#

Фастівська та Богуславська міські ТВК нахабно фальсифікують результати виборів

Анатолій Присяжнюк (ексголова Київської ОДА)

10.11.2020 09:30
Фастівська та Богуславська міські ТВК нахабно фальсифікують результати виборів

На підставі протоколів ДВК із мокрими печатками про підрахунок голосів виборців партія "Наш край" на виборах до Київської обласної ради долає 5-відсотковий бар’єр. Однак Фастівська та Богуславська міські ТВК нахабно фальсифікують результати виборів, аби представники нашої політичної сили не потрапили до обласної ради.

Голоси виборців, які віддані за нашу політичну силу на виборах до облради, Богуславська та Фастівська міські ТВК переписали на користь інших політичних сил, а чимало бюлетенів взагалі визнано недійсними.

Так, за результатами перших протоколів дільничних виборчих комісій у Фастові партія "Наш край" до обласної ради набрала 380 голосів. Та вже після так званого "уточнення" ця кількість зменшилася на 340 голосів, а кількість виборчих бюлетенів, визнаних недійсними, взагалі зросла майже на тисячу.

У той же час кількість голосів, які набрала "Опозиційна платформа – За життя" із 1562 раптом зросла на 2539. А кількість голосів за кандидата від цієї політичної сили І.Ю. Войченка збільшилася втричі.

Кількість голосів за кандидата від партії "За майбутнє" В.В.Шульгу з 57 зросла до 357 голосів. А кандидат від партії "Національного егоїзму" О.Л. Сачко з 157 голосів вже набирає 396. А загалом, порівняно з попередніми цифрами, показники в даної партії виросли на 660 голосів.

Більше того, у первинних протоколах про підсумки голосування кількість виборчих бюлетенів, отриманих ДВК, становить 56251, а в "уточнених" збільшена на 111 бюлетенів. Це стосується і виборців: їхня кількість з 55 115 зросла до 55 637.

Незважаючи на всі ці маніпуляції з цифрами та сотнями перекидань голосів з однієї партії в іншу – кількість голосів, відданих за "Наш край", лишилася незмінною – 40 голосів.

Шляхом простого математичного складання напрошується висновок, що Фастівська міська ТВК або некомпетентна, або свідомо готувала фальсифікацію.

Аналогічна ситуація і в Богуславі. За первинними протоколами, за нашу політичну силу віддали свої голоси понад 1150 виборців, проте в протоколі, який подано Богуславською міською ТВК до Київської обласної ТВК половина голосів, відданих за "Наш край", дивним чином "перейшла" іншим партіям.

Незважаючи на скарги "Нашого краю", та рішення судів щодо перерахунку голосів, Богуславська міська ТВК залишила даний протокол без змін, змінивши лише дату документу.

На жаль, Київська обласна ТВК "заплющує очі" на такі зловживання, ігноруючи розбіжності кількості голосів у протоколах.

Щодо фальсифікації виборчої документації "Наш край" звернувся до правоохоронних органів та відстоюватиме свої порушені права та законні інтереси як суб’єкта виборчого процесу в судах.

Читати "Моя Київщина" у Facebook