#

Кабінет міністрів розкроїв Бориспільщину на п'ять громад

Олександр Мефодій (депутат Київської обласної ради)

22.05.2020 16:40
Кабінет міністрів розкроїв Бориспільщину на п'ять громад

20.05.2020 на засіданні Кабміну питанням 5.11 було проголосовано за Розпорядження "Про затвердження перспективного плану формування територій громад Київської області".

Проект розпорядження є на сайті. Я надаю лише скріни.

Фрагмент із засідання, де було обговорення перспективного плану Київської області та саме голосування в Кабміні надаю також нижче.

Окремо хотів звернути увагу на те, що як і попереджав раніше - Мирненської громади не буде, натомість Мирненську, Сошниківську та Старівську сільради віднесуть до Вороньківської громади. Старинські депутати не вірили, разом із головою села хотіли центр у Старому - "тягли одіяло на себе", Сошників сидів тихенько і нічого не робив, чекав, що Мирне почне рух, а Мирне вижидало виконання рішення уряду 2015 року де була Мирненська громада в складі 4-х сільрад.

Нажаль, "багаті" сільські ради (вскаламучені одиницями активних людей, які рвуться не зрозуміло до чого - чи то до корита, чи то до простого визнання - попадання в історію села) хочуть об'єднатись як їм вигідно, думаючи, що ті бюджети сплюсують і будуть сидіть на чемоданах бабла - це хибна думка, адже в них буде велике вилучення до загального бюджету.

Перспектива великої Бориспільської громади була в тому, що бюджети врівняли б існування всіх сіл району, вилучення не було б - всі гроші залишились в бюджеті громади.

P.S. Можливо будуть зміни до розпорядження!!!

Тепер час або сприймати цю примарну перспективу Уряду, або ж бороться до останнього - до Бориспільської громади - села району та місто одна громада.
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: