нового покоління буде будуватися майбутнє заради якого ми з вами живемо.
16 років тому, разом з однодумцями, він заснував футбольну академію “Любомир”, яка на сьогодні є однією з найкращих у Київській області. Тут навчаються діти не лише зі Ставищ та Київської області. Серед учнів багато юнаків з інших регіонів України. Усі вони забезпечені житлом та харчуванням.
У 2017 році, за ініціативи Леоніда Петровича, між ФК “Любомир” та НУБіП (Національний Університет Біоресурсів і Природокористування України) було підписано угоду про співпрацю.

Її метою є створення студентської футбольної команди U-19 на базі університету. Завдяки цьому учні академії можуть отримати вищу освіту та продовжити розвиватися у спорті. Всі вони безкоштовно проживають в університетському гуртожитку, мають медичну страховку, безкоштовну екіпіровку та тренувальну базу зі спортивним інвентарем. Всі транспортні витрати та витрати на утримання покладені на плечі Леоніда Джужика.


Підписання угоди з НУБіП

Починаючи з 2019 року, Леонід Петрович долучився до проведення всесвітньо відомого спортивного фестивалю “Відкриті Уроки футболу”. За короткий період депутату вдалося організувати та провести даний фестиваль у п’яти містах: Ставище, Сквира, Пірнове, Володарка та Денихівка. Це дало змогу більш ніж 1000 дітям з різних міст та сіл регіону взяти у ньому участь та отримати подарунки від футбольної федерації Київщини, серед яких якісний спортивний інвентар для їхніх шкіл.

Серед найбільш грандіозних проєктів Леоніда Джужика, які вже сьогодні втілюються в життя, є проєкт реконструкції покинутого місцевого санаторію, який буде переобладнано на приміщення академії спорту ФК “Любомир”. А для покращення умов тренувального процесу в центрі Ставищ вже будується новий футбольний стадіон зі штучним покриттям, яке було придбано коштом обласного бюджету та передано на баланс відділу культури молоді та спорту Ставищенської РДА. 

За власні кошти було розроблено детальний план місцевості де буде розташовано футбольне поле; розроблено технічну документацію для відділу культури молоді та спорту Ставищенської РДА; технічну документацію для Ставищенського НВК1, щодо зміни конфігурації відповідних ділянок; виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво футбольного поля; виготовлено проектно-кошторисну документацію щодо “винесення кабельної ділянки ЛЕП-10кВт “Ставище-лікарня” за межі забудови земельної ділянки. Спільно із підприємцями та всіма охочими, які долучилися до проєкту та запропонували свою допомогу, завезено та продовжується завозитись велика кількість ґрунту в котлован для вирівнювання території під полем.

Всю проєктно-кошторисну документацію Леонідом Джужиком передано відділу культури, молоді та спорту Ставищенської РДА. Таким чином, вже скоро майбутній стадіон стане надбанням всіх жителів Ставищенського району.

Читати "Моя Київщина" у Telegram