#

Партія "Слуга народу" звинуватила мене у спробі підкупу голосів

Ярослав Москаленко (депутат Київської облради)

27.11.2020 19:50
Партія "Слуга народу" звинуватила мене у спробі підкупу голосів

Партія "Слуга народу" та її офіційний голова Олександр Корнієнко звинуватили мене у "ймовірній спробі підкупу голосів", до якої я, за його словами, "міг вдаватися" під час обрання голови Київської обласної ради.

Це дуже серйозне публічне звинувачення, що шкодить моїй репутації, а також репутації політичної партії "За майбутнє", котру я представляю.

Тому я публічно та відкрито звертаюся до Олександра Корнієнка та всієї політичної сили "Слуга народу", яку він представляє, і котра офіційно підтримала його звинувачення.

Я вимагаю, щоб Олександр Корнієнко надав докази своєї заяви.

Я вимагаю, щоби була оприлюднена інформація про те, як, де, коли й кого я намагався підкупити, аби проголосували за мою кандидатуру на посаду голови Київської облради.

Я вимагаю, аби ця інформація була підкріплена належними доказами.

Я вимагаю, щоб Олександр Корнієнко зробив це публічно, так само як публічно він звинуватив мене у фактично корупційних діях.

Я також вимагаю, щоб його слова були підкріплені заявою про вчинення злочину до правоохоронних органів. Тому що формулювання "ймовірна спроба підкупу" і "міг вдаватися" свідчать про те, що це лише політична заява, сформульована так, аби за неї не настали жодні юридичні наслідки. Крім цього, я заявляю, що готовий зустрітися з Олександром Корнієнком у суді.

Також хочу поставити голові партії "Слуга народу" кілька питань, що стосуються політичної етики його політсили.

Чи відомо Олександру Корнієнку, що партія "Слуга народу" під час місцевих виборів торгувала партійною франшизою та продавала партійний бренд людям із сумнівною репутацією? Вони потім балотувалися від цієї партії на виборах, а багато хто з них ще й був обраним.

Чи володіє пан Корнієнко інформацією, що в обмін на посаду голови Київської облради партія "Слуга народу" сьогодні торгує посадами в Київській ОДА і в уряді? Чому Корнієнко мовчить, що в обмін на підтримку представника "Слуги народу" Олександра Склярова, партії "Батьківщина" пообіцяли посаду заступника міністра розвитку громад та територій, що має зайняти Ганна Старикова, та посаду першого заступника Київської облдержадміністрації? Посада заступника голови облради та начальника департаменту інфраструктури і транспорту обіцяна представникам ОПЗЖ Валерію Ксьонзенку та Юрію Чередніченку відповідно.

Чи відомо Олександру Корнієнку як голові партії, що депутатів "Слуги народу" в обраді змушують звітувати, за кого вони голосували при обранні голови Київської облради? Чи знає він, що депутатам роздавали різнокольорові ручки, щоб потім простежити, за кого вони проголосували, а на виході з кабінки їх змушували озвучувати свій вибір на відео?

Може, усі вищенаведені факти, зокрема торгівля посадами, є справжнім проявом підкупу, який виборці називають політичною корупцією?

Я чекаю від Олександра Корнієнка публічних відповідей на ці запитання. Я готовий захищати свою честь, гідність і репутацію в суді.

Читати "Моя Київщина" у Telegram