#

Донація врятує життя

Костянтин Єфименко (міністр транспорту в уряді Азарова)

27.11.2020 09:20
Донація врятує життя

Для виробництва альбумінів та імуноглобулінів потрібна плазма. Без донації, без подарунку частинки себе ми не можемо виготовляти життєво необхідні ліки.

На жаль, у 2020 році у світі буде заготовлено плазми на 20% менше, ніж у 2019 році, переважно через скорочення кількості донацій у США (75% всього об’єму, який збирається у світі). Основна причина – обмеження пов’язані з COVID-19 , а також закриття кордону з Мексикою (близько 400 плазма-центрів знаходиться біля кордону США та Мексики). За таких обставин може виникнути дефіцит імуноглобулінів у світі, який підсилиться використанням цього препарату в лікуванні ускладнень від COVID-19.

Боротьба з первинними імунодефіцитами, вторинними імунодефіцитами, неврологічними захворюваннями та з ускладненнями від COVID-19 починається у плазмацентрах.

Я хочу подякувати сьогодні кожному нашому донору, колективам "Біофарма" і "Трібо", моєму партнерові Василю Хмельницькому, моїм друзям – Баранову Олексію, Ілляшеву Михайлу, Ткаченко Володимиру – разом ми робимо велику справу!

Дякую за ваші донації. Це врятує життя!

Читати "Моя Київщина" у Telegram