#

Про Анатолія Шарія, який відкрив свій офіс у Ірпені

Ігор Домбровський (депутат Київської обласної ради)

23.06.2020 15:42
Про Анатолія Шарія, який відкрив свій офіс у Ірпені

Ну ось і дочекались, відомий українофоб і служка "мацковії" Толян Шарій, відкрив свій пропагандистський офіс у Ірпені.

Нагадаю, що це щось "ШАРІЙонуте" драпануло з України ще у далекому 2012 році. Драпануло воно в напрямку Москви потягом Ковель –Москва і згодом комфортно оселилось в Нідерландах.

Саме з ненависного усим українофобам загниваючого Заходу, це щось, отруює мізки хохлуям проживаючим в Україні, щедро осипаючи обшарієних, баблом Путіна-Мертвячука.

Цікаво відслідковуються наступні збіги:

Офіс який люб’язно наданий для українофобської партії, знаходиться у будинку що побудував Войцех Дмитро Петрович .

А власником самого офісу і орендодавцем ймовірно є поплічник Войцеха по будівельному бізнесу (Акрополь-Груп) дехто Кривень Олександр Миколайович. Ці обидвоє в Ірпені не давно і вони забудовники.

Проводимо наступні паралелі: в дуже близьких родинних відносинах з Дмитром Войцехом знаходиться Шевченко Марія Ігорівна депутат Ірпінської міської ради, очільник «Євросолідарности Петра Порошенка» в Приірпінні.

А також у близьких родинних відносинах, уже з Марією Шевченко, знаходиться і ймовірний керівник «шаріївщини» в Приірпінні ще один одіозний депутат від «ГО_НО карплюка» Ірпінської міської ради Денисенко Юрій Володимирович 29.06.1980 р.н.

Отже це люди одного кола!

Чи не багато співпадінь у цій справі..?

І не кажіть мені, що то лиш бізнес, що орендодавцю байдуже і Кривень О.М. не розуміє яке лайно пригрів у Ірпені, адже як відомо гроші смердять і смердять іноді надто сильно…

І хоча деякі стверджують, що байдужість іноді є розсудливістю. Позаяк не поворушитись зустрівши ведмедя то в цьому ваше спасіння. Прикиньтеся мертвим, і вас не вб'ють...,

Але це точно не це варіант!!!

Будьмо пильні …

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: