#

Генеральний план розвитку міста - стратегія успіху Боярки

Олександр Зарубін (міський голова Боярки)

22.06.2020 12:40
Генеральний план розвитку міста - стратегія успіху Боярки

Дозвольте повідомити вам про один з дуже важливих кроків боярської влади. Днями експерти та активні громадяни обговорили план зонування території Боярки.

Це ще один із стратегічних кроків по узгодженню генерального плану розвитку нашого міста та покращення майбутнього усіх боярчан.

Кожен охочий висловив власну думку та зміг поставити запитання. Експерти містобудування та я особисто надали вичерпні відповіді, зрозумілі кожному.

Переважна більшість зацікавлених боярчан спостерігали за обговоренням у соціальних мережах в інтернеті.

Боярська влада в співпраці з провідними експертами та проектантами кілька років працювала над новим генпланом. Нині новий генеральний план розвитку Боярки абсолютно готовий до затвердження та впровадження у життя. І ми пишаємося його якістю.

Вважаю цей генплан найціннішим, що залишить місту нинішня каденція міськради.

Пару десятків людей чомусь не захотіли заходити на обговорення і мітингували з транспарантами поруч. Були і провокатори, які без маски лізли через паркан під об’єктиви телекамер. Були і «тітушки» якісь – десяток спортивних хлопців у чорних трусах і чорних майках охороняли тримачів плакатів від випадкових жителів Боярки. Що поробиш – восени місцеві вибори і кожен заробляє як вміє.

Висловлюю вдячність за безпеку масового заходу Боярському міському патрулю, Національній поліції та медикам.

Генеральний план остаточно затвердить межі, де в нас будуть парки і сквери. Він стратегічно визначить місця будівництва нових шкіл, дитсадків, житла для молодих сімей, кінотеатру, басейну тощо.

Не тільки в півтори рази збільшиться територія Боярки – значно покращиться зручність інфраструктури міста.

Наголошую: після прийняття генерального плану в парку Шевченка ніколи не буде багатоквартирних будинків! Територія парку не зменшиться.

Просто у нас в місті нарешті з’явиться шанс на сучасний спортивний комплекс із критим  басейном та прилеглою інфраструктурою для зручності людей. Поки немає генплану, розвалини «Прометею» будуть стояти непорушно, бо без цього стратегічного документу реконструкція басейну є незаконною.

Ніякого сміттєзвалища в Боярці не буде! Інвестори зі значним досвідом переробки відходів планують вкласти в сміттєсортувальну станцію дуже значні кошти. Це будуть сучасні європейські технології та обладнання.

Не дозволимо побудувати потужний сміттєспалювальний завод ексголові райради! При посаді він лобіював сміттєзавод з теплицями, на який потрібно 17,5 гектарів землі. А новий генплан передбачає використання лише 8 гектарів на потреби вдвічі меншої сміттєсортувальної станції.

Отже, в нього мотиви підбурювати людей проти генерального плану розвитку міста, дуже прості. Як кажуть: «не твоє – от ти і бісишся».

Шановна громадо! Дуже хотів би звернути вашу увагу на негативні тенденції, які виявило наше громадське oбговорення!

Напередодні заходу, в соціальних мережах, кілька активістів організованого угрупування «команда Ге» демонстрували власні фото із вогнепальною зброєю в руках. Таким чином вони закликали прийти на громадське обговорення плану зонування території міста.

Відповідально заявляю: організатор цього угрупування – екс-голова райради. Який останні три роки особисто системно шкодив розвитку Боярської громади.

Нині він просто почесний президент благодійного фонду імені себе. Знаю, що мешкає в селі Білогородка, хоча й зареєстрований останні 5 років у Боярці. Уявіть собі, ексчиновник із майже нульовою річною декларацією нині є благодійником!

В одному з останніх своїх інтерв’ю цей пан повідомив про власні плани будь-що блокувати затвердження генерального плану розвитку Боярки.

Для цього обіцяє застосувати силові вуличні методи. А якщо це не завадить – заблокувати в суді рішення боярської влади щодо стратегії розвитку міста.

Зазвичай так діють рейдери: створюють галас, купляють потрібні судові рішення та силою захоплюють бажаний об’єкт. А поки суди розберуться, від підприємства вже нічого не залишаеться.

З огляду на викладене, прошу правоохоронців звернути увагу на заклики активістів зазначеного угрупування до збройного силового протистояння роботі органів місцевого самоврядування Боярки. Звертаюся до професіних юристів-боярчан, хто прагне позитивних зрушень у нашому рідному місті: допоможіть захистити Боярку від політичних рейдерів! Прошу всіх, хто прагне розвитку нашого рідного міста – звертайтеся до мене особисто.

Дякую усім, хто за стратегію успіху Боярки! Слава Україін!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: