#

"Батьківщина" і "ОПЗЖ" вирішили підправити результати голосування на свою користь

Юрій Прилипко (селищний голова Гостомеля)

04.12.2020 15:34
"Батьківщина" і "ОПЗЖ" вирішили підправити результати голосування на свою користь
Юрій Прилипко

Дорогі мої земляки-гостомельці! Я довго терпів, але вже досить! Накипіло!  Щось не те з нашою демократією, якщо можливі такі вибрики, які на наших очах  витворяє Гостомельська ТВК.  Ось вам суть питання без прикрас і замовчувань.

Дві партії -  "Батьківщина» і «ОПЗЖ", користуючись своїм панівним становищем у територіальній комісії, вирішили підправити результати голосування на свою користь. Одна з них – "ОПЗЖ" – узагалі не подолала 5% бар’єр. Про це свідчать результати паралельного підрахунку.  А потрапити в раду дуже хотілося. От вони й пішли на злочин, фальсифікуючи результати голосування.

Особливо широко розмахнулися на 310 виборчій дільниці. Тут вони собі "накомісили" близько 180 голосів, що дозволило "ОПЗЖ" протягнути 2 людей до ради, а "Батьківщині" зміцнити  позиції. Факт фальсифікації був встановлений судом, який зобов’язав ТВК перерахувати голоси та оприлюднити справжні результати. І ось це рішення про перерахунок частина Гостомельської ТВК саботує вже кілька тижнів. Думаю пора оприлюднити їх імена. Люди повинні знати таких "героїв".

Це голова комісії Бузаров Ю.П., члени ТВК: Іванов О.І., Ситенко М.А, Цушко Р.В., Ясколд Є.О., Петренко А.С., Дейнега О.І., Ольшевський В.О., Деревягіна А.А.  Сьогодні на них уже подана чергова заява про злочин. У їх діях є склад кримінального правопорушення, що передбачений ч. 5 ст. 157, ч. 3 ст. 382 КК України. Це карається обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Я навіть не сумніваюся, що ми доб’ємося правди та отримаємо справжні не спотворені результати голосування. Біда в іншому. Завдяки кільком зажерливим політикам із "Батьківщини" і "ОПЗЖ",  страждає громада. ОТГ не може повноцінно функціонувати без ради. Через її відсутність ми втрачаємо час, який на вагу золота. Сусіди вже повним ходом працюють, формують керівні органи, фінансують новобудови, а ми топчемося на місці. А наздоганяти, самі знаєте, дуже важко.

Люди, одумайтеся! Ви присягалися служити громаді! А виявилося, що для "Батьківщини" і "ОПЗЖ" то були пустопорожні слова, щоб за будь-яку ціну пропхатися до багатств цієї громади. Вас вела не мрія про розквіт Гостомельської ОТГ, а власні роздуті амбіції та бажання наживи. Це найбільша ганьба і для політика, і для громадянина. Одумайтеся, покайтеся, і, можливо, люди простять вас.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: