#

Чого Старикова та Ксьонзенко вже на крок попереду голови облради

Володимир Гайдамачук (активіст)

02.12.2020 21:36
Чого Старикова та Ксьонзенко вже на крок попереду голови облради

Інсайдерську інформацію отримав із обласної ради. Наразі тривають співбесіди зі співробітниками апарату, які працювали при минулій владі. Цікаво, що серед членів цієї комісії – голова Олександр Скляров, перша заступниця Марина Сапожко, заступник Валерій Ксьонзенко і… рядова депутатка Ганна Старикова. Для тих, хто забув, колишня голова ради. Навіщо її взяли четвертою? Усе дуже просто: вона досвідчена апаратниця, яка представляє інтереси нардепа Костянтина Бондарєва.

За часів голови облради Миколи Стариченка штат був дуже "роздутий". Зараз на офіційному сайті значиться 40 різних посад: начальники відділів, головні спеціалісти, завідувачі секторів і багато інших, які справно отримують зарплату (не впевнений, що заслужено). Якщо Ганна Старикова та Валерій Ксьонзенко орієнтуються хто є хто, то для Марини Сапожко та Олександра Склярова це абсолютно невідомі люди.

Нагадаю ситуацію з Юлію Тимошенко в 2014, коли її випустили з Качанівської колонії. Тоді вона без будь-якого офіційного статусу була на засіданні РНБО, де вирішувалося питання Криму. Тимошенко виступила проти введення воєнного стану, бо на її думку це означало б початок протистояння з Росією. "За" голосував тільки Турчинов, тому рішення не було прийняте, а росіяни окупували півострів.

Включення Старикової у процес відбору працівників апарату ради є серйозним ризиком для Склярова, адже вона може рекомендувати залишити на посаді вигідних для "Батьківщини" людей, які по команді можуть підставити. Фактично Скляров у такому випадку не просто залишається без власних людей, а починає грати з вогнем.

Читати "Моя Київщина" у Telegram