#

Про найважлиші теми, які піднімалися на сесії Київської обласної ради

Євген Чубук (депутат Київської облради)

24.06.2020 15:40
Про найважлиші теми, які піднімалися на сесії Київської обласної ради

Сьогодні відбулася сесія Київської обласної ради. З важливого:

1) Під час внесення змін до обласного бюджету за поданням фракції ВО "Свобода" було закладено фінансування реконструкції дорожнього покриття по вулиці Прилуцькій в селі Щасливе Згурівського району. Сподіваюся найближчим часом роботи буде виконано. А головне - щоб якісно. Обов'язково перевіримо.

2) Звернувся до голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо незадовільної якості ямкового ремонту автодороги Ярешки-Згурівка. Попросив голову КОДА приїхати, проінспектувати і змусити виконавця переробляти те, що "ремонтом" називатися не може, але таки робиться за рахунок коштів платників податків.

3) Звернувся до начальника ГУ НП у Київській області Андрія Нєбитова щодо кричущого кадрового незабезпечення Згурівського відділення НП та попросив забрати до слідчого відділу Головного управління резонансні справи по крадіжках, пограбуваннях та розбоях у Згурівському районі, які роками не розслідуються.

4) Київська обласна рада підтримала свободівський проєкт Звернення до Президента України, голови ВРУ, прем'єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства.

Читати "Моя Київщина" у Facebook